Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

nie muszą - jak nie widać kierowcy to wysyłają papiery na właściciela pojazdu i on musi wskazać kto i co ... jeżeli nie jest w stanie wskazać to jako Ołner, płaci mandat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 wyluzuj poślad, jakoś tam ogarniemy temat, można jakiegoś vaginatora przygarnąć (zawsze to lepiej pije się we dwóch w trasie :drool: ), ale nie koniecznie. Miernik lakieru zorganizuj i dowiedz się gdzie w okolicach Łochowa można sprawdzić zbieżność. Silnikowo jak będzie masakra to wyjdzie też bez vaga. Koniecznie wyduś od pacjenta VIN i sprawdz wczesniej historię, bo przebieg wydaję się ori (chyba pierwsza taka, większość ma od 90 tysi :blink: do 140 max. :decayed:)

Poprostu nie chce się wkopać jak z moją obecną A4...kupiłem jako bezwypadkowe a okazało się że rama jest spawana a malowane miała wszystko łącznie z dachem...ja osobiście miałem nią dwie małe stłuczki w tym jedna przez koleżanke...

Dlatego zależy mi na kimś to ogarnie temat żebym znowu po roku sie nie zdziwił że jerzdże A4'ką złożoną z dwóch A4'rek....

Ogarnąć geometrie w okolicach tego Łochowa to raczej nie problem teraz takie zakłady są w każdym mieście...gorzej będzie z tym miernikiem lakieru...bo kupować nie ma sensu bo one kosztują więcej jak 100zł a nie bede wydawał po 500zł na miernik którego użyje raz w życiu...

No nic Norbi bede odzywał się do Ciebie w przyszłym tyg :decayed: w Tobie nadzieja :kox: mam nadzieje że ten napaleniec który napalił się na moją A4 weźmie ją, jak weźmie od razu telefon do Ciebie i dajemy w pipe na Łochów hehe :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszą - jak nie widać kierowcy to wysyłają papiery na właściciela pojazdu i on musi wskazać kto i co ... jeżeli nie jest w stanie wskazać to jako Ołner, płaci mandat :naughty:

Ale nie mogą nałożyć punktów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszą - jak nie widać kierowcy to wysyłają papiery na właściciela pojazdu i on musi wskazać kto i co ... jeżeli nie jest w stanie wskazać to jako Ołner, płaci mandat :naughty:

Ale nie mogą nałożyć punktów :wink4:

a tego nie wiem .. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąć geometrie w okolicach tego Łochowa to raczej nie problem teraz takie zakłady są w każdym mieście...gorzej będzie z tym miernikiem lakieru...bo kupować nie ma sensu bo one kosztują więcej jak 100zł a nie bede wydawał po 500zł na miernik którego użyje raz w życiu...

Będę dobry kolega i pomogę co byś nie mówił, że koledzy nie chcą pomóc.

Jak coś zabiorę się z Norbim i zobaczymy to auto - mam elektroniczny czujnik lakieru więc obadamy nadwozie, podłączymy VAGa i też sprawdzimy co tylko się da. Tylko daj znać wcześniej żebym wiedział czy mogę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 nie chce być złośliwy, ale dlaczego tutaj szukasz pomocy? Dlaczego nie poprosisz o pomoc kolegów z AMW? Kilka razy widziałem Twoje opinie, że to forum sie nie liczy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 nie chce być złośliwy, ale dlaczego tutaj szukasz pomocy? Dlaczego nie poprosisz o pomoc kolegów z AMW? Kilka razy widziałem Twoje opinie, że to forum sie nie liczy... :gwizdanie:

Uuuu no to się zastanowimy czy pomóc. nie ładnie, nie ładnie :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu no to się zastanowimy czy pomóc. nie ładnie, nie ładnie :thumbdown:

Nawet bardzo nieładnie ... cholera chyba miernik lakieru się zepsuł, a VAGa pożyczyłem ... cóż zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek Nie mówiłem tak że to forum się nie liczy...a o AMW nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj to że ktoś ma kupe kasy (90% AMW) i fure 500KM+ nie oznacza że umie oglądać używane samochody...

Nie pisałem nic że to forum się nie liczy kiedyś byłem zdenerwowany na pewną osobe ale już sytuacja jest ok i rozmawiam normlanie z tą osobą, było mineło.

Lukszar nie mówie że koledzy nie chcą pomuc itp poprostu wole jechać z kimś kogo znam, lepsza atmosfera itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::kox:

Łukasz dzięki za płykę :friends:

_________________________________________________

A3 nie było Cię miesiącami, znalazła się potrzeba, znalazło się forum.. :chytry: No i jeszcze te pogłoski :gwizdanie: A wiadomo, że Slaweq dojscia ma... :cool1::decayed: :decayed:

_________________________________________________

Ps. Slaweq nie wiem coś Ty tej naszej Angeli narobił, ale szczęśliwa wczoraj była jak talala ! :kox:

Tylko jadę do Rzeszowa i jadę do Rzeszowa.. :dance: ...

:naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie chce się wkopać jak z moją obecną A4...kupiłem jako bezwypadkowe a okazało się że rama jest spawana a malowane miała wszystko łącznie z dachem.....

mam nadzieje że ten napaleniec który napalił się na moją A4 weźmie ją,

rzeczywiscie musi byc napalony ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem tak że to forum się nie liczy...a o AMW nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj to że ktoś ma kupe kasy (90% AMW) i fure 500KM+ nie oznacza że umie oglądać używane samochody...

Po pierwsze nie wypowiadam sie bo faktycznie pojecia nie mam, a po drugie nie mow mi na jakie tematy moge sie wypowiadac a na jakie nie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer LOL mnie nie było na forum?? jestem codziennie zalogowany po pare godz dziennie a to że nie nabijam postów na siłe to chyba dobrze...jeżeli chodzi Ci o spoty to wybacz nie jestem i nie chce być biednym dzieckiem bogatych rodziców i niestety mam swoje sprawy związane z zarabianiem kasy, pracuje wieczorami więc o 19 nie mam jak być na spocie...

Sławek więc Ty też nie bij piany i nie powracaj do czegoś co było dawno, nic nie pisałem że to forum się nie liczy, pisałem co najwyżej że pewna osoba mnie wkurzyła ale do c**j....a to było dawno i już jest ok, więc nie rób dymu, Ty masz cały czas jakieś problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Slaweq nie wiem coś Ty tej naszej Angeli narobił, ale szczęśliwa wczoraj była jak talala ! :kox:

Tylko jadę do Rzeszowa i jadę do Rzeszowa.. :dance: ...

:naughty: :naughty:

A nie mowiła Wam nic :naughty:

No dobra zdradze bo to żadna tajemnica w sumie :) Małego Klubowicza będziemy mieli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małego Klubowicza będziemy mieli :kox:

Ach te wyjazdy do Rzeszowa :polew:

Gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zdradze bo to żadna tajemnica w sumie :) Małego Klubowicza będziemy mieli :kox:

WoW :shocked: Gratulacje! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Slaweq nie wiem coś Ty tej naszej Angeli narobił, ale szczęśliwa wczoraj była jak talala ! :kox:

Tylko jadę do Rzeszowa i jadę do Rzeszowa.. :dance: ...

:naughty: :naughty:

A nie mowiła Wam nic :naughty:

No dobra zdradze bo to żadna tajemnica w sumie :) Małego Klubowicza będziemy mieli :kox:

:shocked: Dżenialnie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...