Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_8835.jpg

ta fotka mnie przekonuje ze tam inne lampy nie powinny trafiać, auto jest robione bez chromów, a wrzucenie całych jasnych lamp useryjnia wygląd moim zdaniem, robi sie takie zwykłe:whistling: no ale to tylko moje odczucia:decayed:

no chyba ze strzelisz fotke z z innym girlem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa wracaj do starej wersji lamp, były o niebo lepsze:whistling:

+1 :whistling:

+2:wink:

+3 :D

+4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czarnymi lampami było o wiele lepiej i rejke mogłeś ściągnać z przodu :wink:

Na czarnych jest taki groźniejszy :decayed:

a1a2dcc85394af34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czarna ramka lepiej no i logo w chrom dawaj co by z relingami i lustrami gralo, prawe lustro duze czy male?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie to auto szafy zobaczył na żywo. W sumie daleko nie mam. Muszę się któregoś dnia wybrać na spontan ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie to auto szafy zobaczył na żywo. W sumie daleko nie mam. Muszę się któregoś dnia wybrać na spontan ;-)

no bo na fotach miażdży:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fotografowii to kamera chyba nie domaga:whistling:

nie ogarnia ostrosci na tym co trzeba:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa wracaj do starej wersji lamp, były o niebo lepsze:whistling:

+1 :whistling:

+2:wink:

+3 :D

+4

+5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne lampy wyglądają tylko dobrze na fotach, na żywo było mega średnio... W tym wydaniu mega mi pasują, grill jest i będzie czarny, lustra oba duże:whistling: Co do zobaczenia na żywo, może lepiej nie, w tym sezonie auto jest mocno pokaleczone i tego nie ukrywam, ale mam cichą nadzieję że na przyszły sezon będzie perełka pod tym względem:wink: Aparat domaga, tylko fotograf musi się odnaleźć w tej roli, jak pisałem wcześniej to jego pierwsza sesja:wink: Wracając jeszcze do lamp nigdy mi czarne lampy na czarnym aucie nie pasowały, swoje tak zrobiłem bo mi nie wyszła inna rzecz:grin: Wtedy były czarne lustra to i lampy pasowały, teraz trochę więcej chromu i tak narazie zostanie, w ostateczności kupi się plasti i chromy zamaluje a na przód trafią czarne lampy, ale wcześniej jest mnóstwo innych spraw do ogarnięcia a mam teraz ważniejsze wydatki:wink: Kowi jeśli chodzi o zderzak z miłą chęcią bym taki przygarnął albo się wymienił za mój polift z spryskami, w poniedziałek dostanę progi s4, dziś doszły hample 312 od Boostera, także narazie jest co robić:naughty: Cały czas szukam 2 rantów 4.25' i czekam na zakończenie sprawy w sądzie co sąsiad przytrzasnął mi nogę i drzwi przytarł:facepalm: W każdym razie planów na przyszły sezon sporo, ale jak u wszystkich jest to zależne od gotówki:wink: Narazie szukam informacji jaką lodówkę i pralkę kupić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie szukam informacji jaką lodówkę i pralkę kupić:whistling:

najtańszą, tak żeby zostało na mody:decayed:

Mam to szafa za soba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak mnie moja wyslala po lodowke to od Dudsa prosiaki przytargalem. Mina zony bezcenna:facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji założenia zimówek, znalazłem chwile na zweryfikowanie wiosennych planów ale to za chwile, najpierw zdjęcie jak wygląda osłona silnika po setupie 56.5cm :kox:

IMG_20131102_101115.jpg

A teraz zdjęcia z wstępnej przymiarki kół na przyszły sezon, docelowo obecne tylne felgi wskoczą na przód + dystans 15mm, a na tył przerobi się przednie felgi z marnych 8.5 na 11j:jerk: Na zdjęciach felga 10j z dystansem 15 co powinno mniej więcej odwzorować ile trzeba poszerzyć:naughty: Z przodu opony zostawię w spokoju, natomiast na tył wpadną 235/30:jerk: Narazie temat aira odpuszczam do wiosny, a potem zobaczymy czy starczy hajsu na blacharza, lakiernika i ar :wink:

Przód:

IMG_20131102_105058.jpg

IMG_20131102_105126.jpg

Tył:

IMG_20131102_105146.jpg

IMG_20131102_105137.jpg

Widok jak tarcza 312 wpasowuje się z przodu:naughty:

IMG_20131102_105415.jpg

Dostane koła z przeróbki to pochwale się fotkami:whistling: Aaa i szukam pomysłu na kolor rotora, złoty już mi się trochę znudził i do głowy wskoczyły 2 opcje, albo rotor z rantem poler i wnęki na czarno, albo rant poler a rotor na jasny grafit:whistling: Śrubki czarne w obydwu wersjach. Jak macie jakieś propozycje piszcie:wink:

Pozdroo

Ps.

Parę fotek z rock'n'low :wink:

1382932_1424872507726218_498132226_n.jpg

Bez+nazwy+1.jpg

3.JPG

oe1p.jpg

z0ov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa grubo :D ja felgi bym pomalowal na 2 sposob " albo rant poler a rotor na jasny grafit "

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co blacharz będzie robił z body?

Tzn?? Blacharz dostanie polecenie zeby poszerzyc blotniki tak zeby bylo seryjnie aczkolwiek szeroko, zobacze co jak chyba ze trafi sie tanio jakis blotnik z rs-a i spasi to szukam jeszcze 3 szt i zrobilbym przeszczep jak Nosb w pomaranczowej od Kaska ;) Progi od esy juz czekaja w piwnicy, takze bedzie ulep hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co blacharz będzie robił z body?

Tzn?? Blacharz dostanie polecenie zeby poszerzyc blotniki tak zeby bylo seryjnie aczkolwiek szeroko, zobacze co jak chyba ze trafi sie tanio jakis blotnik z rs-a i spasi to szukam jeszcze 3 szt i zrobilbym przeszczep jak Nosb w pomaranczowej od Kaska ;) Progi od esy juz czekaja w piwnicy, takze bedzie ulep hehe :D

ja urobiłem 1,5 cm na stornę:wink:, wujka maszynką +nadspawanie ubytków:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...