Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jebie niewiarygodne!

Twierdzą ze w Czechach jest tak samo :kox: :kox: :kox:

Powiedz ze jaja sobie robisz, plisssssss ;(

z czym ??? ze bedzie taka nierówna nawierzchnia ??? nie robie sobie jaj , tak zostaje.

Ku..rwa jak to jest możliwe,że u nas nowe drogi są spierdolone od początku??? Moskalito, nie ma tam inspektora nadzoru,żeby to wyegzekwował... żeby nowa droga była RÓWNA?
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

inspektor już wziął swoje i ma to w dupu

Opublikowano

Głosujcie dalej na PO, to zobaczycie co z tego wyjdzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ku..rwa jak to jest możliwe,że u nas nowe drogi są spierdolone od początku??? Moskalito, nie ma tam inspektora nadzoru,żeby to wyegzekwował... żeby nowa droga była RÓWNA?

siema.

moze i powinna byc równiejsza ale chłopaki robią to pierwszy raz , uczą sie. Dajmy im w spooju zdobywać doświadczenie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja jebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Głosujcie dalej na PO, to zobaczycie co z tego wyjdzie :polew: :polew: :polew:

No nie pie..rdol żeś pisior, bo szacunek stracę do Ciebie :shocked:

To tą drogę robi PO, czy Moskal :decayed:

Opublikowano

To tą drogę robi PO, czy Moskal :decayed:

Droge robi Bilfinger-Berger na zlecenie GDDKiA :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To tą drogę robi PO, czy Moskal :decayed:

Droge robi Bilfinger-Berger na zlecenie GDDKiA :hi:

to jedna z najgorszych firm drogowych :sick3: jak zrobili "remont" drogi Ożarów-Sochaczew to po niecałym roku była dziura na dziurze. Koło moich rodziców nie zrobili prawoskrętu bo stał słup tepsy i nie chciało im się z nimi dogadać o przesunięciu tego słupa o 50cm. Dodatkowy pas do skrętu wg przepisów powinien tam być ponieważ za ponad 100m jest most i za samym skrzyżowaniem jest już zwężenie. Co kilka dni dochodzi tam do stłuczek. gddkia nawet nie odpowiedziała na list w tej sprawie podpisany przez kilkudziesięciu mieszkańców, kilku radnych i posła albo senatora, z tego co wiem to kilka dni temu złożyli do prokuratury zawiadomienie. Nawet chodniki zrobili tak że po jednym odsnieżeniu przez traktor (mały o wadze poniżej 2t co jest ważne) pofałdowały się a teraz przez lato trawa i zielsko całe je zarosły :thumbdown:

Opublikowano

To tą drogę robi PO, czy Moskal :decayed:

Droge robi Bilfinger-Berger na zlecenie GDDKiA :hi:

to jedna z najgorszych firm drogowych :sick3: jak zrobili "remont" drogi Ożarów-Sochaczew to po niecałym roku była dziura na dziurze. Koło moich rodziców nie zrobili prawoskrętu bo stał słup tepsy i nie chciało im się z nimi dogadać o przesunięciu tego słupa o 50cm. Dodatkowy pas do skrętu wg przepisów powinien tam być ponieważ za ponad 100m jest most i za samym skrzyżowaniem jest już zwężenie. Co kilka dni dochodzi tam do stłuczek. gddkia nawet nie odpowiedziała na list w tej sprawie podpisany przez kilkudziesięciu mieszkańców, kilku radnych i posła albo senatora, z tego co wiem to kilka dni temu złożyli do prokuratury zawiadomienie. Nawet chodniki zrobili tak że po jednym odsnieżeniu przez traktor (mały o wadze poniżej 2t co jest ważne) pofałdowały się a teraz przez lato trawa i zielsko całe je zarosły :thumbdown:

to prawda :sick3:

Opublikowano

To tą drogę robi PO, czy Moskal :decayed:

Droge robi Bilfinger-Berger na zlecenie GDDKiA :hi:

to jedna z najgorszych firm drogowych :sick3: jak zrobili "remont" drogi Ożarów-Sochaczew to po niecałym roku była dziura na dziurze. Koło moich rodziców nie zrobili prawoskrętu bo stał słup tepsy i nie chciało im się z nimi dogadać o przesunięciu tego słupa o 50cm. Dodatkowy pas do skrętu wg przepisów powinien tam być ponieważ za ponad 100m jest most i za samym skrzyżowaniem jest już zwężenie. Co kilka dni dochodzi tam do stłuczek. gddkia nawet nie odpowiedziała na list w tej sprawie podpisany przez kilkudziesięciu mieszkańców, kilku radnych i posła albo senatora, z tego co wiem to kilka dni temu złożyli do prokuratury zawiadomienie. Nawet chodniki zrobili tak że po jednym odsnieżeniu przez traktor (mały o wadze poniżej 2t co jest ważne) pofałdowały się a teraz przez lato trawa i zielsko całe je zarosły :thumbdown:

spoko - Moskal ich przypilnuje ...chyba że popija razem :decayed:

Opublikowano

To tą drogę robi PO, czy Moskal :decayed:

Droge robi Bilfinger-Berger na zlecenie GDDKiA :hi:

to jedna z najgorszych firm drogowych :sick3: jak zrobili "remont" drogi Ożarów-Sochaczew to po niecałym roku była dziura na dziurze. Koło moich rodziców nie zrobili prawoskrętu bo stał słup tepsy i nie chciało im się z nimi dogadać o przesunięciu tego słupa o 50cm. Dodatkowy pas do skrętu wg przepisów powinien tam być ponieważ za ponad 100m jest most i za samym skrzyżowaniem jest już zwężenie. Co kilka dni dochodzi tam do stłuczek. gddkia nawet nie odpowiedziała na list w tej sprawie podpisany przez kilkudziesięciu mieszkańców, kilku radnych i posła albo senatora, z tego co wiem to kilka dni temu złożyli do prokuratury zawiadomienie. Nawet chodniki zrobili tak że po jednym odsnieżeniu przez traktor (mały o wadze poniżej 2t co jest ważne) pofałdowały się a teraz przez lato trawa i zielsko całe je zarosły :thumbdown:

spoko - Moskal ich przypilnuje ...chyba że popija razem :decayed:

No to juz za późno :decayed:. Jechalem tym betonem w ostatni weekend i jest, jak na nową drogę, bardzo nierówny.

Opublikowano

jakbyś jechał wg przepisów to była by równa, ostatnio słyszałem takie tłumaczenie gddkia na nierówną drogę

Opublikowano

polecam - ciary gwarantowane :wink4:

Siatkarze- Echo

Opublikowano

jakbyś jechał wg przepisów to była by równa, ostatnio słyszałem takie tłumaczenie gddkia na nierówną drogę

:wallbash: Fajne tlumaczenie. Niech spróbuj jechać nieprzepisowo na tym remontowanym odcinku miedzy Rawa Maz i Radziejowicami :naughty: Jeszcze się łudzę ze może coś tam położą

Opublikowano

to jedna z najgorszych firm drogowych :sick3:

Ale firma startująca do przetargu nie ma być najlepsza tylko najtańsz , w Polsce mieszkamy Panowie , halooo obudzić sie :)

spoko - Moskal ich przypilnuje

ja mam to w dópie , robie odwodnienie :wink4:

Jeszcze się łudzę ze może coś tam położą

nie łudź sie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.