Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miażdży system...od 1:30 jest inny wymiar...

:banan3:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wie , może ktos czy M@riucha rozwiązał problem z autem ??? bo nie wiem czy szykować sie na chlanie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak na razie problem jest chyba rozwiązany, tzn przez ostatnie 1900km jakie zrobiłem w ostatnie dwa dni na trasie wawka-hamburger nic się nie działo. Rozebrałem każdą kostkę znajdującą się w pobliżu kierownicy i problem zniknął, czyli był jakiś niestyk. Jutro jak zdarzę to podjadę do gościa który mi zakładał alarm i podepniemy drugą centralkę do testów, może jednak miałeś rację co do usterki :mysli:. A napić się to możemy tylko nie w ten weekend bo jestem zjechany jak koń po westernie :thumbdown:

Ps. Może w Polsce kiepsko się zarabia i żyje w porównaniu do Niemiec ale chociaż u nas jest się za czym rozejrzeć na ulicy :evil::slina: a w niemcowni na 10h spędzonych w Hamburgu widziałem tylko 2 ładne laski :thumbdown: i trzecią z ładną figurą ale gorzej z facjatą.

Byliśmy w ok. 20 komisach i straszna lipa z autami. Tylko w jednym właścicielem był niemiec ale za to ceny powalały na kolanach. Reszta to standard czyli turcy, araby i ruskie. Były do wzięcia dwie B5 ale strasznie zajechane. Szwagier kupił golfa 4 kombi z 2004 roku 1.9TDI 131KM za 6500 chodź myślał też nad kupnem astry :polew: 1.3cdti z 2006 roku niby 98k przebiegu w podobnej cenie

nedza straszna i wafle nie chcą z cen schodzić - dzsiaj rozmawiałem z komisem leasingowych aut - mają B7 S-line za 12950 E, po dłuższej gadce powiedział że ostatecznie może zejść na 12500 E ... kuźwa ale oferta :decayed:

nie opłaca się póki co tam jeździć

za tyle to było w czym wybierać, stało kilka s-line'ów chodz ja tylko tak pobieżnie na nie patrzyłem. Był piękny passat lekko ponad roczny full wypas, biały środek 4-motion DSG, solar dach 4x grzane d*py chyba 10xPP i inne wodotryski z przebiegiem aż 165k km za 14999

Było kupę A4-A6 3.0TDI z fajnymi wypasami, także opłaca się tam jechać

Opublikowano

W sam raz do evo , :polew:

Tu masz w sam raz do twojego Bullshita:

:dziura::kox::naughty:

Opublikowano

byłooooo... Sam wklejałem zaraz po premierze :decayed:

Świetna nuta :kox:

Opublikowano

byłooooo... Sam wklejałem zaraz po premierze :decayed:

Świetna nuta :kox:

To była riposta na zaczepkę łoniaka a nie nowość a'la "dosko" starurskiego :decayed:

trybisz zią ? :naughty::decayed:

Opublikowano

no i musti pierwszy raz w życiu zobaczył że auto może na 3 biegu jechać 160km/h :kox::polew: :polew:

Żadne hallo..mój kiblowaty Cif na 2 śmiaga 115-120 :decayed:

Jak te 1.8 T takie mułowate ? :decayed::naughty: :naughty:

taaaa , a na 3 do 130km/h , na 4 do 150km/h a piątki nie ma bo nie wchodzi :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

byłooooo... Sam wklejałem zaraz po premierze :decayed:

Świetna nuta :kox:

To była riposta na zaczepkę łoniaka a nie nowość a'la "dosko" starurskiego :decayed:

trybisz zią ? :naughty::decayed:

A.. Trybie człowiek :good::kox:

Opublikowano

byłooooo... Sam wklejałem zaraz po premierze :decayed:

Świetna nuta :kox:

To była riposta na zaczepkę łoniaka a nie nowość a'la "dosko" starurskiego :decayed:

trybisz zią ? :naughty::decayed:

A.. Trybie człowiek :good::kox:

a dokładnie chodzi o ten "dosko" kawałek :kox:

Opublikowano

Bierze mnie to :polew: :polew:

dzieci_neo.gif

Czuje się DOSKO :banan3:

Opublikowano

Poź coś specjalnie dla Ciebie - kocica do brania :decayed: :

charlize_theron_yearbook_20091110_1988836467.jpg

Opublikowano

Miażdży system...od 1:30 jest inny wymiar...

facet z wiecznym zatwardzeniem - całkiem go juz pojebało

Opublikowano

Poź coś specjalnie dla Ciebie - kocica do brania :decayed: :

charlize_theron_yearbook_20091110_1988836467.jpg

wygląda mi na młodziutka Charlize ? :gwizdanie: :wink4::kox:

Opublikowano

Poź coś specjalnie dla Ciebie - kocica do brania :decayed: :

charlize_theron_yearbook_20091110_1988836467.jpg

wygląda mi na młodziutka Charlize ? :gwizdanie: :wink4::kox:

to Ula Cieplak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to Ula Cieplak :polew: :polew: :polew:

a to jeszcze przed przytyciem :kox:

Opublikowano

Poź coś specjalnie dla Ciebie - kocica do brania :decayed: :

charlize_theron_yearbook_20091110_1988836467.jpg

A gdzie jej pieprzyk z szyi ? :decayed:

charlize_theron1_300_400.jpg

Opublikowano

wyssałem :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wyssałem :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Michau, ale Charlieze nie jest taka dobra :rolleyes:

charlize1BIG0808_468x615.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.