Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DANE PODSTAWOWE :hi:

Rok produkcji: 05.2004

W Polsce od: 09.2010

Silnik: 1.9 TDI / AVF / 131KM/310nm -> 165KM/380nm

Przebieg na dzień zakupu: 170.000 km (REAL)

Kolor: Dolphin Gray / grafitowy metallic

WYPOSAŻENIE

Na niebiesko dorezane przeze mnie :naughty:

- 6x Airbag

- skrzynia 6-biegowa

- zawieszenie S-Line (1BE) -20mm

- ABS, ESP, ASR

- chrom pakiet

- listwy, dokładki w kolorze nadwozia

- ori BiXenon z samopoziomowaniem i spryskami

- podgrzewane, sportowe, kubełkowe fotele S-Line, z elektryczną regulacją lędźwi i wysuwkami pod kolana

- ciemna tapicerka + chrom listwy rybia łuska

- 3-ramienna, skórzana, sportowa kierownica

- 3-ramienna, skórzana kierownica multifunkcyjna obszywana białą nicią - Audi Exclusive Line

- 3-ramienna, skórzana, pikowana kierownica multifunkcyjna S-Line obszywana czerwoną i białą nicią

- czarna podsufitka S-Line

- gałka zmiany biegów S4

- gałka zmiany biegów S-Line, pikowana

- skórzana dźwignia hamulca ręcznego

- pełny FIS

- tempomat

- moduł centralnej elektryki HIGH z B7 (L)

- wewnętrzne lusterko fotochromatyczne

- wewnętrzne lusterko fotochromatyczne pod czujnik deszczu z B7

- czujnik deszczu i światła!

- Coming/Leaving Home

- DRL (ledowe żarówki w gniazdach H7)

- elektryczne szyby przód, nie-elektyczne korby tył :polew:

- elektryczne, podgrzewane lusterka boczne

- elektryczne, podgrzewane, asferyczne, fotochromatyczne lusterka boczne

- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)

- wyciszanie radia przy wbiciu biegu wstecznego (mod własny)

- pełny pakiet oświetlenie (pod nogami, pod drzwiami, nawiewy, podłokietnik, klamki, daszki przeciwsłoneczne, itd.)

- podłokietnik przód + tył

- parktronic: tył

- centralny zamek sterowany z pilota z funkcją otwierania i zamykania szyb

- automatyczne, wymuszone domknięcie szyb po zamknięciu centralnego zamka z pilota (mod własny)

- felunek lato: alu Audi 17" 5-ramienne, oponki Michelin Pilot Sport 3 @225/45/17

- felunek zima: alu Audi 16" 5-ramienne, oponki Michelin Alpin @205/55/16

- dystanse H&R 15mm na tyle

- komplet klocków EBC Green Stuff + płyn Ferrodo Racing DOT 5.1

- przód 320, tył 288 + przewody w oplocie HEL + płyn Ferrodo Racing DOT 5.1

- przyciemniane wszystkie szyby

- ledy w postojówkach i w podświetleniu tablicy

- Xenon 8000k w halogenach

- klimatyzowany schowek (zeszło do ok. 6 stopni) :beach:

- szuflady pod przednimi fotelami

- listwy progowe wewnętrzne S-Line

- program 165KM / 380nm

AUDIO :whistling:

- radio SONY GT-740UI

- radio Kenwood KDC-BT61U (DSP, DTA, Bluetooth)

- Hi-Endowe głośniki FOCAL ze zwrotnicami, zasilane wzmacniaczem CRUNCH 4x100W RMS

- dwucewkowy subwoofer Rockford Fosgate, zasilany monoblokiem CRUNCH 375W RMS / 750W max + pilot do basu :)

- dwucewkowy subwoofer Rockford Fosgate, zasilany monoblokiem CRUNCH 750W RMS / 1.5kW max + pilot do basu :)

- kondensator CRUNCH 1F

- kable audio beztlenowe, zasilanie 25 mm2

- filtr antyzakłóceniowy na całe zasilanie

- separatory galwaniczne na przewody sygnałowe

- moduł CAN->KENWOOD z obsługą multifunkcji z kierownicy :)

PLANY :decayed:

- Wymiana żarników na 6000k w BiXenonie

- Nakładki na pedały + podstopnica z RS4

- mooooooże S-Line zewnętrzny + listwy S4...

