Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ok socjalizm to syf, demokracja ma plusy, ale nie w naszym ogłupionym społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

bajk, za rok wybory palramentarne, one dopiero zdecyduja o wladzy.

Mowisz, ze nie popierasz Kaczynskiego, ale na niego zaglosujesz, gdzie tu logika? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam innego wyjścia - zagłosuję tylko dlatego, aby nie oddać całej władzy w ręce jednej euro-socjalistycznej partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam innego wyjścia - zagłosuję tylko dlatego, aby nie oddać całej władzy w ręce jednej euro-socjalistycznej partii.

taaa tylko kto podpisał traktat lizboński ? czasem nie eurosceptycy a'ka bracia vel poleciał i spadł ? :decayed:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 11:54_________________________________________________

aby nie oddać całej władzy w ręce jednej euro-socjalistycznej partii.

moje ulubione wystąpienie:

Giertych vs Jacek Kurski - p II

obejrzyj sobie od 2:05 :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam innego wyjścia - zagłosuję tylko dlatego, aby nie oddać całej władzy w ręce jednej euro-socjalistycznej partii.

taaa tylko kto podpisał traktat lizboński ? czasem nie eurosceptycy a'ka bracia vel poleciał i spadł ? :decayed:

Ej ej, ale ja nie popieram PiS'u - co mną kieruje już napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej, ale ja nie popieram PiS'u - co mną kieruje już napisałem.

spoko, używasz w takim razie złych argumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż...są tacy dziwni ludzie w kraju, którzy (NIE)świadomie nie idą na wybory i jeszcze tacy co lubią jak jest burdel z rozpierduchą i wieczne wojny i głosują "dla równowagi" żeby jeden nie miał więcej niż drugi :kox:

dziękuję :notworthy:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję za spełnienie obietnic wyborczych - wprowadzenie podatku liniowego, czy zmniejszenie deficytu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki % podatników wpada w drugi prób podatkowy? Wiesz może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki % podatników wpada w drugi prób podatkowy? Wiesz może?

~5%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję za spełnienie obietnic wyborczych - wprowadzenie podatku liniowego, czy zmniejszenie deficytu :kox:

z takim jednym co poleciał i spadł było to nadzwyczaj trudne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję za spełnienie obietnic wyborczych - wprowadzenie podatku liniowego, czy zmniejszenie deficytu :kox:

z takim jednym co poleciał i spadł było to nadzwyczaj trudne :wink4:

Dobra to powiedz mi co przemawia za tym, abym zagłosował na Komorowskiego :naughty:

Idę na lunch, zaraz wrócimy do rozmowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram zdecydowanie "Tuska", bo nikt mu nie będzie przeszkadzał i chyba to jest teraz potrzebne bardziej niż krzyczący z ambony K.

A tak całkiem serio to sram na to. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to powiedz mi co przemawia za tym, abym zagłosował na Komorowskiego :naughty:

To aby w końcu tek kraj ruszył w jednym, konkretnym kierunku a nie stał w miejscu i stagnacji :wink4:

Chyba jesteś świadomy jak będzie wyglądała współpraca rząd - prezydent :gwizdanie:

A Jarek jedno mówi a drugie robi :wink4: takich kilka przykładów: koalicja z LPR i Samoobroną :naughty: a obecnie wyparł się dekomunizacji, która tak niedawno lansował :naughty: najlepsze jest to, że ten elektorat pisowski to wszystko łyka jak młody pelikan :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to, że ten elektorat pisowski to wszystko łyka jak młody pelikan :kox:

no bo to ciemna masa jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to powiedz mi co przemawia za tym, abym zagłosował na Komorowskiego :naughty:

To aby w końcu tek kraj ruszył w jednym, konkretnym kierunku a nie stał w miejscu i stagnacji :wink4:

Chyba jesteś świadomy jak będzie wyglądała współpraca rząd - prezydent :gwizdanie:

A Jarek jedno mówi a drugie robi :wink4: takich kilka przykładów: koalicja z LPR i Samoobroną :naughty: a obecnie wyparł się dekomunizacji, która tak niedawno lansował :naughty: najlepsze jest to, że ten elektorat pisowski to wszystko łyka jak młody pelikan :kox:

Normalnie muszę się z Poźkiem zgodzić :kox:

Jak wygra Kacz... to dalej będzie taka c**j... jak teraz, bo będzie blokował wszystko. Potrzebne Ci rozliczanie Komunistów, a przepraszam, Lewicy? Mnie nie, za młody jestem, żeby pamiętać. W przyszłości nie przyniesie nam to niczego.

Tylko tym, oprócz tropienia afer zajmowali sie Kaczy... Co z tego masz? Nic. Kompletnie nic.

Komorowski - ni mnie grzeje ni mnie ziębi, ale jak wygra, to może w końcu uda się coś zrobić w tym Państwie.

Czy coś dobrego? Tego nigdy nie wiadomo. Ale będziesz miał możliwość ich rozliczyć przy następnych wyborach i wieszać na nich psy ile wlezie - skoro na nich głosujesz, masz ich prawo rozliczyć.

Niestety, więcej kandydatów do wybory nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...