Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kupilem wszystko za 450 zł: gril środkowy i 2 kratki, wszystko nowe .

Opublikowano

Hahaha - ale młyn się zrobił niezły :polew: Wąski- napisz no na PW ile trzeba by u Ciebie wybulić za dokładkę S-line (z kratkami i grillem)??

Ja kupilem wszystko za 450 zł: gril środkowy i 2 kratki, wszystko nowe .

Cena rozumiem że raczej bez dokładki :>

Opublikowano

Hahaha - ale młyn się zrobił niezły :polew: Wąski- napisz no na PW ile trzeba by u Ciebie wybulić za dokładkę S-line (z kratkami i grillem)??

Ja kupilem wszystko za 450 zł: gril środkowy i 2 kratki, wszystko nowe .

Cena rozumiem że raczej bez dokładki :>

Nic nie napiszę :naughty: poczekam na innych może ktoś się skusi.Inna cena będzie :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:50_________________________________________________

Ja kupilem wszystko za 450 zł: gril środkowy i 2 kratki, wszystko nowe .

:cool1: ASO

Opublikowano

Hahaha - ale młyn się zrobił niezły :polew: Wąski- napisz no na PW ile trzeba by u Ciebie wybulić za dokładkę S-line (z kratkami i grillem)??

Ja kupilem wszystko za 450 zł: gril środkowy i 2 kratki, wszystko nowe .

Cena rozumiem że raczej bez dokładki :>

Hahaha - ale młyn się zrobił niezły :polew: Wąski- napisz no na PW ile trzeba by u Ciebie wybulić za dokładkę S-line (z kratkami i grillem)??

Ja kupilem wszystko za 450 zł: gril środkowy i 2 kratki, wszystko nowe .

Cena rozumiem że raczej bez dokładki :>

Nic nie napiszę :naughty: poczekam na innych może ktoś się skusi.Inna cena będzie :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:50_________________________________________________

Ja kupilem wszystko za 450 zł: gril środkowy i 2 kratki, wszystko nowe .

:cool1: ASO

Bez dokładki tak.

A reszta u Pana Wąskiego :hi:

Opublikowano

eee ja chyba ide w s4 :rolleyes:

:naughty:

Opublikowano

no to widze ze Michał sie pozbędzie zderzaka

Opublikowano

Ja się piszę najchętniej jako pierwszy :naughty: na dokładkę przednią s-line, jezeli oczywiscie bedzie zakup zbiorowy za dobrą cenę :gwizdanie:

Opublikowano

no to widze ze Michał sie pozbędzie zderzaka

Ales napisal Piter - nie pozbedzie, a sprzeda :)

Opublikowano

on ma przyjemnośc ze sie mnie czepia :)

Opublikowano

on ma przyjemnośc ze sie mnie czepia :)

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam prosbe, czy moglby ktos z Was sprawdzic, czy na kratce srodkowej zderzaka s-line jest gdzies wytloczony znaczek Audi? bo kupilem zderzak z kratkami, niby oryginalne, ale mam watpliwosci, dwie boczne, te "plastry miodu" maja numery, znaczek audi i jakies tam pierdoly, a srodkowa ma tylko wytloczony numer czesci i napis ABS czy jakos tak plus jakies pierdoly, nie ma znaczka AUDI.

Opublikowano

jak coś to mam do sprzedania grill dolny od zderzaka S4..fajnie wygląda w zderzaku s-line..

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Opublikowano

no ale nadal nie wiem czy jest tam oprocz numeru czesci znaczek audi czy nie, a poza tym w innym temacie wyczytalem, ze dolna kratka od s4 nie pasuje do s-line... chyba ze trzeba cos przerabiac, a w to nie bede sie raczej bawic...

Opublikowano

żeby pasowała dolna kratka s4 do zderzaka s-line trzeba przyciąć troche boczek..

malik ma u siebie taki grill..i pewno ma lepsze foty..cena za taki grill 100zł mam ostatnią sztukę..

sam przycinałem ostatnio do swojego..fotki będą w next week..

IMG_4122.JPG

Opublikowano

Nie mam już fotki ani auta. Można poprosić Lucasa bo on ma cały czas u siebie taki grill.

Wygląda nieźle, ale generalnie trochę roboty z tym jest.

Opublikowano

adamooo, zatrzymaj dla mnie ten dolny grill :)

Opublikowano

Panowie S-line

8E0-807-682-C-01C kratka prawa czarna - koszt około 80PLN

8E0-807-647-D-O1C grill środkowy - koszt około 370PLN

8E0-807-681-C-01C kratka lewa czarna - koszt około 80PLN

S-line[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 08:33_________________________________________________

mam prosbe, czy moglby ktos z Was sprawdzic, czy na kratce srodkowej zderzaka s-line jest gdzies wytloczony znaczek Audi? bo kupilem zderzak z kratkami, niby oryginalne, ale mam watpliwosci, dwie boczne, te "plastry miodu" maja numery, znaczek audi i jakies tam pierdoly, a srodkowa ma tylko wytloczony numer czesci i napis ABS czy jakos tak plus jakies pierdoly, nie ma znaczka AUDI.

boczne tak mają ,a środkowa wygląda jak zwykła seryjna tylko jest szersza :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.