Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze bede musiał sobie sam poradzić... :(

coś taki nerwowy :mysli: dziś wtorek i jeszcze nie wszyscy ze spota wrócili :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A3, bylo wpasc na spota, podpytac co i jak, zawsze mozesz od kogos znajomego pozyczyc kabel/lapka i poradzic sobie sam.

Nie mniej jednak warto auto sprawdzic przed kupnem w solidnej firmie, ktora wie co to S4.

Opublikowano

Ja nie umiem korzystać z vaga/nigdy tego nie robiłem...więc lamptop i kabel to mi nic nie daje musze się z kimś zabrać

Opublikowano

furmanka jest z konkurencyjnego forum :naughty: [podkaldki pod blachy] wiec tam poszukaj ... moze czegos sie dowiesz ...

Opublikowano

Szukałem ani słowa na EU o tej S4

Opublikowano

Szukałem ani słowa na EU o tej S4

no to lipa ...

Opublikowano

furmanka jest z konkurencyjnego forum :naughty: [podkaldki pod blachy] wiec tam poszukaj ... moze czegos sie dowiesz ...

takiego to bym za darmo nie wziął :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dlaczego?

Opublikowano

Szukałem ani słowa na EU o tej S4

Przecież pisał ci Raggaman czyja to może być fura

Opublikowano

takiego to bym za darmo nie wziął :decayed: :decayed: :decayed:

Nie znasz się :no4:

A3 ma misję :witch::friends: wejść w posiadanie ramek EU :decayed:

Abyśmy je mogli komisyjnie spalić :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew:

PS

Znowu nie udało mi sie dotrzeć na spota :no::confused4:

Opublikowano

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew:

a to szacun dla niego :polew: :polew:

Opublikowano

takiego to bym za darmo nie wziął :decayed: :decayed: :decayed:

Nie znasz się :no4:

A3 ma misję :witch::friends: wejść w posiadanie ramek EU :decayed:

Abyśmy je mogli komisyjnie spalić :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew:

PS

Znowu nie udało mi sie dotrzeć na spota :no::confused4:

:kwasny::thumbdown:

Opublikowano

A3 no co Ty :naughty:

Cały Klub bedzie Cię podziwiał za Twoje poświęcenie :tongue4:

Myślę, że to jest wytsrczający powód aby Cie w tym wesprzeć :polew: :polew:

Ja bardzo chętnie bym Ci pomógł :yes2: niestety nie mam VAG-a :no4::decayed:

Opublikowano

Mieć Vaga to nie wszystko...musi być ktoś kto zna parametry silnika 2.7 BiT kumasz? bo podpiąć Vaga i uruchomić program to i mój Amstaff umie chodzi żeby się przejechać z tym Vagiem i ocenić czy te cyferki tam są ok czy nie

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano

Siemata ogry :tongue4:

Opublikowano

A3 wyluzuj poślad, jakoś tam ogarniemy temat, można jakiegoś vaginatora przygarnąć (zawsze to lepiej pije się we dwóch w trasie :drool: ), ale nie koniecznie. Miernik lakieru zorganizuj i dowiedz się gdzie w okolicach Łochowa można sprawdzić zbieżność. Silnikowo jak będzie masakra to wyjdzie też bez vaga. Koniecznie wyduś od pacjenta VIN i sprawdz wczesniej historię, bo przebieg wydaję się ori (chyba pierwsza taka, większość ma od 90 tysi :blink: do 140 max. :decayed:)

Opublikowano

siema :P

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.