Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No a mazury sa od piatku :rolleyes: to niby jak ? za ta cene to pewnie i Rogal by w promocji zmierzyl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Co do fotek to zaraz powinny być do ściągnięcia - spokojnie Panowie, rozluźnijce bice i czekajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek to zaraz powinny być do ściągnięcia - spokojnie Panowie, rozluźnijce bice i czekajcie

Spoko spoko, tylko je ściągnę i obrobię (czyt. znikną numery rej. :audi:, bo na photoshopa to już za późno) i zaraz pójdzie paczka do ściągnięcia.

Jakby co to podam linka do samej galerii - jak ktoś nie chce to sobie stamtąd ściągnie taką fotkę jaką będzie chciał :afro: :afro:

Mam nadzieję, ze tym razem angela nie będzie zła za te fotki, bo i tak mało co dzisiaj nie oberwałem :bicz: :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot KOX :afro:

hehe dajecie czadu....oniak z komóreczki neci masz czy z laptoka? :tongue: cholera polowalem na ciebie na wale ale musiales przede mna jechac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot KOX :afro:

oniak z komóreczki neci masz czy z laptoka? :tongue:

Wali z komóry w łazience - woda puszczona i udaje, że się pucuje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot KOX :afro:

hehe dajecie czadu....oniak z komóreczki neci masz czy z laptoka? :tongue: cholera polowalem na ciebie na wale ale musiales przede mna jechac :rolleyes:

Żólwiu ... może powinieneś pracować w drogówce? Już raz Oniakowi stracha napędziłeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az moje ogladala bo powiedzialem ze mam prawdziwe rury a nie c*pe..... :polew:

Luki nie powiem co mówiła o twoich jak przedemną jechałeś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki nie powiem co mówiła o twoich jak przedemną jechałeś

wiesz jak auto nie jedzie to chociaz wyglada :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet nie zamulaj brachu...dawaj foty :grin:

just sekunda :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOTKI ZE SPOTA!

OK, Udalo mi sie w koncu sciagnac i obrobic wszystkie fotki (powycinac tablice, porawic kontrast, nasycenie barw, itd). A tak przy okazji zapytam, czemu mamy taka paronoje odnosnie talic rejestracyjnych? Moze na przyszlosc jednak ich nie wycinac? Oszczedzi to kupe czasu a poza tym wycinane czy zamazywane tablice na prawde szpeca fotki :sad:

Z gory przepraszam za kiepska jakosc zdjec, ktore robilem "z reki" na Torwarze. Wyszly dosyc nieostro. Sorry Angela, ale dotyczy sie to tez fotek Twojej bryki. Niestety na malym ekranie Canona nie widac czy fotka jest ostra czy nie. Dopiero na kompie wychodza takie rzeczy. Mam nauczke na przyszlosc ze przy takim oswietleniu to trzeba juz koniecznie uzyc statyw.

W Promenadzie wyszlo juz znacznie lepiej. Bryczki prezentuja sie juz ostro jak brzytwa. Jest tez kilka fotek Angeli bryki tym razem przy dobrej ostrosci. No wiec chyba wywiazalem sie z zadania. Angela, masz w koncu porfolio swojej furki do zamieszczania w sieci. Wprawdzie bez bikini ale zawsze :evil:

Jest tez kilka fotek robionych teleobiektywem na TVNie. Wyszly obiecujaco. Mysle, ze jak sie przyloze to w przyszlosci moze sie udac znacznie lepiej :cool:

Aha, i jak nastepnym razem krzycze zeby sie nie ruszac to sie ku**a nie ruszac! :bicz:

Przy takim oswietleniu klatke naswietla sie prawie pelna sekunde!!!

Milego ogladania http://www.picasaweb.google.pl/malinowy/spocikwawa

Ku stworzeniu pelniejszej dokumentacji zachecam do dodawania komentarzy pod zdjeciami.

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki o niebo lepsze niż ostatnio !!

Zauważyłem, że jedno auto było szczególnie wdzięcznym obiektem zainteresowania fotografów... :polew: ciekawe czemu akurat to auto?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie KOX dobra robota malik fajne mamy zdjecie z Zólwiem jak sie rozmazalo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki o niebo lepsze niż ostatnio !!

Zauważyłem, że jedno auto było szczególnie wdzięcznym obiektem zainteresowania fotografów... :polew: ciekawe czemu akurat to auto?? :P

Poprosimy inny zestaw pytań :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie KOX dobra robota malik fajne mamy zdjecie z Zólwiem jak sie rozmazalo :polew:

Nie "sie rozmazalo" tylko jak macie owsiki w tylku to tak wychodzi :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ta promenade to zapomnialem ze byl ostatni odcinek Magdy M. nagrał ktos moze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik wrzucaj na ftp-a to będą do ściągniecia ... jeszcze sekunda i będą drugie [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 00:32 _________________________________________________

Przez ta promenade to zapomnialem ze byl ostatni odcinek Magdy M. nagrał ktos moze :polew:

Dzsiaj w robosie oglądałem bo miałem na kompie ale wykasowałem ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra powiem to tylko raz: ANGELA podoba mi się twój przecinak. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...