Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie też złote robia robotę,ale rozumiem Cię,że szukasz czegoś nowego żeby nie stać w miejscu.Na vwortexie wszystkie fotki w kupie mnie rozwaliły,zakochałem sie jest prze gnooooy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób uzyskales takie cus na lampach i hallo jest mega . Pokarz jakies foto z bliska

Odbłyśnik długich jest pomalowany farbą modelarską tamiya x-24 jak dobrze pamietam:wink:

tylko złote:whistling:

Szafa powiedz lepiej czemu nie widzę Twojej fotki w zgłoszeniach do kalendarza?:bicz:

Bo za dużo rzeczy na głowie, a qmpel który robił foto jest na wakacjach i nie ma jak podesłać oryginału :wink: Postaram się załatwić na sierpień foto :whistling: Michał mnie po tej fotce ciągnie do czarnych wnęk:kox:

http://img855.imageshack.us/img855/4163/20130523mg6024z.jpg

Czarne wneki dobra sprawa, maluj ;-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowo :wink: ty to szafa w miejscu nie usiedzisz tylko musisz coś kombinować :grin: też tak mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowo :wink: ty to szafa w miejscu nie usiedzisz tylko musisz coś kombinować :grin: też tak mam :grin:

Kto stoi w miejscu sie cofa:wink: Na początku mówiłem tylko, koło i gleba nic więcej nie kombinuje, ale potem pojedziesz na jeden zlot, poczytasz forum, widzisz co inni dokładają i zaczynasz kombinować, może zmienie zderzak, dołoże progi itp:facepalm: Dobrze jest mieć jakieś plany, ale co z tego wyjdzie to się okaże, bo nie ukrywam że czeka mnie teraz sporo dużych wydatków, jak wesele, mieszkanie, urządzenie się itp. w każdym razie tak łatwo się nie poddam:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowo :wink: ty to szafa w miejscu nie usiedzisz tylko musisz coś kombinować :grin: też tak mam :grin:

Kto stoi w miejscu sie cofa:wink: Na początku mówiłem tylko, koło i gleba nic więcej nie kombinuje, ale potem pojedziesz na jeden zlot, poczytasz forum, widzisz co inni dokładają i zaczynasz kombinować, może zmienie zderzak, dołoże progi itp:facepalm: Dobrze jest mieć jakieś plany, ale co z tego wyjdzie to się okaże, bo nie ukrywam że czeka mnie teraz sporo dużych wydatków, jak wesele, mieszkanie, urządzenie się itp. w każdym razie tak łatwo się nie poddam:naughty:

nie prawda!

jestes chory psychicznie i musisz sie do tego przyznac przed soba przed swiatem :facepalm:

Tez tak gadalem po siwej ze seria zostanie tylko kolo i gleba, a juz znowu cuduje car audio dekory ledy sredy przyciemnienie szyb. staram sie hamowac ale to jest silniejsze, fura ma byc taka jaka sobie ubzdurasz i dazysz do tego za wszelka cene a do konca miesiaca 50pln na koncie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowo :wink: ty to szafa w miejscu nie usiedzisz tylko musisz coś kombinować :grin: też tak mam :grin:

Kto stoi w miejscu sie cofa:wink: Na początku mówiłem tylko, koło i gleba nic więcej nie kombinuje, ale potem pojedziesz na jeden zlot, poczytasz forum, widzisz co inni dokładają i zaczynasz kombinować, może zmienie zderzak, dołoże progi itp:facepalm: Dobrze jest mieć jakieś plany, ale co z tego wyjdzie to się okaże, bo nie ukrywam że czeka mnie teraz sporo dużych wydatków, jak wesele, mieszkanie, urządzenie się itp. w każdym razie tak łatwo się nie poddam:naughty:

nie prawda!

jestes chory psychicznie i musisz sie do tego przyznac przed soba przed swiatem :facepalm:

Tez tak gadalem po siwej ze seria zostanie tylko kolo i gleba, a juz znowu cuduje car audio dekory ledy sredy przyciemnienie szyb. staram sie hamowac ale to jest silniejsze, fura ma byc taka jaka sobie ubzdurasz i dazysz do tego za wszelka cene a do konca miesiaca 50pln na koncie :facepalm:

To jest smutna prawda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystian jakbym słyszał mojego kumpla który idzie na balety mając 12 zł w portfelu, płaci za wstęp dyche i wraca do domu najebany jak świnia albo dopiero jak jest w stanie wrócić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie namówiłem znajomego na strzelenie paru fotek, jego pierwsza sesja samochodu:naughty: Może z czasem się wyrobi i będzie konkretna sesja:kox: Z nowości wpadły seryjne ramki lamp zamiast czarnych, duże chromowane lusterka od Duffiego, kompletna podsufitka s4 oraz dołożyłem lampki oświetlające przestrzeń po otwarciu drzwi, ale nie ma co przynudzać o to fotki:wink:

DSC03066t+kopia.jpg

DSC03066tk+kopia.jpg

DSC03067bw+kopia.jpg

DSC03071t+kopia.jpg

DSC03074t+kopia.jpg

DSC03075+kopia.jpg

DSC03079tbw+kopia.jpg

DSC03080t+kopia.jpg

DSC03084t+kopia.jpg

DSC03085t+kopia.jpg

DSC03094+kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten avant jest niesamowite. Zdjęcie tyłu miażdży system:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa wracaj do starej wersji lamp, były o niebo lepsze:whistling:

DSC_0560.JPG

nadawały charakteru:whistling:

cos kiedys wspominałes o zderzakach, moze cos takiego?

020.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...