Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Robicie jakies spociki na M1 jak jest taka pogoda (śnieżna) jak teraz? Mozna tam fajnie quattro polatać, a i widzialem że ogarnięci fwd dobrze sobie radzą. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Siema! Robicie jakies spociki na M1 jak jest taka pogoda (śnieżna) jak teraz? Mozna tam fajnie quattro polatać, a i widzialem że ogarnięci fwd dobrze sobie radzą. :decayed:

Ja mam blisko to moge kiedys podjechac.Spory teren,po drugiej stronie pod Decathlonem też palą bąki,zwłaszcza latem chyba betami latają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę wieczorem się tam wybrałem i było w ch*j ludzi i aut, od poloneza do evo x :decayed:. Można się zgadać któregoś wieczoru i wpaść tam na kilka aut. Rondek też sporo jest :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę :kox:

Na Torwarze ? :naughty:

Jak co tydzień, cielęcinki już dogadane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę wieczorem się tam wybrałem i było w ch*j ludzi i aut, od poloneza do evo x :decayed:. Można się zgadać któregoś wieczoru i wpaść tam na kilka aut. Rondek też sporo jest :naughty:.

To ty latałeś tam białym avantem? :naughty: Bo ja również tam byłem, tak btw jeśli mówisz o czerwonym evo to auto mojego znajomego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek dokładnie to byłem ja tym białym avantem :decayed:, a Ty czym jeździłeś? Widziałem jednego szarego avanta Q b5 ktory też tam latał i jednego czarnego/granatowego który dobrze sobie radził pomimo FWD, to byłeś Ty?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek dokładnie to byłem ja tym białym avantem :decayed:, a Ty czym jeździłeś? Widziałem jednego szarego avanta Q b5 ktory też tam latał i jednego czarnego/granatowego który dobrze sobie radził pomimo FWD, to byłeś Ty?:wink:

Ja nie byłem swoją A4-ką podskoczyłem tam z znajomymi i jedynie kilka razy przejechałem się z kolegą tym czerwonym Mitsubishi Evo :wink: Chciałem oblukać sytuację bo wielu znajomych mówiło mi że dużo osób tam lata i rzeczywiście frekwencja była zaskakująco duża. Może wpadnę któregoś weekendu swoim padłem to przy okazji jakiegoś mini spota się zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wiem ze mnie nie znacie itp (spotujecie wtedy kiedy ja w robocie :facepalm:) Ale kolega z forum bmw zarzucil temat wspolnego zlotu audi + bmw (termin pewnie odlegly i do ustalenia) Fotosy, filmik, przejazd przez miasto i jakas szama. Nie zjadajcie mnie odrazu, wiem ze bmw z audi tak nie zbytnio ale pomysl w sumie nie taki zly :naughty: Ktos by sie zapatrywal na cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wiem ze mnie nie znacie itp (spotujecie wtedy kiedy ja w robocie :facepalm:) Ale kolega z forum bmw zarzucil temat wspolnego zlotu audi + bmw (termin pewnie odlegly i do ustalenia) Fotosy, filmik, przejazd przez miasto i jakas szama. Nie zjadajcie mnie odrazu, wiem ze bmw z audi tak nie zbytnio ale pomysl w sumie nie taki zly :naughty: Ktos by sie zapatrywal na cos takiego?

Kolego, spoty Audi + BMW odbywają się praktycznie co tydzień. Latem to nawet więcej BMW bywało niż Audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wiem ze mnie nie znacie itp (spotujecie wtedy kiedy ja w robocie :facepalm:) Ale kolega z forum bmw zarzucil temat wspolnego zlotu audi + bmw (termin pewnie odlegly i do ustalenia) Fotosy, filmik, przejazd przez miasto i jakas szama. Nie zjadajcie mnie odrazu, wiem ze bmw z audi tak nie zbytnio ale pomysl w sumie nie taki zly :naughty: Ktos by sie zapatrywal na cos takiego?

Kolego, spoty Audi + BMW odbywają się praktycznie co tydzień. Latem to nawet więcej BMW bywało niż Audi :decayed:

Dlatego pytam. Mozna cos ogarnac na szersza skale jak on to powiedzial :decayed: A kolega jest z BMW klub Warszawa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...