Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A jak się nie uda "selekcja naturalna" ...

====

Edit: A jak się nie uda to "selekcja naturalna" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

sie ma

wypowiedźcie się na ten temat

jestem ciekawy czy to prawda? 9 (przyt. z forum ford)

Przy okazji tematów z xenonami mam wrażenie że sporo ludzi-porządnych obywateli chciało by naprawić świat-wskazać prawidłową drogę ale im to nie wychodzi. Np.tego nie wolno ,to musi być .Ludzie mieszkam w Holandii 6 lat ,mam drugie auto na holenderskich tablicach i w aucie są xenony bez spryskiwacz,bez poziomowania i auto przechodzi przeglądy bez mrugnięcia oka .Powiem inaczej mój szef ostatnio odbierał nowe BMW 3 z salonu bez xenonów i na miejscu dostał propozycję o założeniu zestawu HID za 250 euro ,podkreślę do auta z gwarancją od dealera BMW w Amsterdamie. Tak że nigdzie nie przejmują się że auto nie ma spryskiwaczy lub poziomowania , policja ani stacje diagnostyczne nie stwarzają problemów tym którzy jeżdżą na tzw. HID xenon .Tylko w Polsce płaczecie że ten czy tamten nie ma tego lub owego. Ludzie świata nie zmienicie i przestańcie pisać że tego nie wolno a to wolno bo to jest żenujące. Bo tylko w Polsce jest temat nie legalnych xenonów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma

wypowiedźcie się na ten temat

jestem ciekawy czy to prawda? 9 (przyt. z forum ford)

Przy okazji tematów z xenonami mam wrażenie że sporo ludzi-porządnych obywateli chciało by naprawić świat-wskazać prawidłową drogę ale im to nie wychodzi. Np.tego nie wolno ,to musi być .Ludzie mieszkam w Holandii 6 lat ,mam drugie auto na holenderskich tablicach i w aucie są xenony bez spryskiwacz,bez poziomowania i auto przechodzi przeglądy bez mrugnięcia oka .Powiem inaczej mój szef ostatnio odbierał nowe BMW 3 z salonu bez xenonów i na miejscu dostał propozycję o założeniu zestawu HID za 250 euro ,podkreślę do auta z gwarancją od dealera BMW w Amsterdamie. Tak że nigdzie nie przejmują się że auto nie ma spryskiwaczy lub poziomowania , policja ani stacje diagnostyczne nie stwarzają problemów tym którzy jeżdżą na tzw. HID xenon .Tylko w Polsce płaczecie że ten czy tamten nie ma tego lub owego. Ludzie świata nie zmienicie i przestańcie pisać że tego nie wolno a to wolno bo to jest żenujące. Bo tylko w Polsce jest temat nie legalnych xenonów .

prawda odnosnie czego bo nie bardzo rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma

wypowiedźcie się na ten temat

jestem ciekawy czy to prawda? 9 (przyt. z forum ford)

Przy okazji tematów z xenonami mam wrażenie że sporo ludzi-porządnych obywateli chciało by naprawić świat-wskazać prawidłową drogę ale im to nie wychodzi. Np.tego nie wolno ,to musi być .Ludzie mieszkam w Holandii 6 lat ,mam drugie auto na holenderskich tablicach i w aucie są xenony bez spryskiwacz,bez poziomowania i auto przechodzi przeglądy bez mrugnięcia oka .Powiem inaczej mój szef ostatnio odbierał nowe BMW 3 z salonu bez xenonów i na miejscu dostał propozycję o założeniu zestawu HID za 250 euro ,podkreślę do auta z gwarancją od dealera BMW w Amsterdamie. Tak że nigdzie nie przejmują się że auto nie ma spryskiwaczy lub poziomowania , policja ani stacje diagnostyczne nie stwarzają problemów tym którzy jeżdżą na tzw. HID xenon .Tylko w Polsce płaczecie że ten czy tamten nie ma tego lub owego. Ludzie świata nie zmienicie i przestańcie pisać że tego nie wolno a to wolno bo to jest żenujące. Bo tylko w Polsce jest temat nie legalnych xenonów .

