Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ŚNIEG!!!!! :dance: :dance: ...

Nooo.. akurat jak wrociłes z urlopu z gór :polew:

Opublikowano

tak, jak chcesz to mogę zrobić zdjęcie tego co dostałem ale to popołudniu

i byl normalnie zamkniety ? :)

zaraz poprosisz o margines luzu na korku :D

Opublikowano

tak, jak chcesz to mogę zrobić zdjęcie tego co dostałem ale to popołudniu

i byl normalnie zamkniety ? :)

zaraz poprosisz o margines luzu na korku :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

tak, jak chcesz to mogę zrobić zdjęcie tego co dostałem ale to popołudniu

i byl normalnie zamkniety ? :)

zaraz poprosisz o margines luzu na korku :D

margines 2,34mm z lewej strony a z prawej 3,11 czyli był bity :thumbdown:

olej zamknięty z podwójnym zabezpieczeniem, jedno zewnętrzne czerwone, drugie w lejku

---

szukam jakiegoś warsztatu na Ursynowie lub okolicach gdzie mógłbym zmienić olej, gdzie nie robią problemów że przyjeżdzam ze swoimi gratami

Opublikowano

tak, jak chcesz to mogę zrobić zdjęcie tego co dostałem ale to popołudniu

i byl normalnie zamkniety ? :)

zaraz poprosisz o margines luzu na korku :D

margines 2,34mm z lewej strony a z prawej 3,11 czyli był bity :thumbdown:

olej zamknięty z podwójnym zabezpieczeniem, jedno zewnętrzne czerwone, drugie w lejku

---

szukam jakiegoś warsztatu na Ursynowie lub okolicach gdzie mógłbym zmienić olej, gdzie nie robią problemów że przyjeżdzam ze swoimi gratami

wpadaj do mnie to ci ogarne :decayed:

Opublikowano

pod blokiem?

Opublikowano

olej zamknięty z podwójnym zabezpieczeniem, jedno zewnętrzne czerwone, drugie w lejku

czy lejek był sztywno wsadzony ?

:decayed:

pod blokiem?

Buba da piątkę miejscowemu bejowi to wyssie przez słomkę :naughty:

Opublikowano

pod blokiem?

wahacze , drążki kierownicze , przeguby , amory , springi , podsufitki , lampy przedlift/polift , Tipy pod blokiem sie wymienia a ty pytasz o olej ??? :polew: :polew:

Opublikowano

pod blokiem?

a swój myślisz, że gdzie wymieniam

kwestia tylko pokombinowania :decayed:

jak coś to mam możliwość spuszczenia w kanale :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 14:03_________________________________________________

pod blokiem?

wahacze , drążki kierownicze , przeguby , amory , springi , podsufitki , lampy przedlift/polift , Tipy pod blokiem sie wymienia a ty pytasz o olej ??? :polew: :polew:

ehh ta młodzież... zawsze zdziwiona :polew:

ja jeszcze wydech robiłem pod blokiem :naughty:

Opublikowano

pod blokiem?

wahacze , drążki kierownicze , przeguby , amory , springi , podsufitki , lampy przedlift/polift , Tipy pod blokiem sie wymienia a ty pytasz o olej ??? :polew: :polew:

Fotele, nagłośnienie, termostaty, czujniki, filtr paliwa, spryskiwacze lamp, odebrane dwa porody i udaremniony zamach terrorystyczny a ten się pyta o Olej w misce.. :polew:

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

pod blokiem?

a swój myślisz, że gdzie wymieniam

kwestia tylko pokombinowania :decayed:

jak coś to mam możliwość spuszczenia w kanale :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 14:03_________________________________________________

pod blokiem?

wahacze , drążki kierownicze , przeguby , amory , springi , podsufitki , lampy przedlift/polift , Tipy pod blokiem sie wymienia a ty pytasz o olej ??? :polew: :polew:

ehh ta młodzież... zawsze zdziwiona :polew:

ja jeszcze wydech robiłem pod blokiem :naughty:

Juz to widzę jak sąsiedzi z politowaniem pukają się w czoło jak to sasiad sobie fure kupil. I co chwile siedzi z otwarta maska i coś wymienia. A propos to widzialem kolesia kilka dni temu jak na mrozie, na chodniku, klocki zmienial w swoim vanie. Respect :notworthy: ale uśmiech politowania poszedl...

Opublikowano

a ja to lubię i c**j :decayed:

Opublikowano

a ja to lubię i ch***j :decayed:

mam to samo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Buba a w jakich rejonach mieszkasz?

Ja teoretycznie mam dostęp do kanału ale przy wjeździe do tegoż garażu zawiesza mi się Helga :thumbdown:

Opublikowano

na ochocie, przy żwirkach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.