Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko czekac na okazje ze stanów. Za 500k jest twój :)[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 15:35_________________________________________________

Fajny skok ilościowy z 3 na 2gie miejsce :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rutowicz->rootiwicz->root->korzeń... ciągnie korzeń :)

:foch: :foch: :foch: :foch: :foch::ssij: :ssij: :ssij::takiego: :takiego:

Opublikowano

Rutowicz->rootiwicz->root->korzeń... ciągnie korzeń :)

:foch: :foch: :foch: :foch: :foch::ssij: :ssij: :ssij::takiego: :takiego:

.. tak to się rozwiązuje :dontknow:

Opublikowano
:hi: widzę ze co niektórzy jadą po bandzie :kox::decayed:
Opublikowano

:hi: widzę ze co niektórzy jadą po bandzie :kox::decayed:

w sensie ????

Opublikowano

:hi: widzę ze co niektórzy jadą po bandzie :kox::decayed:

w sensie ????

:mysli:

Opublikowano

:hi: widzę ze co niektórzy jadą po bandzie :kox::decayed:

w sensie ????

:mysli:

no to widać jak czytacie co piszecie :polew:
Opublikowano

:hi: widzę ze co niektórzy jadą po bandzie :kox::decayed:

w sensie ????

:mysli:

no to widać jak czytacie co piszecie :polew:

Krzyniu tyle tego było że nie wiem o co sapiesz ?? :mysli:

Opublikowano

no i musti pierwszy raz w życiu zobaczył że auto może na 3 biegu jechać 160km/h :kox::polew: :polew:

Żadne hallo..mój kiblowaty Cif na 2 śmiaga 115-120 :decayed:

Jak te 1.8 T takie mułowate ? :decayed::naughty: :naughty:

taaaa , a na 3 do 130km/h , na 4 do 150km/h a piątki nie ma bo nie wchodzi :kox::polew: :polew: :polew:

Śmieszne..obsrałem monitor ze śmiechu :decayed:

Twój poziom legł w gruzach.. :P

Opublikowano

Śmieszne..obsrałem monitor ze śmiechu :decayed:

Twój poziom legł w gruzach.. :P

huhuhu... brak weny na riposte :decayed:

Opublikowano

no i musti pierwszy raz w życiu zobaczył że auto może na 3 biegu jechać 160km/h :kox::polew: :polew:

Żadne hallo..mój kiblowaty Cif na 2 śmiaga 115-120 :decayed:

Jak te 1.8 T takie mułowate ? :decayed::naughty: :naughty:

taaaa , a na 3 do 130km/h , na 4 do 150km/h a piątki nie ma bo nie wchodzi :kox::polew: :polew: :polew:

Śmieszne..obsrałem monitor ze śmiechu :decayed:

Twój poziom legł w gruzach.. :P

co tak późno , łancuch sie zluzował ? :wink4::tongue4:

Opublikowano

Dobry. :hi: :>

Opublikowano

Dobry. :hi: :>

bry :hi:

gdzieś ty sie oszuście chował ???

Opublikowano

gdzieś ty sie oszuście chował ???

Na Radumskich byłem i zapomniałem o kolegach z Warsiawy. :decayed:

Mam pytanie - kto idzie we wtorek na BK?? :naughty:

Opublikowano

gdzieś ty sie oszuście chował ???

Na Radumskich byłem i zapomniałem o kolegach z Warsiawy. :decayed:

Mam pytanie - kto idzie we wtorek na BK?? :naughty:

widziałem ze sie tam udzielasz :wink4:

na BK na pewno znajdziesz chętnych :wink4::good:

Opublikowano

Śmieszne..obsrałem monitor ze śmiechu :decayed:

Twój poziom legł w gruzach.. :P

huhuhu... brak weny na riposte :decayed:

Niet.

Po prostu Moskal jak coś dopier**li to obłęd na pastwisku..ale to mu nie poszło :naughty:

co tak późno , łancuch sie zluzował ? :wink4: :tongue4

Pracuje...a nie opierdalam gruchę tak jak Ty :decayed::tongue4::naughty: :naughty:

Opublikowano

Niet.

Po prostu Moskal jak coś dopier**li to obłęd na pastwisku..ale to mu nie poszło :naughty:

co , kozy szaleja za stodołą ??? :naughty:

Pracuje...a nie opierdalam gruchę tak jak Ty :decayed::tongue4::naughty: :naughty:

mogłeś się uczyć :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

co , kozy szaleja za stodołą ??? :naughty

Ja to nie wiem co za nowe zoofilskie trendy masz :decayed:

mogłeś się uczyć :naughty: :gwizdanie:

W Twoim Hufcu nie było już miejsc :decayed::naughty:

Opublikowano

co , kozy szaleja za stodołą ??? :naughty

Ja to nie wiem co za nowe zoofilskie trendy masz :decayed:

mogłeś się uczyć :naughty: :gwizdanie:

W Twoim Hufcu nie było już miejsc :decayed::naughty:

dobra zluzujmy bo do niczego to nie prowadzi :wink4::friends::drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.