A ty Kolego :mysli: skąd się zerwałeś :polew: :polew: :polew: z choinki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jakos mi sie rzucila w oczy i zadzwonilem, zadko sie spotyka a6 2,7 w manualu ale szukam dalej :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:52_________________________________________________

a kto powiedzial ze chce s6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany :hi:

tez na nia patrzyłem :wink4:

obok S6 to ona stała..

Korzeń zluzuj poslady , tu nie chodzi o znaczki tylko auto i silnik , nie rób z Buby laika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem akcje jak nigdy.

chodziłem z Majka pół dnia po dworze na koszulce , było w sumie cieplo ale pizgał wiatr.

kolo 18 juz w domu zrobiło mi sie za***iście zimno , co nieczesto sie zdarza bo jestem typem który woli gdy jest troche chłodniej niz cieplej. Paulina patrzyla na mnie jak na idiote , bo chodziłem w mieszkaniu w bluzie i dresach podszytych polarem. o 19 zacząłem sie masakrycznie trząść , nigdy nie miałem takiego przypadku , poszedlem sie wykąpać , telepało mna okropnie , zrobiłem sobie gorącą herbate w kubku 0,33 , w to wlałem 150g wódy , czyli pól na pół z herbatą , połozyłem sie do łóżka. po pół godzinie byłem czerwony jak psi ku**s , poty wychodziły , wsadziłem pod pache termometr , po 5 min. 38,2 , po 10 - 39,1 , wyjąłem i dalej nie mierzyłem bo sie bałem. obudzilem sie 0 23:00 juz było deczko lepiej , dzisiaj rano jak nowo narodzony.

Nie wiem co to było , pierwszy raz miałem taki przypadek , taka gorączke i delire :thumbdown:

Ale leczenie konwencjonalne przyniosło skutek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodziło

jak już ktoś nakleja znaczek S6 na nie S6 to boje się myśleć co innego może być w nim spitolone...

nie ważne

jade sie potaplać w błocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodziło

jak już ktoś nakleja znaczek S6 na nie S6 to boje się myśleć co innego może być w nim spitolone...

eee , moze nie było tak źle , na zdjęciach nie było widac wiekszych uchybień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale leczenie konwencjonalne przyniosło skutek :good:

I o to chodzi :good: Nie ma sensu odrazu faszerować się paracetamolem. Matka Naruta dała nam herbatę i Polmos :naughty: więc można sobie jakoś poradzić w "nietypowych" sytuacjach...[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 09:13_________________________________________________Hej, moskal !

I co o tzm sądzisz....

dsc01397vj.th.jpg

Trochę mi to zajęło. Zdjęcie i załżenie grill'a to pikuś. Najgorsze było to, że po zajęciu chromowanej ramki plastik w górnej części atrapy był praktycznie cały popękany (a ja się wcześniej zastanawiałem, dlaczego ten grill ma takie luzy). Trudno się mówi i trzeba zasuwać do kiosku po Kropelkę. Posklejałem pęknięcia, pomalowałem ramką, złożyłem i założyłem...

Teraz siedzi sztywno jak Pal Azji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moskal !

I co o tzm sądzisz....

dsc01397vj.th.jpg

bardzo ładnie :good:

leciałeś w macie czy połysku ??? bo na zdjęciach coś sie błyszczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moskal !

I co o tzm sądzisz....

dsc01397vj.th.jpg

bardzo ładnie :good:

leciałeś w macie czy połysku ??? bo na zdjęciach coś sie błyszczy :mysli:

Początkowo miał być mat, ale że mam czarna furę wymyśliłem, że będzie cos w stylu czerni fortepianowej.

Sprayem i bez nitro czegoś takiego nie uzyskasz, więc jest czarny połysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...