Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Urlop nad Morzem


Kierownik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a byliście we Włoszech, mam zamiar jechać, ale tak właśnie wyszło, że wszystko na ostatnią chwilę i z mojego biura podróży już nie ma miejsc, a jak są to bardzo daleko miejscowość leży. Moje pytanie brzmi, czy macie jakieś ciekawe miejsce we Włoszech i czy znacie jakieś dobre biuro podróży (dużo się słyszy o tych lipach jakie niestety jeszcze funkcjonują w Polsce...).

Z góry dzięki za odp. i przepraszam za OT :).

A co do wątku. Osobiście polecam Pogorzelice, Pobierowo. Jest tam naprawdę ładnie i nie ma tam takiego zgiełku jak w 3mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam o alfa star to dobre biuro to to nie jest... :gwizdanie:

Właśnie z TUI szukałem.

eee ja bym zadowolony :> ale ja na wakacjach tylko muszę ieć bar długo otwarty :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik odezwij się do mnie na gadu, mam coś dla Ciebie tylko muszę poznać termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na Kołobrzeg i okolice: Grzybowo, Dzwirzyno ; mimo że jestem z KG to raczej odradzam wybór mojego miasta na urlop w tym roku chyba że lubisz godzinami stać w korkach, same remonty dróg i budowa obwodnicy miasta

a myślałeś o Mielnie lub Dziwnowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda coraz lepsza zblizaja sie wakacje wiec czas pomyslec o wypoczynku. tylko nasze polskie morze. tylko NIECHORZE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne od zachodu:

Dąbki

Darłowko

Jarosławiec

Ustka.... jak chcesz spokoju odpada

Orzechowo

Poddąbie

Dębina

Rowy

kazde z tych miejscowosci ma niezapomniany urok i klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc tych miejscowosci co wymieniłes to bardzo spokojne. w Rewalu jest ciekawie. ale i tak w Niechorzu lepiej pod kazdym wzgledem. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Chorwację morze i góry w jednym.

i kamienie na plazy :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie zapadła decyzja na wyjazd do Chorwacji ;) Trochę strach przed trasą bo 1,5K km robi swoje ale jakoś to będzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie zapadła decyzja na wyjazd do Chorwacji ;) Trochę strach przed trasą bo 1,5K km robi swoje ale jakoś to będzie :tongue4:

Dont panic!

Ustal sobie tylko dobrze punkty orientacyjne i przejedziesz bez mapy nawet. Nie próbuj oszczędzać na płatnej autostradzie w Słowenii, bo możesz zjechać w pola ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a byliście we Włoszech, mam zamiar jechać, ale tak właśnie wyszło, że wszystko na ostatnią chwilę i z mojego biura podróży już nie ma miejsc, a jak są to bardzo daleko miejscowość leży. Moje pytanie brzmi, czy macie jakieś ciekawe miejsce we Włoszech i czy znacie jakieś dobre biuro podróży (dużo się słyszy o tych lipach jakie niestety jeszcze funkcjonują w Polsce...).

Z góry dzięki za odp. i przepraszam za OT :).

A co do wątku. Osobiście polecam Pogorzelice, Pobierowo. Jest tam naprawdę ładnie i nie ma tam takiego zgiełku jak w 3mieście.

Bylismy na kołach w Bibione, region Venezia. Trasa super i można pognać :D Morze rewelacja, wynajmowaliśmy domek z basenem z agencji na stronie ---http://www.holiday-home.org/pl/ .Domek miał wspólny basen ponieważ w pobliżu stało kilka domków. Pomimo to nie było tłoku w basenie :) Miejscowość wypoczynkowa, można spokojnie się wyżywić na miejscu albo samemu zabrać ze sobą cosik i sobie gotować. Blisko do Venezii. Jest mnóstwo opcji zakwaterowania i cen. Polecam brać klimatyzacje w opcji :) Znajomi mieszkali w blokowcu i spali na zewnątrz bo w środku się nie dało wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Chorwację -też nad morzem może nie nad naszym ale na 99% będzie taniej :good: ja taką opcje wybrałem w tym roku.

Taniej to raczej nie będzie no chyba, że żarcie z PL bierzesz i nic tam nie kupujesz. Ale pogoda prawie gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijaj Mielno :thumbdown:

Spęd w h*** :disgust:

coraz mniej ludzi tam jezdzi wlasnie ze wzgledu na tlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak masz w opisie - wchodzisz w szczegóły pt. ceny/dostepność tam wybierasz sobie okres jaki cie interesuje od-do i obok masz wyswietlona później cene za obiekt- czyli domek na wybrany okres. Doczytaj o innych opłatach- zwykle kaucja którą pozniej zwracaja w dniu wyjazdu

http://www.holiday-home.org/pl/portaldata/1/frame.aspx?tabid=132&LANG=4&Suchen=Suchen&mod=lbfh&NFS=checked&ANR=&LAN=HR&RG=72&ORT=1615&smid=2&STR=300[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:59_________________________________________________tu strona innej sprawdzonej agencji we Włoszech ---http://www.agenziamc.com/index.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...