Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AndyN dzięki za łopatologiczny emocjonalny tutorial:) Czyli bez imbusa długości drapacza chmur go nie wyciągne:/ nie ma to jak łatwy i szybki dostęp do elementów eksploatacyjnych :) zwłaszcza zimą,:) ja ostatnio widziałem laske w szpilkach w i kurtce ciut poza dupe, gołe nogi i ta już chyba była tak zmrożona ze nawet zimna nie czuła :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli bez imbusa długości drapacza chmur go nie wyciągne:/

nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale sa takie nasadki które na koncu maja imbusa , ta nasadke montuje sie do przedłużki , przedłużke do małej grzechotki lub śrubokręta o odpowiedniej końcówce i mozna odkrecać.

Na fotce ponizej zaznaczyłem Ci o co mi chodzi

2064344419.jpg

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

wiem wiem, niestety moje "Przedłużka" była za krótka, jak zjade do chaty wezmę wjade do garażu i tam się znajdzie odpowiednio długi klucz, niestety w wawie go nie mam. A chciałem chronić mój aku przed tymi mrozami:/ ciekawe jak dziś będzie palił:P czy znów pójdzie CHMURA dymu:) chyba sobie jakiś ogrzewacz paliwa zamontuje do okoła przewodu paliwowego, to powinien szybciej zaskakiwać :)

Opublikowano

wiem wiem, niestety moje "Przedłużka" była za krótka, jak zjade do chaty wezmę wjade do garażu i tam się znajdzie odpowiednio długi klucz, niestety w wawie go nie mam. A chciałem chronić mój aku przed tymi mrozami:/ ciekawe jak dziś będzie palił:P czy znów pójdzie CHMURA dymu:) chyba sobie jakiś ogrzewacz paliwa zamontuje do okoła przewodu paliwowego, to powinien szybciej zaskakiwać :)

ja mam astreI 1.7TD , stoi pod chmura i pali od strzała :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czasem koła znikają... ale zdarza się że i całe auto może zniknąc w Arkadii

he ? :decayed:

Opublikowano

Moskal czy sugerujesz że coś mogę mieć nie tak ? Co by należało sprawdzić? mi zaskakuje tak za 2 strzałem po 5-7 sekundach mielenia

Opublikowano

czasem koła znikają... ale zdarza się że i całe auto może zniknąc w Arkadii

he ? :decayed:

znowu naczytal sie za duzo internetu :naughty:

Opublikowano

Moskal czy sugerujesz że coś mogę mieć nie tak ? Co by należało sprawdzić? mi zaskakuje tak za 2 strzałem po 5-7 sekundach mielenia

niee , po prostu kwestia auta :decayed:

Zimno jest , ty masz pompki ja mam kibel z 93 roku :kox:

Opublikowano

Uff to spoko, fajne wczoraj miałem zdarzenie, odpalam kopciucha , pierwszy strzał nic, w gary poszło ropy i nic, drugi strzał po 7 sekundach zaskoczył, poszła chmura dymu, aż pobliscy ludzie wyszi na fajka się zaczeli ksztusić :P pochodził 2 sekundy zero szarego dymu, tylko zwykły biały ;) dobry straszak ;)

Opublikowano

Czyli bez imbusa długości drapacza chmur go nie wyciągne:/

nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale sa takie nasadki które na koncu maja imbusa , ta nasadke montuje sie do przedłużki , przedłużke do małej grzechotki lub śrubokręta o odpowiedniej końcówce i mozna odkrecać.

Na fotce ponizej zaznaczyłem Ci o co mi chodzi

2064344419.jpg

Papa Moskal zaczaił bazę jak pisać skuteczne tutoriale :good:

Opublikowano

Papa Moskal zaczaił bazę jak pisać skuteczne tutoriale :good:

:buziak:

Opublikowano

o <LOL> masakra , , jaki myk:)

Opublikowano

Pozamarzaliśta tam czy jak ? :hi:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

hehe... ja się moge poświęcić dla tej laski ;)[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 10:39_________________________________________________

czasem koła znikają... ale zdarza się że i całe auto może zniknąc w Arkadii

he ? :decayed:

znowu naczytal sie za duzo internetu :naughty:

oj chyba Wam zamarzła możliwosć czytania między wierszami - czyli niedosłownie. :)

Opublikowano

ciekawahistor.jpg

:kox:

Kiedys byl taki film, wiec ta historia to raczej fake.

Opublikowano

ciekawahistor.jpg

:kox:

Kiedys byl taki film, wiec ta historia to raczej fake.

może film był na faktach.

Opublikowano

nie pląta się komuś po garażu korek do baku do b5?? :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.