Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

W Radumiu wszystko jest możliwe :kox:

Opublikowano

ta :polew:

Opublikowano

szukam jakiegos mechanika do wymiany górnych wahaczy najlepiej w warszawie, czy 170zł za wymiane jednej strony górnych wahaczy to dużo ? :mysli:

Opublikowano

Mam durne pytanie :-).

Czy Warszawskie spoty nadal odbywają się w C.H. ARKADIA, każdy WTOREK, godz. 19:00

Poziom -2, kolor żółty koło punktu montażu CAR-AUDIO?

Opublikowano

Mam durne pytanie :-).

Czy Warszawskie spoty nadal odbywają się w C.H. ARKADIA, każdy WTOREK, godz. 19:00

Poziom -2, kolor żółty koło punktu montażu CAR-AUDIO?

Kula , Ty nie pytaj :bicz3: tylko jutro przybywaj :nose: ..... a jak fury stoją , a nas nie ma (micha grana na górze) :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

W Radumiu wszystko jest możliwe :kox:

akurat to auto może być 7 osobowe. W A6 była opcja z kotwami w bagażniku i dostawką 2 mniejszych foteli dla dzieci.. co czyniło go autem 7 osobowym :tongue4:

Opublikowano

szukam jakiegos mechanika do wymiany górnych wahaczy najlepiej w warszawie, czy 170zł za wymiane jednej strony górnych wahaczy to dużo ? :mysli:

godzina roboty dla nie wprawionego z piwkiem w ręku, jak na tyle cenisz "farszafskich fahhmanoofff" to im płać :decayed:

Opublikowano

szukam jakiegos mechanika do wymiany górnych wahaczy najlepiej w warszawie, czy 170zł za wymiane jednej strony górnych wahaczy to dużo ? :mysli:

godzina roboty dla nie wprawionego z piwkiem w ręku, jak na tyle cenisz "farszafskich fahhmanoofff" to im płać :decayed:

no chyba ze śrubka zapieczona :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

szukam jakiegos mechanika do wymiany górnych wahaczy najlepiej w warszawie, czy 170zł za wymiane jednej strony górnych wahaczy to dużo ? :mysli:

godzina roboty dla nie wprawionego z piwkiem w ręku, jak na tyle cenisz "farszafskich fahhmanoofff" to im płać :decayed:

Jak przyjedziesz i wymienisz w godzine górne wahacze to stawiam litrowego JD :wink4:

Opublikowano

szukam jakiegos mechanika do wymiany górnych wahaczy najlepiej w warszawie, czy 170zł za wymiane jednej strony górnych wahaczy to dużo ? :mysli:

godzina roboty dla nie wprawionego z piwkiem w ręku, jak na tyle cenisz "farszafskich fahhmanoofff" to im płać :decayed:

no chyba ze śrubka zapieczona :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wtedy do browaru jeszcze palnik gazowy w ręku :decayed:

Opublikowano

szukam jakiegos mechanika do wymiany górnych wahaczy najlepiej w warszawie, czy 170zł za wymiane jednej strony górnych wahaczy to dużo ? :mysli:

godzina roboty dla nie wprawionego z piwkiem w ręku, jak na tyle cenisz "farszafskich fahhmanoofff" to im płać :decayed:

Jak przyjedziesz i wymienisz w godzine górne wahacze to stawiam litrowego JD :wink4:

dokładam druga butle :good:

Opublikowano

Też stawiam butlę jak mi ktoś nieszczelność znajdzie, bo mi gdzieś dwie dziesiątki doładowania spie..rdoliły i zrobiła się seria :decayed:

Opublikowano

Też stawiam butlę jak mi ktoś nieszczelność znajdzie, bo mi gdzieś dwie dziesiątki doładowania spie..rdoliły i zrobiła się seria :decayed:

I ja postawię jedną jak ktoś mi znajdzie problem dlaczego 0,4 bara gdzieś mi sp***dala z gajgera i auto muli jak ADR :thumbdown:

Opublikowano

Też stawiam butlę jak mi ktoś nieszczelność znajdzie, bo mi gdzieś dwie dziesiątki doładowania spie..rdoliły i zrobiła się seria :decayed:

I ja postawię jedną jak ktoś mi znajdzie problem dlaczego 0,4 bara gdzieś mi sp***dala z gajgera i auto muli jak ADR :thumbdown:

uuu 0.4 to c**jnia na maksa, masz dziurę wielkości magicznego oka po kolejarzu :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.