Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tu się nie załamywać , jeśli na spoty coraz mniej ludzi wpada :thumbdown: .... (dobrze że "Starzy" bywalcy są zawsze ) bo "Nowi" użytkownicy wpadną jak VAG potrzebny , albo jakiś problem :grin: - a później się wypinają :whistling:

Dobra koniec marudzenia , zaraz pewnie zmienimy lokalizację spotów i może Nas będzie więcej :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nowych nie ma jak ja byłem 1 raz:)

Opublikowano

to do których się ja zaliczam?:P tych nowych "vagowców"??:P chyba nie do końca :P ja póki tej elektryki nie zrobię to nie ruszam sie na krótkich dystansach by aku jakoś zipało....

Opublikowano
Jak nowych nie ma jak ja byłem 1 raz:)

No właśnie 1 raz , kiedy drugi , trzeci , .......... :decayed:

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:19 ----------

to do których się ja zaliczam?:P tych nowych "vagowców"??:P chyba nie do końca :P ja póki tej elektryki nie zrobię to nie ruszam sie na krótkich dystansach by aku jakoś zipało....

Troudyl spox , ty już byłeś kilka razy więc "Nowy" nie jesteś , a że ostatnio Ciebie nie ma to wiem bo pisałeś .....

Opublikowano

heh jak tak dalej pójdzie to będę ekspertem od elektryki w b6 :P może to przeznaczenie zostać elektrykiem samochodowym :):D

Opublikowano

Jak sam zrobisz , to będzie pewne że dobrze :wink:

Opublikowano

..elo:hi: PIXI kiedy przeprowadzka do promenady

Opublikowano

Siemasz :hi:

Bóg (znaczy Lucas ) raczy wiedzieć :naughty: , ale myślę że niedługo

Opublikowano

to jak coś się zmieni to poproszę adres:) bo ni w ząb cargo promenada spalarnia i inne słowka mi nie kojarzą się z lokalizacją :)

Opublikowano

Obserwuj pierwszą stronę "nagłówek" tam będzie info , co i gdzie

Opublikowano

Tez bym z mila checia przyjechal na spot ale wtorek godzina 19 odpada czemu nie weekend?Ja w tygodniu pracuje nie wiem jak inni...

Opublikowano

Bo w weekend wszyscy piją wódkę :)

Opublikowano
..elo:hi: PIXI kiedy przeprowadzka do promenady

Bliżej masz co:naughty: Za to ja dalej:kwasny:

Opublikowano
Bo w weekend wszyscy piją wódkę :)

No to faktycznie z weekendem jest problem...%)

Opublikowano

Siemka :) a może dziś sie stykniemy gdzieś ??? :)

Opublikowano

a gdzie i o której?O 20 mam dziś picie wódeczki jak to w weekend...

Opublikowano

Ja już napier... łychę :decayed: Poza tym gdzie na taką pogodę nawoskowane cudeńka wyciągać.

Opublikowano

Weekend rządzi się swoimi % (prawami) no to zdrówko ;)

Opublikowano
Ja już napier... łychę :decayed: Poza tym gdzie na taką pogodę nawoskowane cudeńka wyciągać.

Yebany .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: , jak co sobotę .

Zdrówko Norbi , też napie*dalam :naughty:

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

..elo:hi: PIXI kiedy przeprowadzka do promenady

Bliżej masz co:naughty: Za to ja dalej:kwasny:

Miałeś na zimowy bliżej i nawet nie wpadłeś :whip2:

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

Opublikowano

Wcieło mnie panowie dołanczam sie Zdrówko :) do zobaczenia we wtorek 19 na arkadii :) pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.