Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chory jestem ;(

Ja tez :\ od piatku na antybiotyku i zadnej poprawy :(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak to mówił niegdyś z Prószkowskich ogrów.. " najlepsze proszki to pociupciać troszki " :decayed:

Opublikowano

chory jestem ;(

Ja tez :\ od piatku na antybiotyku i zadnej poprawy :(

Jak to mówił niegdyś z Prószkowskich ogrów.. " najlepsze proszki to pociupciać troszki " :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________Przyznać się ogry który to szarą zdaje się B6-tką w avancie śledził mnie dziś po wawie?? :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Przyznać się ogry który to szarą zdaje się B6-tką w avancie śledził mnie dziś po wawie?? :cool1:

dziś też :?:

Norbi widziany jak skręcał dzisiaj na Otrębusy

:decayed:

Opublikowano

Przyznać się ogry który to szarą zdaje się B6-tką w avancie śledził mnie dziś po wawie?? :cool1:

dziś też :?:

Norbi widziany jak skręcał dzisiaj na Otrębusy

:decayed:

a to Ciebie nie widziałem, przeważnie lookam na klubowe podkładki, choć sam nie posiadam :palacz:
Opublikowano

Przyznać się ogry który to szarą zdaje się B6-tką w avancie śledził mnie dziś po wawie?? :cool1:

dziś też :?:

Norbi widziany jak skręcał dzisiaj na Otrębusy

:decayed:

jest gagatek :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

chory jestem ;(

Ja tez :\ od piatku na antybiotyku i zadnej poprawy :(

Jak to mówił niegdyś z Prószkowskich ogrów.. " najlepsze proszki to pociupciać troszki " :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________Przyznać się ogry który to szarą zdaje się B6-tką w avancie śledził mnie dziś po wawie?? :cool1:

To ja :kox: Chcialem Ci powiedziec gdzie odpadl kolpak z prawego tylnego kola, ale musialem juz skrecac i nie moglem dalej Cie gonic :evil:

Opublikowano

chory jestem ;(

Ja tez :\ od piatku na antybiotyku i zadnej poprawy :(

Jak to mówił niegdyś z Prószkowskich ogrów.. " najlepsze proszki to pociupciać troszki " :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________Przyznać się ogry który to szarą zdaje się B6-tką w avancie śledził mnie dziś po wawie?? :cool1:

To ja :kox: Chcialem Ci powiedziec gdzie odpadl kolpak z prawego tylnego kola, ale musialem juz skrecac i nie moglem dalej Cie gonic :evil:

:>
Opublikowano

Kasztelan panie :kox: Carlsberg wali skarpetami :thumbdown:

co ?? :shocked: :shocked: :shocked:

ktoś tu widzę rzadko nóżki myje - higieny więcej panie kolego :naughty:

:polew:

zrazilem się kiedyś kiedy wypiłem 3sztuki a następnego dnia bania mnie tak bolała że myślałem że odpadnie :kwasny:

A tak to mi się nie zdarza :decayed: Ale może trafił się kiepski :przebiegly:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

fura śmiga ??? co jej było ???

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kasztelan panie :kox: Carlsberg wali skarpetami :thumbdown:

co ?? :shocked: :shocked: :shocked:

ktoś tu widzę rzadko nóżki myje - higieny więcej panie kolego :naughty:

:polew:

zrazilem się kiedyś kiedy wypiłem 3sztuki a następnego dnia bania mnie tak bolała że myślałem że odpadnie :kwasny:

A tak to mi się nie zdarza :decayed: Ale może trafił się kiepski :przebiegly:

spoko :wink4:

może w dymie siedziałeś, połączenie fajek z browarem przynajmniej na mnie działa fatalnie

ale wracając jeszcze do piwa też słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii o perle

byle bez pasteryzacji i świeżynka, czyli z automatu wiadomo że tylko w lublYnie

a poza tym

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.