Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5


alpin

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge się przyzwyczaić do tej ciszy w srodku tylko delikatnie wiatr szumi i nie ważne czy mam 2000 tyś obr. czy 5000 tyś. jest poprostu totalna cisza.

ale że co? wcześniej miałeś klekota? :decayed:

Raczej dosc opływowa sylwetka i nie słychac szumów powietrza.

U mnie to samo.

Jedziesz 200 i gadasz sobie swobodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że co? wcześniej miałeś klekota? :decayed:

ostatnie 4 auta to klekoty :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw bym zainwestował w pakiet mocy

1.8TFSI ma ponoc niezly potencjal 210-220KM to z niego nie problem :wink4: a przy tej masie i braku Q to juz bedzie jezdzic :cool1:

Dlatego pisałem w tym sensie :wink4: jeszcze wydech i będzie całkiem całkiem :wink4: ile z tego kompresora da radę wycisnąć :mysli:

mysle ze bedzie lepiej niz calkiem ta obecna genracja silnikow TFSI pieknie reaguje na mody do tego w serii samochody sa o wiele szybsze niz odpowiadajaca generacja wstecz np:B7.Nie przypatrywalem sie 1.8 ( ale slyszelem ze wydechem to i pod 230 KM da rade :gwizdanie: ) a 2.0 TFSI po programie jezdzi jak seryjne 3.0TDI B8 ( a to juz wolnenie jest ).A jak ci dalej malo to zawszejedt K04 wydeszek wrtyski S3 i masz 300 a tym to juz mowisz papa nawet 3.0 TDI po programie.Do tego dalej cie to taniej wychodzi bo rzonca wcenie jest astronomiczna i co najwazniejsze masz zawsze czyste rece pod dystrybutorem , a nie spoerdzace ropa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw bym zainwestował w pakiet mocy

1.8TFSI ma ponoc niezly potencjal 210-220KM to z niego nie problem :wink4: a przy tej masie i braku Q to juz bedzie jezdzic :cool1:

Dlatego pisałem w tym sensie :wink4: jeszcze wydech i będzie całkiem całkiem :wink4: ile z tego kompresora da radę wycisnąć :mysli:

Tak dla ścisłości to tam jest turbo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają pamięć ustawień?

nie ma, widać to na drzwiach kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna franca :decayed: kiedyś o mało też takiej nie kupiłem z tym silnikiem ale podkupili mnie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. jak po przesiadce z RWD :kox:?

Napewno będzie brakować tylnego napędu, ale trudno :slina:

A5 kozackie... ja bym chętnie łyknął grafiotowe z twoimi fotelami :)

mają pamięć ustawień?

Pamięci ustawień niema troche to dziwne :disgust:

Koniec z ciemnymi autami mam jeszcze w gospodarstwie czarne po 3 latach lakier wygląda jakby był myty piaskiem a samo mycie to masakra :thumbdown: jedno trzeba przyznać że po umyciu tak z odległosci 3m wygląda kozacko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dziwne że nie ma pamięci foteli?

W BMW E90 oraz w Alfie Romeo jeśli jest elektryka foteli to zawsze z pamięcią niewiem jak w innych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW E90 oraz w Alfie Romeo jeśli jest elektryka foteli to zawsze z pamięcią niewiem jak w innych autach.

Ale to jest Audi i tu za wszystko trzeba placic ekstra.Jak cie nie stac to kupujesz wlasnie BMW lub podobne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 tez nie......a tak wogole w tym polskim konfiguratorze to nic nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...