Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę sprzedać, dajesz 10k zł i są Twoje, w komplecie 8 szt rotorów, opony, dekielki, śruby i dystanse :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach wygląda mega,robi robote to auto naprawdę.Jedno co zauważyłem to,że zderzak by sie przydało wypolerować bo są hologramy po za twardym padzie lub futrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach wygląda mega,robi robote to auto naprawdę.Jedno co zauważyłem to,że zderzak by sie przydało wypolerować bo są hologramy po za twardym padzie lub futrze :wink:

Na calym aucie sa, koles co detailowal auto zj***l sprawe a teraz sie nie odzywa :angry: Mam nauczke nie odbierac fury po zmroku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło sie tez zmyc,sa pasty którymi to zakryjesz na kilka myć.Niestety opcji oszukania klienta jest duzo.Plus taki,ze pewnie większe chwasty masz wycięte tylko finisz został:) Kup jakis AIO zawsze jakos zaleczysz syfa we własnym zakresie z ręki. Po zmroku można ale wtedy latarka albo dioda z telefonu i duzo zobaczysz. Nie martw sie nowe tez maja hologramy czasami :D

Edytowane przez Wajsik86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koleś się wreszcie odezwał, próbuje mi wmówić że to moja wina, ale ogarnie się, jak bym wcześniej skojarzył zostawiłbym auto Grakowi i byłbym zadowolony !;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ja tu widzę go trochę niżej, dalej zloty rotor i emblemat srebrny a wtedy będzie idealnie. Na żywo i tak jest kocur nawet koza jak na oem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ja tu widzę go trochę niżej, dalej zloty rotor i emblemat srebrny a wtedy będzie idealnie. Na żywo i tak jest kocur nawet koza jak na oem ;-)

Dzieki!! Zobaczymy, zloto chodzi za mna ale sam nie wiem musze to przemyslec. W kazdym razie srebrny znaczek nigdy nie wroci ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A srebrny znaczek na fotkach lepiej by siadl. Złoty jest ok, możliwe że i ja zapodam coś ze złotym rotorem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dzieje, odebrałem amortyzatory z przeróbki, zostały skrócone tył 8cm, przód 4cm, utwardzone na meeeeega beton do tego jak hajs pozwoli dojdą customowe sprężyny, bycze jaja na odboje i nie powinno być już przycierek ;) Choć ostatnie wydarzenia w branży raczej spowodują wyprzedaż, ale nie ma co zasmucać, poniżej foty gwintu z regeneracji :decayed:

IMG_20150107_171439.jpg

IMG_20150107_171513.jpg

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz że to odmalujesz :)

Czarny mat, bo w kolory nie ma się co bawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiela cie wynioslo bo mi sie poci juz jeden I sam bym tez utwardzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dzieje, odebrałem amortyzatory z przeróbki, zostały skrócone tył 8cm, przód 4cm, utwardzone na meeeeega beton do tego jak hajs pozwoli dojdą customowe sprężyny, bycze jaja na odboje i nie powinno być już przycierek ;) Choć ostatnie wydarzenia w branży raczej spowodują wyprzedaż, ale nie ma co zasmucać, poniżej foty gwintu z regeneracji :decayed:

IMG_20150107_171439.jpg

IMG_20150107_171513.jpg

Pzdr

Ciekaw jestem efektów :kox: , u mnie w sumie i tak siedzi na odboju non stop to amor ma mało pracy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za malo agresji w przodzie, mam nadzieje ze wskoczy na przod rs :naughty:

Niestety ale już hajs nie pozwoli mi na to, może nawet koła będą na sprzedaż :(

Ciekaw jestem efektów :kox: , u mnie w sumie i tak siedzi na odboju non stop to amor ma mało pracy :grin:

Też jestem ciekaw jak się to spisze! Ale możliwe że nawet na auto nie wleci, wszystko z wiosną się okaże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...