Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

AndyN druknij sobie te zdjecia i jedz sie targować myśle że sporo teraz Paweł zejdzie z ceny :decayed:

normalnie jak z nimi pojedziesz to będziesz miał porządnego asa w rękawie :naughty:

Z tymi zdjęciami to mam go w garści. Wymieni się za moją i jeszcze mi dopłaci :decayed::naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

AndyN druknij sobie te zdjecia i jedz sie targować myśle że sporo teraz Paweł zejdzie z ceny :decayed:

normalnie jak z nimi pojedziesz to będziesz miał porządnego asa w rękawie :naughty:

Z tymi zdjęciami to mam go w garści. Wymieni się za moją i jeszcze mi dopłaci :decayed::naughty::evil:

a wtedy skończy się spalanie poniżej 5l/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3A co Ty tak go bronisz? Masz w tym jakiś interes?

- Po pierwsze fotki wkleił ba$ior a nie korzeń (czytaj dokładnie)

- Po drugie wkleił fotki prawdziwe, więc o co się oburzać?

- Po trzecie fakt, że autko było rozbite i naprawiane w Lublinie jest powszechnie znany.

- Po czwarte nikt z czytających ten wątek na pewno nie jest potencjalnym kupcem.

Więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po dachowaniu to auto 'bezwypadkowe'.

To jakie auto można nazwać 'wypadkowym'? Spawane z 4? Bo z 2 to 'po lekkiej stłucze' pewnie? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po dachowaniu to auto 'bezwypadkowe'.

To jakie auto można nazwać 'wypadkowym'? Spawane z 4? Bo z 2 to 'po lekkiej stłucze' pewnie? :kwasny:

NIe do końca.. Ostatnio u nas w wątku szło B5 spawane z trzech jako bezwypadkowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po dachowaniu to auto 'bezwypadkowe'.

To jakie auto można nazwać 'wypadkowym'? Spawane z 4? Bo z 2 to 'po lekkiej stłucze' pewnie? :kwasny:

NIe do końca.. Ostatnio u nas w wątku szło B5 spawane z trzech jako bezwypadkowe :gwizdanie:

O szit, masz rację :mysli::przebiegly::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no tak i poszło za fajną kase jak na obecne ceny modelu B5 bo właściciel jeszcze na nim zarobił... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no tak i poszło za fajną kase jak na obecne ceny modelu B5 bo właściciel jeszcze na nim zarobił... :tongue4:

Powodzenia w szukaniu 'bezwypadkowej' S4 w 'dobrej' cenie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Anduś nie jesteś na czasie ja już kupiłem auto...nie Audi...i zaprowadziłem ją do serwisu ASO na profesjonalne sprawdzenie pod kątem wypadkowości i nie tylko...a dla pewności pojechałem do mojego osobistego mechanika i lakiernika żeby potwierdzili to co powiedziało ASO i auto jest bez wypadkowe, nie malowane, w silniku, zawieszeniu itp wszystko lalka...więc kupiłem zdrowy samochód...ale dzięki że mi miło życzysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no tak i poszło za fajną kase jak na obecne ceny modelu B5 bo właściciel jeszcze na nim zarobił... :tongue4:

Ciekawe co zrobi nowy właścieciel kiedy zorientuje się co tak na prawdę kupił.

Tego rodzaju przechwałkami zyskujesz tutaj tylko coraz większą 'sympatię' kolego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, Korzen już mi się nie podobają :no:

-- http://moto.allegro.pl/item518920133_felgi_z_oponami_do_audi.html -- te podobają mi się bardziej :)

jesli to oryginal :audi: to napewno bedzie mocniejsza od tamtych...

kurde klasyka audi na 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik nie przechwalam się tylko napisałem koledze Andemu że kupiłem auto i że nie wypadkowe itp i odpowiedziałem w skrócie tylko jak wyglądało jego sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie chodziło mi o to jak kupiłeś auto tylko jak sprzedałeś. A konkretnie jak "uczciwie". Tego typu postępowanie nie jest powodem do dumy i powinno być piętnowane. Czy moderatorzy mnie słyszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, lepiej pogadać o pogodzie. Większy pożytek z tego będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Brynia powiedz tej pani że ja nie będę ponosił kosztów przeglądu 600zł bo o takiej cenie mi mówiła mi ta pani...ja sprawdzałem auto w ASO i zapłaciłem 800zł ze swojej kieszeni, więc dla mnie ta pani jest chora jak chce sprawdzić auto ja się zgodziłem tylko niech ona płaci to jej życzenie ja nie jestem czerwony krzyż nie będe nikomu prezętów za 600zł robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tego grupowego zakupu spryskiwacza tylnej szyby: niekoniecznie trzeba wymieniać.

U mnie całą noc pomoczył się w szklance z 'ludwikiem' i znowu działa. :)

Komedia była przy regulacji jego dysz. Oblałem sąsiada siedzącego w samochodzie obok :naughty::decayed::D:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...