Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

biedny boberek, a mógł 3.0tdi jeździć :kox:

to nie to że chciałem Boberrotti wqrwiać ale sam się ślinię na coś takiego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny boberek, a mógł 3.0tdi jeździć :kox:

to nie to że chciałem Boberrotti wqrwiać ale sam się ślinię na coś takiego :gwizdanie:

:good: spoko spoko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wczoraj robiłem przegląd rejestracyjny, oryginalne amorki z przebiegiem 203k km: przód 84 i 86%, tył 78 i 80% :good: Orientuje się ktoś przy ilu % zużycia wymienia się amory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny boberek, a mógł 3.0tdi jeździć :kox:

to nie to że chciałem Boberrotti wqrwiać ale sam się ślinię na coś takiego :gwizdanie:

Taaaa.... juz my Cie znamy cycu :naughty:

Wczoraj robiłem przegląd rejestracyjny, oryginalne amorki z przebiegiem 203k km: przód 84 i 86%, tył 78 i 80% :good: Orientuje się ktoś przy ilu % zużycia wymienia się amory?

na pewno nie sa oryginalne :polew:

chyba, ze auto jezdzilo caly czas po autobahnach na 15".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wczoraj robiłem przegląd rejestracyjny, oryginalne amorki z przebiegiem 203k km: przód 84 i 86%, tył 78 i 80% :good: Orientuje się ktoś przy ilu % zużycia wymienia się amory?

ponizej 40% sa do wywalenia

nowe mają kolo 80% wiec coś ściemnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem przegląd rejestracyjny, oryginalne amorki z przebiegiem 203k km: przód 84 i 86%, tył 78 i 80% :good: Orientuje się ktoś przy ilu % zużycia wymienia się amory?

na pewno nie sa oryginalne :polew:

chyba, ze auto jezdzilo caly czas po autobahnach na 15".

:good: w zimę tak, w lato na 16" biedronkach

Na pewno oryginały, ja nie zmieniałem a wcześniejsza właścicielka robiła przeglądy w ASO i nie było żadnego wpisu o amorach, tylko kilka o żarówkach prócz standardowych wymian olejów, filtrów i rozrządu

małe OT: Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary! :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mamowilam wreszcie męża żeby kupić abażur z kryształkow (to co wisi z lampkami na suficie), bardzo drogi (poł roku zbieralismy).Pojechalismy do sklepu, kupilismy abazur, na skrzydelkach szczescie popedzilismy do domu, po drodze kupilismy butelke koniaku (trzeba nowy zakup ... ten tego, no obmyc). Usiedlismy przy stole, najpierw strzelilismy po 50, potem po drugiej, no i mowie do meza: a moze powiesimy od razu ten abazur? No i maz zgodzil sie. Postawilismy krzeslo, na krzesle taboret, moj maz wspiol sie na ta piramide, a mi kazal go zabezpieczac. Stoje taka szczesliwa, obserwuje jak moj orzel pod sufitem majstruje(a on byl, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenosze wzrok nizej i co ja widze z tych sympatycznych bokserek wypadlo mu jedno jajko, no i ja taka rozczulona tym widokiem pstryklam palcem w to jajeczko. Moj tygrys w tej sekundzie jak polecial w dol z tej estakady wraz z abazurem, ktory rozbil sie calkowicie na na male kawalki, wstaje szybko i z resztkami abazuru w rekach podskakuje do mnie... myslalam ze mnie zab * ije, a on mowi: - Ku * wa, ale mnie pradem pie * dolnelo, az do jader doszlo, dobrze ze nie na smierc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

od dziś nowy olej, filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, termostat i płyn :radocha:

niepotrzebnie to wymieniasz Huggy - przecież powszechna opinia mówi że 1,9 TDI sa nie do zaajebania :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

od dziś nowy olej, filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, termostat i płyn :radocha:

cieszymy sie Twoim szczesciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

od dziś nowy olej, filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, termostat i płyn :radocha:

pierwszy raz od 2002 :polew:

:polew: :polew: :polew:

btw: Specu ... Boberek lał roślinny do Twojego Avanta ... i to potwierdza regułe że 1,9 jest nie do zaajebania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: Specu ... Boberek lał roślinny do Twojego Avanta ... i to potwierdza regułe że 1,9 jest nie do zaajebania :naughty:

podobno tez psikal WD40 prosto w turbine zeby szybciej wstawala i nie przeladowywala :kox:

a zamiast filtra powietrza bawelniania chusteczka babci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe OT: Mąż do żony: - skocz po piwo!Żona na to: - Może jakieś magiczne słowo..?Mąż: - hokus-pokus, czary mary, wy***rdalaj po browary! :polew: :polew: :polew:

tekst miesiąca :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...