Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to cos czuje ze sie hurtem do Ciebie kilka kierownic wyśle/przywiezie :decayed:

bedzie musiał gościne małą zrobić , bo my chcemy zrobić grupowy wyjazd , conajmniej na 2 dni :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jol negry :hi:

Opublikowano

Kowal pozamiatal zdjeciem... nie bylo lepszej panny na ostatnich kilku stronach :slina:

Szkoda tylko, ze ktos jej wnetrznosci usunal w okolicach miednicy :decayed:

Opublikowano

5529_126855719749_599454749_3061441_8216721_n.jpg

O kur*wa! :blink:

Wygląda jak dziewcze ode mnie z 4 piętra :slina: Tylko ma większe bańki :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Kowal pozamiatal zdjeciem... nie bylo lepszej panny na ostatnich kilku stronach :slina:

Szkoda tylko, ze ktos jej wnetrznosci usunal w okolicach miednicy :decayed:

jak już to raz a dobrze :naughty:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 12:05_________________________________________________

Wygląda jak dziewcze ode mnie z 4 piętra :slina: Tylko ma większe bańki :gwizdanie: :kox:

Nosfer to może ja jednak wcześniej przyjadę? :decayed:

Opublikowano

Yo cyce - szukam fabrycznego mikrofonu ( pod Bluetooth ) do naszych padlin - posiada ktoś może ?

Opublikowano

Yo cyce - szukam fabrycznego mikrofonu ( pod Bluetooth ) do naszych padlin - posiada ktoś może ?

Zagadaj do Andy'ego.. :naughty:

Opublikowano

Do kokosa..

Szukalismy niedawno, jakiegos lepszego. Bo mu slabo zbiera w aucie.,.

Moze znalazl wkoncu :wink4:

Opublikowano

Yo cyce - szukam fabrycznego mikrofonu ( pod Bluetooth ) do naszych padlin - posiada ktoś może ?

Andy powinien mieć w zapasie jeden :wink4:

Opublikowano

Yo cyce - szukam fabrycznego mikrofonu ( pod Bluetooth ) do naszych padlin - posiada ktoś może ?

Zagadaj do Andy'ego.. :naughty:

Słuchaj gówniarzu :evil::angry:

Może w SZCZEGÓŁACH opiszesz co o sprawie wiesz i od kogo o niej usłyszałeś?

Rzygam już tym tematem. Byle łach ma używanie :wallbash:

Opublikowano

Byle łach

Widziałem takiego pare stron temu, w gumakach na budowie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Yo cyce - szukam fabrycznego mikrofonu ( pod Bluetooth ) do naszych padlin - posiada ktoś może ?

Zagadaj do Andy'ego.. :naughty:

poważnie pytam

Yo cyce - szukam fabrycznego mikrofonu ( pod Bluetooth ) do naszych padlin - posiada ktoś może ?

Andy powinien mieć w zapasie jeden :wink4:

nie róbcie dymu - czyli nikt nie ma, szkoda :confused4:

jak to do ch.uja jest że jak czegoś szukam to nigdy nie ma - jak nie potrzebuje wala się pod nogami a jak tylko COŚ to prawdopodobieństwo zakupu jest analogiczne do puszki Coca-Coli w latach 80 w PL :decayed: f*ck !

Opublikowano

Słuchaj gówniarzu :evil::angry:

Może w SZCZEGÓŁACH opiszesz co o sprawie wiesz i od kogo o niej usłyszałeś?

Nie czepiaj sie Andrew... slyszal zapewne z opowiesci o pradawnych spotach i chcial blysnac :decayed:

Opublikowano

Mam tego pierd***** serdecznie dość. EOT

Opublikowano

Słuchaj gówniarzu :evil::angry:

Yeah :kox:

wiedziałem, że w końcu wyjdzie, iż jesteś normalny :good:

ja też bym nie zniósł tego ciągłego nabijania się

jak ja piany dostaje na każdy pojazd Nosfera a co dopiero wszystkich innych :decayed:

PS to umawiamy się tak, że tylko ja mogę się nabijać z akcji Andyego z BT :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

Mam tego pierd***** serdecznie dość. EOT

tylko ,że akurat w tym wypadku mówiłem poważnie :decayed:

Opublikowano

Yo cyce - szukam fabrycznego mikrofonu ( pod Bluetooth ) do naszych padlin - posiada ktoś może ?

Zagadaj do Andy'ego.. :naughty:

Słuchaj gówniarzu :evil::angry:

Może w SZCZEGÓŁACH opiszesz co o sprawie wiesz i od kogo o niej usłyszałeś?

Rzygam już tym tematem. Byle łach ma używanie :wallbash:

Rozpuść włosy.. Niestresuj sie tak AndyN bo zmarszczek jeszcze dostaniesz..

demoragga.jpg

demopoziek.jpg

Opublikowano

nie róbcie dymu - czyli nikt nie ma, szkoda :confused4:

jak to do ch.uja jest że jak czegoś szukam to nigdy nie ma - jak nie potrzebuje wala się pod nogami a jak tylko COŚ to prawdopodobieństwo zakupu jest analogiczne do puszki Coca-Coli w latach 80 w PL :decayed: f*ck !

Pisałem.. gadaj z Kokosem :>

A chcesz założyć czy wymienić ?

Słuchaj gówniarzu :evil::angry:

Yeah :kox:

wiedziałem, że w końcu wyjdzie, iż jesteś normalny :good:

ja też bym nie zniósł tego ciągłego nabijania się

jak ja piany dostaje na każdy pojazd Nosfera a co dopiero wszystkich innych :decayed:

No co Ty Michał, nie bądź strucel.

To takie żarty tylko :wink4:

_________________________________________________

Moorph, jestes graficzym beztalenciem :D :D

Opublikowano

Poziek w subim koks, ale tekstu pod tym nie czuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.