Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

stary każde dwuznaczne slowo jest wyłapane i przerobione wedluh naszych gawędziarskich potrzeb

:naughty:

Nie przesadzaj, po prostu skoro ktoś nie chce powiedzieć wprost to my robimy to za niego, a jak zauważyłeś tutaj też trafiliśmy, bo nawet nie zaprzeczyli - proste nieprawdaż ??? :polew:

Krzyniek, jak myslałam ze podziękowaniami sie kończy, a tu się zaczęło do podziękowań ....

Znam sytuacje gdzie kończyło się na: "dziękuję ... ale jak Ty masz właściwie na imię ... ?" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Krzyniek, jak myslałam ze podziękowaniami sie kończy, a tu się zaczęło do podziękowań ....

ale to dzis zaczęło się od podziękowań-które były za wczoraj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary każde dwuznaczne slowo jest wyłapane i przerobione wedluh naszych gawędziarskich potrzeb

:naughty:

Nie przesadzaj, po prostu skoro ktoś nie chce powiedzieć wprost to my robimy to za niego, a jak zauważyłeś tutaj też trafiliśmy, bo nawet nie zaprzeczyli - proste nieprawdaż ??? :polew:

Krzyniek, jak myslałam ze podziękowaniami sie kończy, a tu się zaczęło do podziękowań ....

Znam sytuacje gdzie kończyło się na: "dziękuję ... ale jak Ty masz właściwie na imię ... ?" :polew:

Nie będe zaprzeczac tak świetnie sie bawicie. Ważne jest to co wiem ja i Krzysiek i tyle w związku z waszym gawedzierstwem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary każde dwuznaczne slowo jest wyłapane i przerobione wedluh naszych gawędziarskich potrzeb

:naughty:

czyli "erotoman - gawędziasz" takich Ci u nas dostatek :polew:

właśnie Kasia dobrze że nie wiedza tego co my wiemy :drool: oni mogą się tylko domyślac a przy tym się dobrze bawią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary każde dwuznaczne slowo jest wyłapane i przerobione wedluh naszych gawędziarskich potrzeb

:naughty:

czyli "erotoman - gawędziasz" takich Ci u nas dostatek :polew:

i nie chca nic powiedzieć, spryciaże i cichacze...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zaprzeczac tak świetnie sie bawicie. Ważne jest to co wiem ja i Krzysiek i tyle w związku ...

Hmmmm, skoro mówisz o związku no to wszystko jasne.

My uszanujemy to co wiecie i ten forumowy związek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zaprzeczac tak świetnie sie bawicie. Ważne jest to co wiem ja i Krzysiek i tyle w związku ...

Hmmmm, skoro mówisz o związku no to wszystko jasne.

My uszanujemy to co wiecie i ten forumowy związek :polew:

To ci sie naprawde udało :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr

forumowy związek

zakochana para Jacek i Barabara :polew: czekaj czekaj coś mi się pomyliło... to nie te imiona ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr

forumowy związek

zakochana para Jacek i Barabara :polew: czekaj czekaj coś mi się pomyliło... to nie te imiona ... :polew:

nom, pierwsze literki naszych imion to K a nie jakieś baśki - placki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mu się udało - uczył się ode mnie :naughty: :naughty:

Jasne, chciałbyś Misiaczku, ale tu jest chyba na odrwrót :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie zapomniałem

SPANKY o wielki nasz kolego i przyjacielu, w imieniu całej ekipy warszawskiej chciałem podziękować Tobie za przybycie na ostatni spocik. Czulismy się zaszczyceni i wyróżnieni. Oczywiscie następna Twoja obecność na spocie (za pół roku) będzie równie ochoczo wypatrywana. :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bede wpadal czesciej .. w koncu nie zawsze mam okazje ogladac 13 bledów na vagu ... :naughty: w tym jeden o odklejajcej sie listwie carbonowej w drzwiach .... :tongue4::polew: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mu się udało - uczył się ode mnie :naughty: :naughty:

Poziek, już mi wrócił wspaniały humor, nie musisz mnie dodtakowo rozbawiać :polew: :polew: :polew:

Ty i Lukaszr to taki ciekawy duet, pięknie się widze uzupełniacie

Trzeba chyba zrobić temat ,,pudelek a4" - tylko OFICJALNY!!!

Kaska i Krzyniek

Poziek i Lukaszr

itd

To jeszcze można dorzucic Angele i Sławka od nas. ktoś ma jeszcze jakies propozycje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Flyer i Gracjan :polew: .... hm no ale ten drugi nie jest z klubu

Krzyń ty znowu z tym Gracjanem. Cos sie tak przyczepił. Zazdrościsz Flyerowi czy co? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyń ty znowu z tym Gracjanem. Cos sie tak przyczepił. Zazdrościsz Flyerowi czy co? :polew: :polew:

Krzyń ??? Jak Wy ładnie do siebie mówicie :tongue4::wink4:

Co do Gracjana to zazdrości Flyerowi, bo to nie z nim się umówił na sesję zdjęciową :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr ja juz nic nie wspomnę o Tobie i Poźku. Duecik w stylu ,, Piękny i Bestia", albo ,,pieprz i wanilia" ale jaki zgrany i odjechany :drool: niesamowite :evil:

Cóż, zdarza się i taka konfiguracja:

ja piękny, on bestia; ja wanilia, on pieprzy tzn. pieprz i jest ok :th: :polew:

Poza tym mógłbym podać tutaj inną konfigurację: wybuchową i nieokiełznaną zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mógłbym podać tutaj inną konfigurację: wybuchową i nieokiełznaną zresztą.

Nie krępuj sie wszyscy chętnie się dowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mógłbym podać tutaj inną konfigurację: wybuchową i nieokiełznaną zresztą.

Nie krępuj sie wszyscy chętnie się dowiedzą.

Kasia jaka chętna nagle :P:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...