Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

malo co rowerzysty nie zabiłem

wyskoczył nagle na drodze, totalna ciemność

mowi ze ma kamizelke

nie zwrocil uwagi ze zalozył ją na lewą stronę

nie wiele by z niego zostało

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja w drodze do BT prawie zgarnąłem babe z pasów , jechalismy na 3 auta , ja ostatni , babka dwa przepusciła a pode mnie wlazla jedna nogą :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ale trzeba mieć najebane, żeby takie akcje odstawiać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wal po osobówce". Szokujące nagrania ze szkoleń kierowców

Walcie po osobówce, jest poniżej waszych nóg - m.in. takie instrukcje dot. poruszania się tirem na drodze mogą usłyszeć uczestnicy szkoleń dla kierowców tirów. Do szokujących obrazów z życia i szkoleń kierowców tirów dotarł reporter "Prosto z Polski". Szczegóły bulwersującego instruktażu w czwartkowym programie.

Na obowiązkowych szkoleniach kierowców tirów organizowanych przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Pracodawców Transportu Drogowego ich uczestnicy uczą się m.in., jak fałszować podpisy i poświadczać nieprawdę w dokumentach. Z góry mogą bowiem podpisać, że uczestniczyli w szkoleniu bez konieczności chodzenia na zajęcia. Szkolenia powinny trwać 35 godzin, w rzeczywistości trwają znacznie krócej.

OZPTD ma praktycznie monopol na szkolenia kierowców ciężarówek w Polsce. Reporter magazynu "Prosto z Polski" dotarł do nagrań, które jednoznacznie potwierdzają skandaliczny sposób prowadzenia szkoleń.

"I tak spier...li z wypadku"

Ich uczestnicy dostają instrukcje, jak rozpychać się tirem na drodze. Wykładowcy nakłaniają ich, aby w razie zagrożenia na drogach nie narażali ładunku, tylko powodowali wypadek. Mają "walić po osobówce", bo jest "poniżej nóg", poza tym "osobówka i tak spier...li z wypadku".

Kierowcy słyszą też na szkoleniach niewybredne teksty o kierowcach samochodów osobowych i ostrzeżenia, by uważać na prostytutki, bo jak policja znajdzie u niej narkotyki, to kierowca, który z nią obcował, "pójdzie siedzieć".

Na kursach kierowcy dowiadują się również jak oszukać policjanta, gdy jedzie się przeładowanym samochodem.

Nagrania, które dokumentują patologiczne szkolenia kierowców zawodowych w ramach obowiązkowych szkoleń okresowych zostały wykonane w grudniu i styczniu w kilku ośrodkach szkoleniowych w Polsce - Kielcach, Kościerzynie i Bralinie.

- To coś, z czego nie potrafię się otrząsnąć - wspomina uczestnik szkoleń dla kierowców TIR-a, z którym rozmawiał reporter "Prosto z Polski".

A musi je obowiązkowo przejść każdy kierowca tira co pięć lat (w sumie w Polsce jest 720 tys. kierowców z uprawnieniem do prowadzenia ciężarówek).

Tragiczne wypadki

Nieprawidłowości w szkoleniu tirów szokują tym bardziej, że do wypadków z udziałem tych pojazdów dochodzi bardzo często, a ich konsekwencje są tragiczne. Ostatnio w Bydgoszczy rozpędzona ciężarówka zmiażdżyła samochód osobowy stojący na czerwonym świetle, w który zginęło 1,5 roczne dziecko.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarli dziennikarze TVN24 wynika, że samochód miał niesprawny układ hamulcowy i brak ważnych badań technicznych.

Wal po osobowce Szokujace nagrania ze szkolen kierowcow TVN24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

4 lata siedziałem na słuchawce w ERZE i za takie teksty wypier... by mnie z pracy przez okno na 6 piętrze. Usługa jest z tego co wiem przez pierwszy miesiąć za darmo. Jak Ci się podoba to ją zostawiasz i płacisz 2 pln/m-c. Jak ci się nie podoba to ją wyłączasz - sposobów jest co najmnij 4 (dzwonisz na hotline, wysyłasz SMSa, wpisujesz specjalny kod ekspresowy, robisz to na swoim koncie w necie na stronie ery).

Wszystkich nie zadowolisz to pewne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy.

Czy można podjechać do Was na spot w najbliższy wtorek?

W sumie na forum jestem już długo, ale nie miałem okazji nikogo poznać z warszawskiej ekipy.

Pozdro

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi pijany facet do domu. W drzwiach zastaje żonę, która na niego czeka. Widać, że nie jest zadowolona. Na to mąż:

- To ja cię szukam po wszystkich barach, a ty w domu?!

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ragguś 100lat!!

:drunk::thumbup::boobs: :boobs: :drinks: :drinks: :kwiatek: :kwiatek: :banan: :banan: :banan2: :banan2: :buhaha: :buhaha: :banan3: :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Przychodzi pijany facet do domu. W drzwiach zastaje żonę, która na niego czeka. Widać, że nie jest zadowolona. Na to mąż:

- To ja cię szukam po wszystkich barach, a ty w domu?!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good:

Raggaman wszystkiego najlepszego siurze wstretny , kiedy wpadamy pograc w zielone ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...