Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Eeee, tylko 3 strony przez weekend? Raguś, chory jesteś..?

Pewnie snuje plan jakby tu zaimponować M. :polew:

A gdzie nasz warszawski spamer nr 1 ???

Nosferku odezwij się :polew::tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie nasz warszawski spamer nr 1 ???

Nosferku odezwij się :polew::tongue4::wink4:

:heat:

Dałny :cwaniak1:

Nie jestem na posterunku, bo szykuję się do opierdzielenia talerza frytek i obejrzenia jakiegoś filmu :beach:

Tak poszalałem w ten weekend, że dojsć do siebie nie mogę.. :heat:

Ps. "spr. ort." - Gicior :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:

O właśnie, zapomniałem zerknąć co na tamtym forum... :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, zrobiliśmy Tobie taki "PijaR", że najwięksi tego świata w tej dziedzinie by się tego nie powstydzili :polew:

heheh ..najgorzej , że przekorolowaliście postać ..poźniej bedzie wielkie zdziwienie :punish::polew:

Eeee, tylko 3 strony przez weekend? Raguś, chory jesteś..?

Aj weekendowy odpoczynek itp. :wink4:

[br]Dopisany: Październik 26, 2008, 07:01:22 _________________________________________________

ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:

O właśnie, zapomniałem zerknąć co na tamtym forum... :doh1:

Załatwie Cie na szaro ..zobaczysz jeszcze bedziesz śmigał zadkiem po filarze :polew: I będe leciały dyszki za gumkę Twoich lateksowych strinów :decayed:[br]Dopisany: Październik 26, 2008, 07:02:28 _________________________________________________

Pewnie snuje plan jakby tu zaimponować M. :polew:

A po co imponować .. wystarczy być sobą ...albo w moim przypadku lepiej nie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Raguś, ja nie kupiłem lateksowych stringów, więc nie wiem czy będę mógł wystąpić z Tobą we wtorek. Mogłeś mnie wcześniej uprzedzić, że taki masz program... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Raguś, ja nie kupiłem lateksowych stringów, więc nie wiem czy będę mógł wystąpić z Tobą we wtorek. Mogłeś mnie wcześniej uprzedzić, że taki masz program... :decayed:

Ja jestem Twoim menadżerem ja tu rozkazuje ..jak mówie jebać w stringach po parkingu to tak ma być :decayed::D

Także ..nie ma strijngów ..to zakryjesz narzędzia Super Expresem ...albo dam Ci klucz do kół :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raguś, nie rozkazuj mi, bo ja nie jestem w stanie zająć się wszystkim. Robię Ci dobry PiaR i doceń to. Przepraszam Cię szefie, ale nie jestem w stanie wykonać tego zadania razem z szefem.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raguś, nie rozkazuj mi, bo ja nie jestem w stanie zająć się wszystkim. Robię Ci dobry PiaR i doceń to. Przepraszam Cię szefie, ale nie jestem w stanie wykonać tego zadania razem z szefem.. :gwizdanie:

No to znajde sobie innego murzyna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzisz Krzyniu, chciałem dobrze, ale Raguś poczuł się szefem i zaczął mylić kto jest kim... :wink4::decayed:

Raguś, myślę, że cel osiągnięty - kobiety z A3 zwrócą szczególną uwagę jak na parking zajedzie niebieski avant. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z

Oj widzisz Krzyniu, chciałem dobrze, ale Raguś poczuł się szefem i zaczął mylić kto jest kim... :wink4::decayed:

Raguś, myślę, że cel osiągnięty - kobiety z A3 zwrócą szczególną uwagę jak na parking zajedzie niebieski avant. :naughty:

z tego co mi wiadomo większość właścicieli ("ek") A3 to kobiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo większość właścicieli ("ek") A3 to kobiety :)

No właśnie. To jest szansa dla Ragusia, bo biedaczek ma ostatnio Blue Balls. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...