Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze lusterka i bedzie git :)

Opublikowano

Jeszcze lusterka i bedzie git :)

hm.... sie zastanawiam ale jak zmieniac to na ORI a one troszke kosztują wiec narazie odpuszczam....

Opublikowano

Wygląda na serio za***iście, a ten wydech... miodzio... tylko ten znaczek a4 na klapie coś nie pasi...

Opublikowano

Świetnie się prezentuje :th: :th: Brawo za zostawienie szarego spodu na tylnym zderzaku :oklaski: :oklaski:

I nie malowanie listew S4 :th:[br][br]Dopisany: 02 Luty 2008, 10:39 _________________________________________________

Jeszcze lusterka i bedzie git :)

hm.... sie zastanawiam ale jak zmieniac to na ORI a one troszke kosztują wiec narazie odpuszczam....

Polecam satynowe lusterka z e-bay. Koszt z przesyłką około 600PLN. Więcej info w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20787.0

lusterka.JPG?imgmax=576

Opublikowano

Z tymi lusterami bedzie superowo wygladac :naughty:

Opublikowano

no Malik dałes mi teraz do myślenia :gwizdanie:

Opublikowano

no Malik dałes mi teraz do myślenia :gwizdanie:

Ty tyle nie myśl, tylko zainwestuj w nie :th:

Opublikowano

Ja mysle o nich od dluzszego czasu, ale jakos nie chce mi sie bawic w zamawianie tego :cool:

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ250209534918QQihZ015QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Gdyby ktos mial mozliwosc zamowienia/kupna to chetnie sie dolacze.

Opublikowano

no Cubrowaty :) że tak powiem KOX :notworthy: :drool:

Opublikowano

no Cubrowaty :) że tak powiem KOX :notworthy: :drool:

za opinie :oklaski: :notworthy:

Opublikowano

Ja mysle o nich od dluzszego czasu, ale jakos nie chce mi sie bawic w zamawianie tego :cool:

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-Matt-Finish-Mirror-Caps-Case-Covers-Mirrors_W0QQitemZ250209534918QQihZ015QQcategoryZ36682QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Gdyby ktos mial mozliwosc zamowienia/kupna to chetnie sie dolacze.

A co za problem? Zakładasz konto Paypal, kupujesz, płacisz i za 4 dni masz paczkę u siebie. Przećwiczone wiele razy.

Opublikowano

cuber cos pieknego, calkiem inne auto :thumbup: mysle ze az sie szybsze po tych zmianach zrobilo :naughty:

Opublikowano

A co za problem? Zakładasz konto Paypal, kupujesz, płacisz i za 4 dni masz paczkę u siebie. Przećwiczone wiele razy.

Lenistwo bierze gore :cool: ...ale jak sie wezme za ponowne malowanie zderzakow, to i na lusterka sie szarpne... a moze i tylni daszek :cool:

Opublikowano

cuber to kup 3 komplety(Ty, Flyer i ja), my zaplacimy:))

i powiedz mi czy kolor spodu tylnego zderzaka rozni sie troche od listew bocznych czy mi sie tylko tak wydaje?

mam juz listwy u siebie w domu i jak patrze na Twoj zderzak to wyglada jakby byl jasniejszy.

moze sie myle ale chyba gdzies kiedys czytalem ze sa dwa odcienie. prawda?

Opublikowano
  • Autor

a lusterka od rs4 pasują do normalnej a4?????

Opublikowano

i jak patrze na Twoj zderzak to wyglada jakby byl jasniejszy.

moze sie myle ale chyba gdzies kiedys czytalem ze sa dwa odcienie. prawda?

zderzak ma identyczny kolor ( dokładka ) jak i listwy.... kolor dokładki zderzaka był dobierany do listew wiec jak widzisz różnice to zapewne jakies przekłamanie na fotkach....

zaraz wkleje fotki lepszej jakosci [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 00:05 _________________________________________________oto fotki lepszej jakosci .... fele na lato będa esowskie co byscie nie pisali zmin fele :polew:

ca5545bdbc950958.jpg

d0ea0f19df8e4534.jpg

e65e901ff360b0e9.jpg

Opublikowano

a lusterka od rs4 pasują do normalnej a4?????

Podobno pasuja - ale takie lustra w A4 to juz IMO przegiecie ;)

Opublikowano

tez sie grzalem na lusterka z rs4, ale wydaje mi sie ze to nie zagra.

z s4 beda git.

Opublikowano

tez sie grzalem na lusterka z rs4, ale wydaje mi sie ze to nie zagra.

Co nie zagra? Moim zdaniem zagra za***iście, a dowód poniżej:

379se6.jpg

Tu dodatkowo wstawione listwy LED od S6. Jeden z pierwszych modów na jakie się napalam po zmianie autka.

Opublikowano

Ale czy lustra z RS4 (B7) podejda do normalnej B6.. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.