Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kasztelan panie :kox:

niepasteryzowany :good:

to już całkiem :kox: :kox:za***isty jest jeszcze Ciechan ale znam tylko 2 sklepy w których go widziałem :cool1: Niepasteryzowany jakieś 2 tygodnie ważności :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzadko kiedy zgadzam się z tym bydlakiem, ale tu ma rację :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przez ostatnie 6 lat piłem tylko i wyłącznie Tyskie gronie a najchętniej Tyskie książęce :good: Jednak ostatnio chyba coś się skiepściło bo nie idzie mi :disgust: I w tej chwili nie mam faworyta :embarrassed:

nastąpiło najzwyczajniejsze przemeczenie materiału , odstaw na troche i wróc do niego potem , bedzie 2 razy lepszy :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nastąpiło najzwyczajniejsze przemeczenie materiału , odstaw na troche i wróc do niego potem , bedzie 2 razy lepszy :kox: :kox: :kox: :kox:

możliwe :) Bo na serio jeśli sam sobie kupowałem lub miałem wybór zawsze szło tylko Tyskie inne się nie liczyły :decayed: To przeskoczę na trochę na jakiegoś redsa i znowu wrócę do odpowiedniego piwka :naughty::polew:

Opublikowano

jakiegoś redsa

NIE , nie wykonuj az tak drastycznych ruchów , Reds jest dobry na zapojke do wódki a nie jako pełnoprawne piwo dla zdrowego faceta :thumbdown:

zmień po prostu marke :good:

Opublikowano

Perła jest najlepsza :cool1:

Opublikowano

Perła jest najlepsza :cool1:

:good:

ale to podobnie jak Kasztelan/Ciechan piwo regionalne i w swojej okolicy smakuje za***iście a na drugim końcu polski jak końskie szczyny

Opublikowano

NIE , nie wykonuj az tak drastycznych ruchów , Reds jest dobry na zapojke do wódki a nie jako pełnoprawne piwo dla zdrowego faceta :thumbdown:

zmień po prostu marke :good:

wiem żartowałem :) reds... przecież to nie jest piwo :decayed:

Perła jest najlepsza :cool1:

może być jak ktoś stawia :naughty: wtedy to każde może być :decayed: Nie no perła daje radę :good:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

co sie tak czaisz ???? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

co sie tak czaisz ???? :kox: :kox: :kox: :kox:

a tak z nudów :kox:

wyślij mi skan tej umowy :)

Opublikowano

ołkej , daj maila

Opublikowano

:przebiegly:

co sie tak czaisz ???? :kox: :kox: :kox: :kox:

a tak z nudów :kox:

wyślij mi skan tej umowy :)

jestes w pracy??

Opublikowano
  • Autor

jestes w pracy??

ano jestem :lol1:

Opublikowano

jestes w pracy??

ano jestem :lol1:

a masz kompa?

Opublikowano
  • Autor

a masz kompa?

stacjonarkę tylko :rolleyes:

przybywaj po ten czujnik samopoziomu.

Opublikowano

Kasztelan panie :kox: Carlsberg wali skarpetami :thumbdown:

co ?? :shocked: :shocked: :shocked:

ktoś tu widzę rzadko nóżki myje - higieny więcej panie kolego :naughty:

Opublikowano

jestes w pracy??

ano jestem :lol1:

O stary.. do Ciebie dodzwonic się to jakaś masakra :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jestes w pracy??

ano jestem :lol1:

O stary.. do Ciebie dodzwonic się to jakaś masakra :decayed:

o 9 rano? W niedzielę?

R U crazy maaaaaaaan? :naughty:

Opublikowano

a masz kompa?

stacjonarkę tylko :rolleyes:

przybywaj po ten czujnik samopoziomu.

chory jestem ;(

Opublikowano

jestes w pracy??

ano jestem :lol1:

O stary.. do Ciebie dodzwonic się to jakaś masakra :decayed:

o 9 rano? W niedzielę?

R U crazy maaaaaaaan? :naughty:

9 to już prawie południe :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.