Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie a ja do arkadii śmigałem przez pół miasta całą wieczność i nie marudziłem, do promki mam minut parę :) wczoraj nie byłem bo jak to bywa oscypecek grill i wódeczka wygrały ze spotem :grin:

Tydzien temu tez Cie nie bylo Goral w promce... :kwasny::facepalm:

z tego samego powodu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie a ja do arkadii śmigałem przez pół miasta całą wieczność i nie marudziłem, do promki mam minut parę :) wczoraj nie byłem bo jak to bywa oscypecek grill i wódeczka wygrały ze spotem :grin:

Tydzien temu tez Cie nie bylo Goral w promce... :kwasny::facepalm:

z tego samego powodu :grin:

brawo dla tego Pana :oklasky::oklasky::oklasky::brawo::brawo::brawo:acz..., zaznaczyć muszę że sceneria była nie ci inna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak komu się nie chce, to nie, ale są osoby, którym się nie chce bo daleko, np. Ja :decayed:

Może być też inna miejscówka. Ja strzeliłem Wolą Parkiem bo parę razy tam byłem na innych spotach i dojazd jest dobry (z S8 i toruńskiej), jest co zjeść itd. itp.

Dobry? Nie sądzę :)

Z Twoich okolic przecież do Promki lecisz cały czas Wałem... jest pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się dołączam do propozycji Wola Park;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Was sutki swędzą... tradycję chcecie zmieniać ??? :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... w Promce byl moj 1 spot 6 lat temu ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieście spoty do Klifu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój w arkadii :polew::polew::polew:

Dobra to jak już wszyscy pochwalili się znajomością topologii marketów w Wawce :decayed::wink::tongue4: ... to co - może świeżo otwarty Auchan Łomianki - tam jest kure...sko wielki parking, można się ganiać... i wszyscy mają w ujj daleko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój w arkadii :polew::polew::polew:

Dobra to jak już wszyscy pochwalili się znajomością topologii marketów w Wawce :decayed::wink::tongue4: ... to co - może świeżo otwarty Auchan Łomianki - tam jest kure...sko wielki parking, można się ganiać... i wszyscy mają w ujj daleko :polew:

albo do janek :grin::grin::grin: bądź Maximusa w nadarzynie :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

.... ale zamęt z tymi miejscówkami :kwasny: moim zdaniem - gdzie by nie było to nie dogodzi każdemu .... a kto ma być , to będzie .

Chopin ty wiesz co dobre :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: .... ale zamęt z tymi miejscówkami :kwasny: moim zdaniem - gdzie by nie było to nie dogodzi każdemu .... a kto ma być , to będzie .

przeciez nie ma zadnego zametu, jak zwykle sa spoty w Promce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: .... ale zamęt z tymi miejscówkami :kwasny: moim zdaniem - gdzie by nie było to nie dogodzi każdemu .... a kto ma być , to będzie .

przeciez nie ma zadnego zametu, jak zwykle sa spoty w Promce.

Michał, źle mnie zrozumiałeś ... wiem, wiem informacja z miejscówką podwieszona na górze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi wypadło z drogi. Nie żyje pasażerka, trzy osoby ranne

450km, zero wyobrazni i pewni kiepska opona...

-

Ma ktos w Wawie 19" z RS6 C5 ? Chcialbym przymierzyc, czy mi wejda na zaciski :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój w arkadii :polew::polew::polew:

Dobra to jak już wszyscy pochwalili się znajomością topologii marketów w Wawce :decayed::wink::tongue4: ... to co - może świeżo otwarty Auchan Łomianki - tam jest kure...sko wielki parking, można się ganiać... i wszyscy mają w ujj daleko :polew:

albo do janek :grin::grin::grin: bądź Maximusa w nadarzynie :polew::polew::polew:

W Jankach z tego co kilka razy widziałem to zbierają się chłopaki od BMW, szczególnie w zimie i jak popada... ;)

Właściwie to dziwne. Kilka lat już mieszkam w okolicy i nigdy nie byłem we Wtorek w CH Promenada a zdążyłem już odwiedzić GalMok'a i pogadać z chłopakami od Seatów Ibiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis bede. Boberek i Boogi jak znam zycie tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a coś się zmieniło z poziomami?

W zeszłym roku parę było na ostatnim poziomie (gdzie kapie na głowę), a parę na przedostatnim, a raz jak byłem, to część była na ostatnim a część na przedostatnim :P tak bogato :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...