SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

lukaszer złota rączka :decayed:

Widziałem prawdziwą pasję w oczach Łukasza gdy rozkładał na czynniki pierwsze ten przełącznik ;):good:

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

W końcu coś konkretnego , bo już mi sie czytać nie chciało tego syfu :)

pupa, pupa, pupa.

Dziękuję. :hi:

:polew:

Chyba od jutra juz nie piję :decayed::drunk:

Poziek dzięki za smsa :wink4:

Chciałem na żywo wam nawsadzać ale nie odbierałeś :gwizdanie: :naughty: Ale Wisła pogoniła pejsatych nie ma co :good:

http://blog.cardomain.com/blog/2008/08/incredible-diy.html?cmp_id=EMC-News[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 10:31 _________________________________________________

:naughty:

Uzupełnie do filmu Flyera:

to jego opis z fotki:

Kocham kartki z długopisami hehe Moje zainteresowania cóż narazie jestem w stanie 5 kroplówek i terapii psychologicznych wstecz takze nie przedstawie zbytnio siebie ,jestem w stanie upojenia psychotropowego co lubie hęhęę :n bawić się ,mieć swobode której nie mam Lubie lody chyba moja ulubiona potrawa Lubie uganiać się za tączącą się firenovą niczym klapka krowy za muchami na garażu. Z muzyki cóż lubie piaska naszego bałtyckiego lubie REamonn i like wery macz Wilki ooooooo ooo lubie no też tak nie zataczajcie sie Niech bedą przeklęci do końca życia ci co mi zabrali szczęście radość maczuga im Nienawidze:psychiatrów afeee blee szarlataneria ,rodziców ,leków (trucizn),wandali ,masomaniaków Nie lubie gdy nie mam sie z kim bawić ,to wydaje mi sie problem globalny niczym smog nad meksykiem czy niczym halucynki. Nudzi mnie hibernetyczny świat jakby troche gdy teraz mam zaciemnienie ukształtowania Chętnie mile widze osoby o niespotykanych levelach Nie lubie prawej półkuli części mózgu. Nie lubie tego że jest coraz gorzej a myśle że lepiej Nie lubie bezsenności gdy mam depresje Nie lubie zmęczenia Lubie oryginalność Lubie odmienne stany świadomości Nie lubie zacięć i zawieszeń Jestem i chce być poświęceniem. Jestem nihilistom,nienawidze wszelkich religii ,to cyrk obiazdowy dla naiwnych umysłów Uwielbiam indywidualizm a nie lubie odbitek Wiele słów uważam za zepsute np idealizm Nie lubie pojęcia szacunku ,dumy Nie lubie uczucia że jestem inny od wszystkich Nie lubie samotności co niestety jest moim ostatnio losem Nie znosze stereotypów Nie lubie zastoju Nie lubie otyłości Nie lubie sądów okazały się niesprawiedliwe Coś wie tylko ten co był w piekle i w niebie. Nie lubie kopiowania. Jestem uczulony na masturbacje ,nie lubie jej , wydaje mi się że mi życie zniszczyła. Nie lubie oryginalnych ubrań . Jestem wrażliwą osobą często mam wyrzuty sumienia . Moją cechą chyba przesadną charakteru jest precyzyjność. Cierpie na chroniczny brak chęci (są wyjątki ) Nie widze nadzieji ,jestem pesymistą z praktyki a optymistą z wyboru . Nie widze swojej przyszłości. Chciałbym zaprzeczyć plotkom :nie jestem gejem (czasem mnie nazywają pedałek myśle że mam świetny elektorat na kampanie reklamy nowych części do roweru może to by było spedałkujmnie Jestem pracowity z praktyki. Lubie potańczyć bo daje mi to zapomnienie od świata ,lubie muzyke. Chciałbym mieć swoją dyskoteke gdzie by puszczali stare przeboje. Chciałbym posiadać wtyczkę od śmierci. Nie lubie przemocy ,agresywności. Lubie coś mi mówi Bena Afflecka. Nie potrzebuje poklasku i sympatii. Czasem wydaje mi się że jestem chory (fizycznie),myślę ze jakbym był zdrowy bym się inaczej zachowywał myślał. Żal mi odrzuconych,inni zawsze bedą odrzucani. Przykre jest to że świat stoi po stronie zła czy zło stoi po stronie świata Chciałbym wysadzić świat w powietrze . Na ziemii zawsze pozostane nieśmiertelny gdyż pozostanie myśl że mimo ze umarłem świat się bedzie dalej męczyć i będzie mnóstwo bólu Nie myślę o sobie myślę o innych Myślę że mam jakieś natręctwo dołujące . Nie lubie polegania na kimś. Jestem proszącą hiroshimą.

:naughty:

Flyer spadłem na podłoge .. koleżanka z pokoju też :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

mistrzostwo świata :polew:

Witam.

Na zlocikach podpromenadowych wymagany jest zestaw startowy - czy towarzystwo mej lubej A4 - B5 wystarczy?

Macie jakieś konkretne miejsce? Czy widać z daleka?

Pozdrawiam

Powiedziałbym raczej Promenadowych. 3 piętro parkingu piętrowego(Wjazd od tyłu). Co do zestawy startowego to napewno zaraz wyczytasz listę :naughty: :naughty: Ja pierwszy raz napiszę: Krówkę :polew:

Wystarczy A4 :tongue4:

Wszelkie dowodu uwielbienia mile widziane. Począwszy od zachwytów jaki to Klub i wszyscy Forumowicze są zajebiści poprzez indywidualne dowody uwielbienia, a skończywszy na poczęstunku dla całej ekipy

:polew: :polew: :polew:

Wystarczy A4 :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Możesz zabrać też ze sobą jakieś ładne i "fajne" koleżanki :naughty:

Tego dobra nigdy nie za wiele

:polew: :polew:

Rzućcie okiem na to - może ktoś się skusi - przydałyby się jeszcze 2 osoby (kwota 2000 PLN jest dzielona na liczbę osóB):