Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie wytnijcie 2 ostatnie strony bo to zupełne :offtopic:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesz kolego ja nie wiem czy Ty żartowałeś czy nie...ale prawie codziennie słysze teksty typu ,,o paczcie jedzie młody w takim i takim wozie napewno to mafiozo" albo tego typu ,,o paczcie jedzie RS'em albo jedzie BMW albo jedzie EVO to napewno ma ojca Kulczyka" to mnie rozwala poprostu, po h*j komuś do portfela zaglądać??? nie ważną skąd ma ważne że ma...w przypadku Pawła to nie jest ani tata ani mama ani papież...i w przypadku wielu osób które mają to i tamto a są w wieku poniżej 30 lat tata im nic nie dał i nie są bananowymi chłopcami tylko sami doszli do czegoś w tym naszym pseudo państwie...

Opublikowano

Po jaki ch** ta dyskusja jeszcze trwa?

Czy regulamin forum w tym wątku kompletnie nie działa?

Opublikowano
  • Autor

Po jaki ch** ta dyskusja jeszcze trwa?

Czy regulamin forum w tym wątku kompletnie nie działa?

nie wiem nie znam się...

Opublikowano

oo sąsiad :drunk: jak "zycie" ? pogodziłeś to co trza ?

Normalna rzecz :wink4::kox::good:

Next Time ja robie za szofera pod alcatraz :wink4:

Po jaki ch** ta dyskusja jeszcze trwa?

Po to kto ma dłuższego ? :tongue4:

Opublikowano

Po jaki ch** ta dyskusja jeszcze trwa?

Czy regulamin forum w tym wątku kompletnie nie działa?

luźna dyskusja - a co to Regulamin zabrania konfliktu argumentów ?. Czy my sobie z kolegą A3 albo Ragusem bukiety epitetów ślemy ?? :decayed:

tak sobie powolutku o życiu prawimy ..choć wprawdzie nudno więc chyba pora wyłaczyć kompa

Andrew - jak Twój drift, dasz radę jutro w Arkadii zakosem między filarami przejść ? :naughty: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________

Po to kto ma dłuższego ?

Poziek :decayed:

Opublikowano

adaho pw :gwizdanie:

Opublikowano

adaho jak odczytasz to PW to mi podeślij :kox::polew: :polew:

Opublikowano

adaho jak odczytasz to PW to mi podeślij :kox::polew: :polew:

chcesz ignora? :chytry::decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adaho rozbroiłeś mnie :wink4: w końcu mi się humor poprawił :kox:

Opublikowano

Andrew - jak Twój drift, dasz radę jutro w Arkadii zakosem między filarami przejść ? :naughty:

Spoko :gwizdanie:

Watch me :lol1:

Opublikowano

Andrew - jak Twój drift, dasz radę jutro w Arkadii zakosem między filarami przejść ? :naughty:

Spoko :gwizdanie:

Watch me :lol1:

uważaj żeby Ci czip nie wypadł :decayed:

Opublikowano

Po to kto ma dłuższego ?

Poziek :decayed:

Znowu se ptaszki pokazywaliście :polew: :polew:

adaho jak odczytasz to PW to mi podeślij :kox::polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Andrew - jak Twój drift, dasz radę jutro w Arkadii zakosem między filarami przejść ? :naughty:

Spoko :gwizdanie:

Watch me :lol1:

uważaj żeby Ci czip nie wypadł :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chcesz ignora?

a ty chcesz :mysli::decayed::polew:

Opublikowano

AndyN , kreć bączki jak to BDH :polew: :polew: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=OzdMgOhg6iQ

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:43_________________________________________________

chcesz ignora?

a ty chcesz :mysli::decayed::polew:

dajmy spokój :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Andrew - jak Twój drift, dasz radę jutro w Arkadii zakosem między filarami przejść ?

:polew:

Lukas nic nie bedzie wywalał dyskusja jak kazda inna

Co do A3 to zamiast siedziec z nami na tak nedznym forum jak to napisał Paweł poszukałbyś innych ciekawych informacji na kolegów bo może nie tylko ten RS jest bezwypadkowy, że Ty tego nie wiedziałes :mysli:

Dobra to wracamy do tematu o kobitach no albo o szpocie :decayed:

Opublikowano
Andrew - jak Twój drift, dasz radę jutro w Arkadii zakosem między filarami przejść ?

:polew:

Lukas nic nie bedzie wywalał dyskusja jak kazda inna

Co do A3 to zamiast siedziec z nami na tak nedznym forum jak to napisał Paweł poszukałbyś innych ciekawych informacji na kolegów bo może nie tylko ten RS jest bezwypadkowy, że Ty tego nie wiedziałes :mysli:

Dobra to wracamy do tematu o kobitach no albo o szpocie :decayed:

no właśnie dziwne, temat nie o d*pach a przybyło ładnych parę stron.

Opublikowano

Żółw a Ty co z łancucha sie zerwałes ze na forum sie pojawiłeś chyba brałeś korki u adaho :decayed:

Opublikowano

łukaszku ja nigdy na łańcuchu nie byłem :decayed:

...to chyba tylko bujna wyobraźnia młodszych i mniej dośwadczonych kolegów tak sugeruje :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.