Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem juz b6 tylko sedana, ktorego nabylem pod wpływem chwili bo od razu chcialem avanta.

wreszcie sie trafilo i jest:

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

*rok 2003

*tempomat

*pełny fis

*18"RS6

*przyciemniane lekko szyby

*4 elektr szyby + lusterka

*malowane dokładki

Przeprowadzone modyfikacje:

-grill gorny i dolny czarny mat

-demontaz oznaczen na klapie tylnej

-zawieszenie gwintowane Raceland

-czarne srodki lamp przednich

-żółte halogeny

-demontaz relingow

-listwy na wzor S4 czarny mat

-lusterka pomalowane w czarny mat

-wycieraczki AREO

-galka sline z A3

-kierownica b7 sline

-felgi 19' z bmw x5 9J

-remap dodatkowe kilka konikow zawsze sie przyda

-sufit w ala alkantarze

-dekory w "piano black"

Przeprowadzone wymiany:

-rozrzad

-wahacze przod FEBI

-ORI poduszki silnika

-tarcze tył wraz z przewodami

-ORI termostat

-ORI czujnik poduszki bocznej od strony kierowcy

19062011434.jpg

19062011435.jpg

19062011433.jpg

19062011429.jpg

19062011428.jpg

19062011425.jpg

19062011439.jpg

DUBSHED 2012, BELFAST, NORTHERN IRELAND

lphp.jpg

foto by Mlody_Drog i Rafal thx:-)

img2460n.jpg

img2283u.jpg

img4781copy.jpg

img4525copy.jpg

img2423pa.jpg

Opublikowano

nie wiem czy zauwazyles ale kierownica jest nie z tej stronyy

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy zauwazyles ale kierownica jest nie z tej stronyy

zauwazylem ale mi to calkiem pasuje :tongue4:

Opublikowano

Heh nieźle, niechciany sedan :D to u Ciebie więcej sedanów niż avantów bo w PL to trzeba polować na sedana a avantów bez liku. Co do skrzyni to masz albo awx albo avf :)

Wstaw fotki które można powiększyć.

Opublikowano
  • Autor

oj o avanta bardzo ciezko no chyab ze ostro przeplacony a tak trzeba ciagac z uk

tutaj sedanów jak mrowków :> :>

Opublikowano

No w koncu szwagier masz porzadne autko

Silnik AWX a nie AWF( bo takich nie bylo)

Pare modow sie zrobi i bedzie eleganco :D

Opublikowano

Dzialaja Ci spryski??

Co robi przycisk do regulacji swiatel przy xenie i spryskach?

Ale i tak graty autka.

Opublikowano

przydałyby się jakieś lepsze foty :cool1:

Heh nieźle, niechciany sedan :D to u Ciebie więcej sedanów niż avantów bo w PL to trzeba polować na sedana a avantów bez liku. Co do skrzyni to masz albo awx albo avf :)

Wstaw fotki które można powiększyć.

chyba chodziło o silnik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzialaja Ci spryski??

Co robi przycisk do regulacji swiatel przy xenie i spryskach?

tak jak juz mlody podsumowal to ze pakiet zima tzn same spryski ori a xenon dokladany niestety bez samoregulacji :(

przydałyby się jakieś lepsze foty :cool1:

lepsze foty bede jak auto sie poprawi bo maska i zderzak do malowania

Opublikowano

Co do Avantów to najwięcej szło z Niemiec na firmę, dlatego ich pełno w PL teraz.. Szybciej trafi sie dobrze wyposażonego Avanta niż sedana.

Opublikowano

Co do Avantów to najwięcej szło z Niemiec na firmę, dlatego ich pełno w PL teraz.. Szybciej trafi sie dobrze wyposażonego Avanta niż sedana.

Dokładnie i to jest ból znaleść fajnego sedana w PL, bo z avantem to mniejszy problem :/

Furka całkiem ok taka seryjka do modów :D Oby dobrze się sprawowała :notworthy:

Opublikowano

Duże możliwości do modów.. Będziesz zadowolony, a najbardziej to na stacji :>

Opublikowano

Co do Avantów to najwięcej szło z Niemiec na firmę, dlatego ich pełno w PL teraz.. Szybciej trafi sie dobrze wyposażonego Avanta niż sedana.

Dokładnie i to jest ból znaleść fajnego sedana w PL, bo z avantem to mniejszy problem :/

Furka całkiem ok taka seryjka do modów :D Oby dobrze się sprawowała :notworthy:

No mam wrażenie, że jeździ ich teraz masakrycznie dużo (avantów) !!! ;/;/;/

Graty furki!

Opublikowano

z uwagi na posuche na rynku i promocje w sasiedniej wieosce nabylem sedana awf w atrakcyjnej cenie (troszke do pomalowania )

no i stalem sie posiadaczem niechacianego sedana

jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma !!!

Nie ma nic gorszego jak kupić auto i od razu być z niego niezadowolonym :gwizdanie:

Też mam xenon a dokładniej bixenon i spryski i też mam regulacje świateł z wewnątrz ale nie działa :decayed:

Opublikowano

Ładna podstawa do modów :).

Twój nick mnie rozwala :polew:

Opublikowano
  • Autor

Twój nick mnie rozwala :polew:

uwazaj bo jak nie chcesz gadac to poznamy sie..

od d*py..

strony!!!! :polew:

Opublikowano

lampy masz oryginalne xenony czy dokładanego hida? bo widzę, że masz regulacje wysokości.

Opublikowano

Już o tym pisaliśmy....

Opublikowano

no tak, była o tym mowa, ale mi chodzi o to czy oryginalne lampy xenonowe czy zwykle i dołożony hid [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 17:40_________________________________________________Bo niektórzy wstawiają cale lampy xenonowe, zamiast bawić sie w rezanie hida

Opublikowano

Twój nick mnie rozwala :polew:

uwazaj bo jak nie chcesz gadac to poznamy sie..

od d*py..

strony!!!! :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.