Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10 lat i samej jej w domu nie zostawie na tak długo.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boisz sie ze dziadkiem zostaniesz? :)

Opublikowano
Boisz sie ze dziadkiem zostaniesz? :)

zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-)

Opublikowano
Boisz sie ze dziadkiem zostaniesz? :)

zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-)

Mam 3 letnią córkę. Kolejne w planach. Niby po co Q7 kupiłem? :decayed:

Opublikowano
Boisz sie ze dziadkiem zostaniesz? :)

zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-)

Mam 3 letnią córkę. Kolejne w planach. Niby po co Q7 kupiłem? :decayed:

haha - moja ma 2,5 i mam taki sam plan, tymbardziej ze mloda ostatnio dosc czesto i regularnie pyta sie "tato a kupisz mi siostrzyczke jak ma jagoda i kajtek?"

kajtek i jagoda to blizniaki, jej rowiesnicy ze zlobka :)

Opublikowano
Boisz sie ze dziadkiem zostaniesz? :)

zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-)

Mam 3 letnią córkę. Kolejne w planach. Niby po co Q7 kupiłem? :decayed:

haha - moja ma 2,5 i mam taki sam plan, tymbardziej ze mloda ostatnio dosc czesto i regularnie pyta sie "tato a kupisz mi siostrzyczke jak ma jagoda i kajtek?"

kajtek i jagoda to blizniaki, jej rowiesnicy ze zlobka :)

No to musisz się postarać ;)

Opublikowano
Boisz sie ze dziadkiem zostaniesz? :)

zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-)

Mam 3 letnią córkę. Kolejne w planach. Niby po co Q7 kupiłem? :decayed:

haha - moja ma 2,5 i mam taki sam plan, tymbardziej ze mloda ostatnio dosc czesto i regularnie pyta sie "tato a kupisz mi siostrzyczke jak ma jagoda i kajtek?"

kajtek i jagoda to blizniaki, jej rowiesnicy ze zlobka :)

No to musisz się postarać ;)

no szukam na allegro i ebayu ale nic nie ma :)

Opublikowano

no szukam na allegro i ebayu ale nic nie ma :)

no to nie szukaj po alledrogo tylko :sexinbed::sexinbed::sexinbed:

---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

10 lat i samej jej w domu nie zostawie na tak długo.

ja powiem tylko tyle :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Ma ktoś możliwość sprawdzenia w ETCE numeru kompresora klimatyzacji do V6 TDI (A4 B6, 2004 r.)?

Opublikowano
:hi:klima.jpg
Opublikowano

Mam takie głupkowate pytanie. Jak nie uszkadzając niczego wymienić żarówkę w pakiecie oświetlenia, pod fotelem pasażera ( oświetlenie gdy otworzy się drzwi z tyłu), Bo wszystkie ładnie schodzą, ale te dwa tylne się nie dają w ten sam sposób.

Pozdro

Opublikowano

Cześć ludziska,

:!: Czy zna ktoś restaurację VALADIER na ul. Łowickiej w Wawie?

Opublikowano

jasne:) Państwowa Inspekcja Sanitarna:):):) czy jakoś tak?

Opublikowano
jasne:) Państwowa Inspekcja Sanitarna:):):) czy jakoś tak?

To znasz czy nie? Nie jestem z Inspekcji. ;)

To jest jakaś wporzo restauracja? A może znasz właściciela?

Opublikowano

wnętrze fajnie urządzone, lokalizacja też nie głupia, ale nie byłem tam niestety więc nie pomogę.

Opublikowano
wnętrze fajnie urządzone, lokalizacja też nie głupia, ale nie byłem tam niestety więc nie pomogę.

Pytam, bo bardzo możliwe, że będę miał przyjemność poznać właścicielkę w sądzie i chciałbym się czegoś dowiedzieć o przeciwniku.. ;)

Opublikowano
wnętrze fajnie urządzone, lokalizacja też nie głupia, ale nie byłem tam niestety więc nie pomogę.

Pytam, bo bardzo możliwe, że będę miał przyjemność poznać właścicielkę w sądzie i chciałbym się czegoś dowiedzieć o przeciwniku.. ;)

uuuuuuuu, na szczęście mnie nie próbowali załatwić:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano

Spotujecie się ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.