Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bym wiedzial ze tu takie fajne tematy i rozmowy to bym czesciej zagladal ;)

dzis od ranaw pracy zamiast wiadomosci onetu czytam sobie temacik i jak kolega Nosfer wlasnie pare ostatnich ciekawych stron :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra ludziska to gdzie wkoncu jest spot???

Opublikowano

siema bicze :evil:

Opublikowano

A ty czego tu o tej godzinie?

A czekalem az sie pornus dociagnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema smyracze :tongue4:

Pytanie . Moja kobieta ma urodziny ..i chciałbym jakoś ciekawie zaaranżować ten dzień .. jazda quadami obowiązkowa ..tylko gdzie ??

Gdzie pójść na jakiś obiadek czy kolacje .. u Adamoo odpada bo podobno drogo i koltlet z włosami łonowymi podają :polew: :polew:

Pytam na serio serio :naughty:

Opublikowano

Moge polecic dobra knajpe wegierska i goralska we stolicy...

Opublikowano

Wyobrazcie sobie cos takiego:

Jedziecie juz 10ta godzine, przez wies, jestescie zmeczeni. Waska nieoswietlona droga miedzy drzewami, gdzies na mazurach. Jest kolo 24:00 unosi sie lekka mgla, ksiezyc ledwo przebija sie przez geste, zlowieszczo schylajace sie drzewa. Gdzies w oddali wala pioruny. Robi sie troche straszno, czasem z krzakow blyskaja slepia. Ze zmeczenia macie lekkie omamy wzrokowe ale jedziecie dalej, zbyt niebezpiecznie zeby sie zatrzymac.

Mgla gestnieje...

Drzewa sie zageszczaja...

I nagle w lusterku pojawia sie cos takiego:

http://moto.onet.pl/112215,1,9,0,0,0,galeria_media.html

:slina: :slina: :shocked::evil2:

Opublikowano

Moge polecic dobra knajpe wegierska i goralska we stolicy...

Polecaj ! :good:

Opublikowano

Ale zajebistą gierkę znalazłem, :kox:

http://rapidshare.com/files/182720763/gra.rar.html

Tylko przy instalacji odznaczyć aktualizację.

Ciekawe kto uzbiera najwięcej gwiazdek?

Pytanie . Moja kobieta ma urodziny ...

Na quady to pytaj się Adaha, ja znam wypożyczalnie w Prószkowie i w Otwocku, ale to droga impreza.

Opublikowano

Pytanie . Moja kobieta ma urodziny ..i chciałbym jakoś ciekawie zaaranżować ten dzień .. jazda quadami obowiązkowa ..tylko gdzie ??

nosz kurfa fa :evil: :evil: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na quady to pytaj się Adaha, ja znam wypożyczalnie w Prószkowie i w Otwocku, ale to droga impreza.

No napisz o kosztach ect. Ja potrzebował bym wynająć quada na max 2 h :wink4:

Opublikowano

kurfa quady w taka pogode ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

nosz kurfa fa

Milcz przyszły szwagrze :polew:[br]Dopisany: Styczeń 13, 2009, 10:50:19 _________________________________________________

kurfa quady w taka pogode ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co to ..kiełbasa ? :decayed: Wiem , że kiedyś bardzo chciała wybrać się na przejażdżkę quadem ..wiec w urodziny chciałbym spełnić parę marzeń mojej kobietki :cool1::wink4:[br]Dopisany: Styczeń 13, 2009, 10:52:19 _________________________________________________http://www.wypozyczalnia-quadow.pl/kontakt.php ktoś tu był ? :)

Opublikowano

2 quady LINHAI 300cc 4x4 x 2 godziny min. = 4 x 90zł = 280 zeta w Otwocku. Oczywiście jeśli otwarte. W Pruszkowie jeszcze drożej

http://www.atv-quad.fdf.pl/kontakt_quad.htm

Opublikowano

ragus ja bym proponował bys cos sam dobrego ugotowal zrobil kolacyjke przy swiecach i winku, nastawil jakas romantyczna muzyczke ubrał się w wyjsciowe ciuchy i masz dla niej ładny prezent... Aha tylko nie zapomnij o bukiecie czerwonych róż :) ...

Quady to raczej latem a nie jak jest piz*ziawa we wszystkie strony no chyba ze chcesz by zmarzła po to by ja potem rozgrzać :naughty:

Opublikowano

ragus ja bym proponował bys cos sam dobrego ugotowal zrobil kolacyjke przy swiecach i winku, nastawil jakas romantyczna muzyczke ubrał się w wyjsciowe ciuchy i masz dla niej ładny prezent... Aha tylko nie zapomnij o bukiecie czerwonych róż :) ...

Kurfa stary ..ten scenariusz jest tak nudny , że aż do zrzygania :wink4::tongue4:

[br]Dopisany: Styczeń 13, 2009, 10:57:41 _________________________________________________Czekam , na pomysł Wita :kox:

Opublikowano

znaczy ze chcesz zeby pojezdizła na quadzie :) w taki mróz to znaczy ze chcesz zeby cie znienawidziła ??

Opublikowano

ragus ja bym proponował bys cos sam dobrego ugotowal zrobil kolacyjke przy swiecach i winku, nastawil jakas romantyczna muzyczke ubrał się w wyjsciowe ciuchy i masz dla niej ładny prezent... Aha tylko nie zapomnij o bukiecie czerwonych róż :) ...

Kurfa stary ..ten scenariusz jest tak nudny , że aż do zrzygania :wink4::tongue4:

A później to już standardzik :naughty::przebiegly:

Opublikowano

http://www.borpince.pl - same plusy, swietne wino

http://www.karpielowka.com.pl/PL.PHP - tez goraco polecam, do tej pory nie wierzylem, ze mozna zjesc rownie dobrze na mazowszu jak i w tatrach...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.