Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry z Ciebie rezacz ;-)

Hehe Ogr przesadzasz, ja jestem płodką w tym temacie :thumbdown: Wszystko robi mi ktoś, ja umiem tylko gwintem kręcić:kox: Fota znaleziona na Stancenations:kox:1no5rSc-Imgur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura na stancenation.... możesz sprzedawać, osiągnąłeś wszystko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura na stancenation.... możesz sprzedawać, osiągnąłeś wszystko :decayed:

DSC_0316.jpg

IMG_1593-1m.jpg

DSC_8835.jpg

0018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura na stancenation.... możesz sprzedawać, osiągnąłeś wszystko :decayed:

hahahaha dobre:grin: Ale auto załapało się fartem na fotki z rejsizmu:wink: Ty już swoją upalasz?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura na stancenation.... możesz sprzedawać, osiągnąłeś wszystko :decayed:

mówiłem, światowy poziom:kox::decayed:

u amerykanów też namieszałeś:decayed:

VWVortex.com - Some custom 18's from Poland

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

nie mówię już o tym, że jakiś gamoń założył Ci tam temat:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura na stancenation.... możesz sprzedawać, osiągnąłeś wszystko :decayed:

mówiłem, światowy poziom:kox::decayed:

u amerykanów też namieszałeś:decayed:

VWVortex.com - Some custom 18's from Poland

Michał to Ty tam namieszałeś:grin: A do światowego poziomu mega daleko, bliżej mi w drugą stronę:decayed: Ale na przyszły sezon jak nic się nie wykrzaczy to może będę zadowolony z stanu auta, chciałbym żeby było dużo szerzej i niżej ale już nie na staticu :kox: Zobaczymy, plan jest a jak będzie z realizacją to wszystko zależy od funduszy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa rozbiłeś bank tym autem :wink:

Dzięki, ale nic nie rozbiłem, seryjne auto na gwincie i kole, są dużo bardziej dopieszczone auta u Nas na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz zmieniać lampy?? weź mi te obecne sprzedaj... Mnie sie podobają w każdym calu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz zmieniać lampy?? weź mi te obecne sprzedaj... Mnie sie podobają w każdym calu

Niestety nie sprzedaje, wymienię tylko ramkę z migaczem:wink: A czarną ramke przełoże do seryjnych i będę mieć na przeglądy:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa rozbiłeś bank tym autem :wink:

Dzięki, ale nic nie rozbiłem, seryjne auto na gwincie i kole, są dużo bardziej dopieszczone auta u Nas na forum :wink:

To prawda ale Twoje jest oryginalne i to w dobrym tego słowa znaczeniu:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura na stancenation.... możesz sprzedawać, osiągnąłeś wszystko :decayed:

hahahaha dobre:grin: Ale auto załapało się fartem na fotki z rejsizmu:wink: Ty już swoją upalasz?:kox:

Na razie się przetoczyłem trochę po tej naszej wsi, jeszcze muszę kilka rzeczy dopracować... dla mnie i tak już po sezonie więc nie ma parcia... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa rozbiłeś bank tym autem :wink:

[...] nic nie rozbiłem, seryjne auto na gwincie i kole, [...]

Gleba to nie wszystko, ale wszystko bez gleby to hooy. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz zmieniać lampy?? weź mi te obecne sprzedaj... Mnie sie podobają w każdym calu

Niestety nie sprzedaje, wymienię tylko ramkę z migaczem:wink: A czarną ramke przełoże do seryjnych i będę mieć na przeglądy:kox:

A nie lepiej pomalowac ramke na czarno i zrobic full black z złotymi odbłysnikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej pomalowac ramke na czarno i zrobic full black z złotymi odbłysnikami?

nie do tego koloru auta:whistling:

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Michał to Ty tam namieszałeś:grin:

Ja tylko czasem podrzucę im kilka fotek + trochę łamanego angielskiego, niech wiedzą że i z tej strony oceanu się reza na grubo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem przymiarkę 10j z przodu :kox: Przydał by się dystans 15mm żeby o zacisk nie tarło, a na tył wrzuci się może 11j:naughty: Do tego opony 225/30 i 235/30 + fender flares + air i powinno być nietuzinkowo:kox:

Foto przodu

10jfront2.jpg

10jfront.jpg

Aha i co do kół to oprócz poszerzenia przodu na 11j, myślę całe dać do polerki maszynowej ew. wnęki na czarno lub zostawić złote, co wy na to?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób uzyskales takie cus na lampach i hallo jest mega . Pokarz jakies foto z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko złote:whistling:

Szafa powiedz lepiej czemu nie widzę Twojej fotki w zgłoszeniach do kalendarza?:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób uzyskales takie cus na lampach i hallo jest mega . Pokarz jakies foto z bliska

Odbłyśnik długich jest pomalowany farbą modelarską tamiya x-24 jak dobrze pamietam:wink:

tylko złote:whistling:

Szafa powiedz lepiej czemu nie widzę Twojej fotki w zgłoszeniach do kalendarza?:bicz:

Bo za dużo rzeczy na głowie, a qmpel który robił foto jest na wakacjach i nie ma jak podesłać oryginału :wink: Postaram się załatwić na sierpień foto :whistling: Michał mnie po tej fotce ciągnie do czarnych wnęk:kox:

20130523mg6024z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...