Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Heh... ja tu widzę pas startowy :) To już extreme!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Heh... ja tu widzę pas startowy :) To już extreme!!! :polew:

Ale za to ile miejsca - ktoś będzie stał na czatach i obserwował czy nie zbliża się z góry jakieś światełko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cargo to raczej Cwiara, niż slizganie. Droga dopuszczona do ruchu to raz dwa to brak placu.

To co Łukaszur przesłał to dokładnie cargo. :decayed: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 08:45_________________________________________________

Jeżeli w którychś z tych miejsc nie pokazują się jeszcze pały to radziłbym nie afiszować się tak z mapami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutro trzeba się ubrać jak na Barbórke żeby przynajmniej godzine wytrzymac na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w którychś z tych miejsc nie pokazują się jeszcze pały to radziłbym nie afiszować się tak z mapami.

Jak Ty brzydko mówisz na Panów Policjantów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cargo to raczej Cwiara, niż slizganie. Droga dopuszczona do ruchu to raz dwa to brak placu.

To co Łukaszur przesłał to dokładnie cargo. :decayed: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 08:45_________________________________________________

Jeżeli w którychś z tych miejsc nie pokazują się jeszcze pały to radziłbym nie afiszować się tak z mapami.

Bez przesady :) Będziesz kitrał takie informacje przed kolegami z klubu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie na cargo :naughty:

ok spoko powiedz nam jak było :) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 08:55_________________________________________________

Kiedy będziecie znowu na Broniszach?? to ja bym wpadł moim nowym sprzętem :)

Co za rower kupiłeś ?

Japońskie pierdolnięcie.... :naughty:

HONDA DIO :) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 09:00_________________________________________________

Raczej nie ma co jechać na Bronisze dzisiaj bo na pewno plac jest odśnieżony i posypany solą. Wczoraj już podczas opadów jeździła pługo-piaskarka.

No tak ale nawet na odśnieżonym da się polatać :)

helikopter może wszytsko :) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 09:01_________________________________________________

Damy rade...nie takie trąby nam grały... :kox::naughty:

co masz na myśli bo nie za bardzo rozumiem ??[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 09:01_________________________________________________

to jutro trzeba się ubrać jak na Barbórke żeby przynajmniej godzine wytrzymac na spocie :decayed:

no i tu masz racje dzis z parkuigu szedłem to mi uszy zamarzły :P [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 09:02_________________________________________________

Heh... ja tu widzę pas startowy :) To już extreme!!! :polew:

Ale za to ile miejsca - ktoś będzie stał na czatach i obserwował czy nie zbliża się z góry jakieś światełko :polew:

e tam sami sie poslizgaja :) tylko kazdy z was musi miec gaśnice :P i trójkoąty :P jak by cos :P [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 09:03_________________________________________________a tak w ogóle siema :P w poniedziłek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cargo to raczej Cwiara, niż slizganie. Droga dopuszczona do ruchu to raz dwa to brak placu.

To co Łukaszur przesłał to dokładnie cargo. :decayed: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 08:45_________________________________________________

Jeżeli w którychś z tych miejsc nie pokazują się jeszcze pały to radziłbym nie afiszować się tak z mapami.

Bez przesady :) Będziesz kitrał takie informacje przed kolegami z klubu? :)

Nie kitrał, ale umawiał się na PW np. co do trafienia na miejsce... nie bedzie napewno problemu.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 09:11_________________________________________________

Gaśnicy już nie trzeba, chyba że zawodowo się jeździ.

Poważnie?? Eeee no to gitara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle Boberek :naughty: :gwizdanie: siema

siema :P juz sie poprawiłem ;P :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle Boberek :naughty: :gwizdanie: siema

siema :P juz sie poprawiłem ;P :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

:good::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi na Cargo da się poślizgać...za winklem masz duuuuży parking i tam bez problemu...a dla odważnych czeka winkiel na cargo do pokonania bokiem :naughty:

Cargo to rzekł bym normlanie tor driftowy :kox:

PS. Norbi nie mówie o tym parkingu gdzie zawsze były spoty AMW tylko tym dalej koło winklu (wiaduktu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi na Cargo da się poślizgać...za winklem masz duuuuży parking i tam bez problemu...a dla odważnych czeka winkiel na cargo do pokonania bokiem :naughty:

Cargo to rzekł bym normlanie tor driftowy :kox:

PS. Norbi nie mówie o tym parkingu gdzie zawsze były spoty AMW tylko tym dalej koło winklu (wiaduktu) :)

Już kojarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie zdążyłem się przywitać z moim klonem ;(

Może wpadnie na spota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnicy już nie trzeba, chyba że zawodowo się jeździ.

Jak to? :mysli:

Jesli to prawda, to wreszcie bede mial miejsce w schowku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnicy już nie trzeba, chyba że zawodowo się jeździ.

Witam :hi:

Odsyłam do lektury :gwizdanie:

http://www.bezpiecznadroga.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...