ZDJĘCIA :thumbup:

IMG_1240.jpg

IMG_8084.jpg

IMG_9020.jpg

IMG_8064.jpg

IMG_1864.jpg

IMG_1879.jpg

IMG_1869.jpg

IMG_1904.jpg

IMG_1913.jpg

IMG_1915.jpg

IMG_7797.jpg

IMG_7802.jpg

Tak świecą żarówki DRL w gniazdach H7:

IMG_8293.jpg

IMG_8294.jpg

IMG_8297.jpg

A tak świecą tylne lampy sterowane MCE od B7 (przeciwmgielne także dają obrys)

IMG_8363_1.jpg

IMG_8364_2.jpg

IMG_8366_3.jpg

IMG_8368_4.jpg

Opublikowano

bardzo ladne autko...jeszcze lepsze mody...plany na +...

ale gdzie jest zamontowana ta antena od CB :mysli::wallbash:

Opublikowano

zacna furka :good:

kolor jeden z fajniejszych :good:

radio bym zmienil na navi ale kto co lubi :)

szerokosci

Opublikowano

Piękna sztuka :good: ... kolor identyczny mojej fury :good:

Opublikowano

No ładna Bryka. Antena tylko paskudnie zamontowana. Ale jak kto woli :hi:

Opublikowano

No widzę, że a końcu pojawił się opis ; :wink4:

W B6 czujnik deszczu, świetna sprawa, widziałem na żywo i działa bez zarzutów :good:

Tak jak wcześniej wspomniałem, elektronicznie auto doposażone grupo :kox:

Tylko zastanawia mnie, czy na audio te 25 kw nie jest trochę za mało :mysli:

Opublikowano

:oklaski: ,niebrzydka furka :wink4::naughty:

Opublikowano

jak najbardziej wrażenia pozytywne :good:

tylko te radio jakoś tak, ale to pewnie dlatego, że jestem zwolennikiem modów ori :cool1:

Opublikowano

"- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)"

myślałem że wszystkie to mają ;)

swoją drogą, czasem wnerwiające to jest...

te ledy w postojówkach wytrzymałe?

fura 1 klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

"- układ opuszczania lusterka pasażera przy wbiciu biegu wstecznego z pamięcią położenia po wyłączeniu zapłonu (mod własny)"

myślałem że wszystkie to mają ;)

swoją drogą, czasem wnerwiające to jest...

te ledy w postojówkach wytrzymałe?

fura 1 klasa :good:

tak tak, ledy trzymią :gwizdanie:

właśnie mało która to ma, oryginalnie musi być pamięć foteli i lusterek, żeby zrobić taką funkcjonalność :tongue4:

Opublikowano

ładna furka widuję jej tyłeczek często na Cieszyńskiej

listwy z S4 i będzie miazga

Opublikowano

bardzo fajna furka :good:..świetnie wymodzona...a i siedzonka fajne..takie jak u mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fajna sztuka :good: rezaj 4 szyby :decayed:

thx :good:

z tyłu zazwyczaj mam pusto na kanapie, więc chyba szkoda kasy na takiego moda :gwizdanie:

Opublikowano

...przydałoby się jakieś body :decayed:

Fajny furacz - trafił na dobrego właściciela :good:

Opublikowano
  • Autor

niebawem rezanie xenonów w halogenach.. :naughty::kox:

Opublikowano

Coś konkretnego obrałeś za cel czy po bandzie?

Opublikowano
  • Autor

Noxony i żarniki 4300, 6000 i 8000.

Jak sie zdecyduje ktore, to pozniej wymiana D1S :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

piekna czworka i bogate wyposazenie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.