Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu o zbyt młodych dziewczynkach ??

Prawie kobietach :polew:

może lubi sobie wychować ? :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W dzisiejszych czasach 17-stka to już dobrze wykształcona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lubi sobie wychować ? :naughty: :naughty: :decayed:

:polew:

Poziek nie wiem czy Ci mówiłem...kupiłem nowy dysk do kompa ...całe 120 Niggabajtów :naughty::kox::polew:

[br]Dopisany: Marzec 03, 2009, 11:05:09 _________________________________________________

W dzisiejszych czasach 17-stka to już dobrze wykształcona :wink4:

Chciałeś powiedzieć, ze wszyscy byli w niej ..a ona nie nie była nigdzie :decayed:

To taka jednostronna edukacja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach 17-stka to już dobrze wykształcona :wink4:

Jeżeli Al udziela jej lekcji to nie byłbym tego taki pewien :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem

Zauważyłem dziś, że poziom w zbiorniczku do wspomagania spadł mi poniżej minimum :mysli:

Muszę uzupełnić tylko nie wiem, co tam co tam dokładnie jest. :no: Kolor ma ciemy, powiedzmy, że jakis taki popielaty... może zielony... diabli wiedzą :kwasny:

W samochodzie nie był wymieniany od czasu przyjazdu do kraju, a samochód jest ze Szwajcarii, więc pewnie ASO G 002 lub G004 :cool1:

Bo zdaje się, że G 004 zastąpił G 002. Tylko, że ten pierwszy jest podobnież syntetykiem, a na korku jest wyraźnie napisane "mineral only" :co:

Co byście mi radzili, dolać teraz dorobinę G 004, a dla pewności na wszelki wypadek, niedługo wymienić w całości :?:

Czy szukać zamienika Febi 6162, który ma być odpowiednikiem mineralnego G 002 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem

Zauważyłem dziś, że poziom w zbiorniczku do wspomagania spadł mi poniżej minimum :mysli:

Muszę uzupełnić tylko nie wiem, co tam co tam dokładnie jest. :no: Kolor ma ciemy, powiedzmy, że jakis taki popielaty... może zielony... diabli wiedzą :kwasny:

W samochodzie nie był wymieniany od czasu przyjazdu do kraju, a samochód jest ze Szwajcarii, więc pewnie ASO G 002 lub G004 :cool1:

Bo zdaje się, że G 004 zastąpił G 002. Tylko, że ten pierwszy jest podobnież syntetykiem, a na korku jest wyraźnie napisane "mineral only" :co:

Co byście mi radzili, dolać teraz dorobinę G 004, a dla pewności na wszelki wypadek, niedługo wymienić w całości :?:

Czy szukać zamienika Febi 6162, który ma być odpowiednikiem mineralnego G 002 :?:

ja zacząłbym od zmiany korka :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli - wymień całość. Przyda się tym bardziej, że jak sam mówisz nie był wymieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lukasz ode mnie odsysal... mogl Ci dolac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie czekają śliśne 17stki, ale chyba się jeszcze "fszczymam" :)

Znowu o zbyt młodych dziewczynkach ?? Przegość :kox: :kox: :kox:

Ja tylko czekalem na ten komentarz. To ze go napiszesz było oczywiste, ale dlaczego kazales czekac tak dlugo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mógłby ktoś wziąć dziś VAG na spota? miałbym prośbę o sprawdzenie szczelności skraplacza klimatyzacji :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale czy mogę stosować G 040 czy szukać odpowiednika G 020 z Febii :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekalem na ten komentarz. To ze go napiszesz było oczywiste, ale dlaczego kazales czekac tak dlugo

na przyjemności trzeba zaczekać, cukiereczku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście mi radzili, dolać teraz dorobinę G 004, a dla pewności na wszelki wypadek, niedługo wymienić w całości :?:

Nawet zakładałem topik o tym zagadnieniu (miałem to samo): http://www.a4-klub.pl/smf/all_g_002_000_i_g_004_000_czy_mozna_zmieszac-t61268.0.html

Kupiłem G004 (w Skodzie na Modlińskiej drożej niż w VW na Sąsiedzkiej :blink: ), umówiłem się na wymianę. Wymieniłem też hamulcowy. Co najmniej hamulcowy trzeba wymieniać co dwa lata gdyż traci swoje właściwości ze względu na swoją higroskopijność. A w eSie to chyba ważniejsze niż w jakimś tam klekocie :decayed:

Suli, ori, ori. Różnica w cenie jest "zaniedbywalna" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobię Łukasz :good:

Podjadę do ASO, kupię G 040 i doleję tę brakujaca odrobinę, a w przyszłym tygodniu, przy okazji wymiany oleju, wymienię tez w całosci płyn do wspomagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale czy mogę stosować G 040 czy szukać odpowiednika G 020 z Febii :?:

Sio na techniczny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sio na techniczny :tongue4:

Na technicznym za takie wąpliwości mnie wyśmieją :polew: :polew: :polew:

I jeszcze jakiś mod w randze starczego posterunkowego Cubera kropkiem poczęstuje :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Podjadę do ASO, kupię G 040 i doleję tę brakujaca odrobinę, a w przyszłym tygodniu, przy okazji wymiany oleju, wymienię tez w całosci płyn do wspomagania :)

A po co? I tej drobiny zabraknie przy wymianie :naughty:

=======

Cześć Wit :notworthy::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę więcej na zapas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę więcej na zapas :naughty:

1L do wymiany płynu wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...