Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana


olga

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jezdze a4 AJM , pora na wymiane rozrzadu

czy ktos z was ma sprawdzonego sprzedawce czesci potrzebnych do wymiany?

podpowiedzcie czy Ktorys ze sprzedawców z allegro jest wart zaufania, ktos z was kupował tak części ?

jakiego producenta polecacie ?

no i moze ktos z was ma dobrego magika od wymiany z okolic szczecinka- koszalina? bo serwis audi w koszalinie to pomyłka

prosze pomozcie kobiecie :embarrassed:... bo wiecie jak mechanicy traktuja kobiety ktore zawitaja w ich warsztacie .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam:

-paski- bosch, gates

-rolki- skf, ina :th:

pasek - Contitech

rolki - SKF lub RUVILLE

pompa wody - SKF, RUVILLE lub HEPU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodam że dobry mechanik "każe" wymienić śruby łącznie z tą najważniejszą- na głównym kole pasowym

a także kółeczko pasowe alternatora

mechanik który o tym nie wspomni to... monter, którego lepiej ominąć :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak:

Części - Firma Skodex - nie tylko części do skody, mają albo w bardzo szybkim czasie sprowadzają części do vw audi seat skoda. Np: rozrząd do silnika ATD 560zł z przesyłką (części orginalne vw - w aso płaciłem 1100zł), przekładnia z drążkami 1200zł (orginalna oczywiście :) a w aso powiedzieli 3600zł :evil:

Dzwonisz tam i mówisz jakie części potrzeba - ewentualnie numery jeżeli posiadasz. Bardzo mili panowie, znają się w miarę na rzeczy i w razie czego posprawdzają tu i ówdzie co Ci potrzeba. Paczki wysyłają zawsze za pobraniem. Brałem kilka rzeczy u nich i mogę polecić. Zazwyczaj 2-3 dni i są części u Ciebie. Najdłużej czekałem na wtryskiwacz sterujący bo musieli sprowadzać i były święta i nowy rok tak więc 2 tygodnie w sumie wyszło. Wystawiają faktury, jest gwarancja i to wszystko są orginalne części VAG

Numery tel: 602471128 0323885484

Spec:

Teraz nie mam numeru ale postaram się najpóźniej jutro dać numer do naprawdę dobrego fachowca z koszalina (ludzie z niemiec do niego jeżdzą - zajmuje się tylko autami Audi, seat, wv, skoda) Zna się na rzeczy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam serwis vw - audi :audi: i wszystko załatwione pozdrawiam

serwis w krosnie ? ;) bo ten w koszalinie to lipa[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 10:42:45_________________________________________________

Spec:

Teraz nie mam numeru ale postaram się najpóźniej jutro dać numer do naprawdę dobrego fachowca z koszalina (ludzie z niemiec do niego jeżdzą - zajmuje się tylko autami Audi, seat, wv, skoda) Zna się na rzeczy.

No Jestes jak Anioł!! dzięki za pomoc i czekam na info do kogo mam sie usmiechac ;)

WIELKIE DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy namieszaliście kobiecie w głowie.

Ale olga ja na Twoim miejscu posłuchałbym sie Łukaszar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty poza pompą wody zapodaj ori z ASO (warto poszukać bo AJM szły w Audi, VW i Skodzie) robotę zleć w zaufanym zakładzie. Sprawdz wszystkie kółka i łożyska (np. te przy kompresorze itp.) aby za pół roku nie rozbierać ponownie. Koniecznie weź rachunek na wykonanie pracy i teraz uważaj jeśli części sama kupisz to możesz mieć problem z egzekwowaniem gwarancji wiec najprościej jest zlecić warsztatowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z was korzystał z ASO VW w Radomiu lub Płocku? Zbliża mi sie czas przeglądu z wymianą rozrządu a Wawa jest droga.

Jakie sa wasze opinie odnośnie tamtejszych ASO?

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze ci ceny tych elentów zebys miała jakis odnosnik cenowy

pasek rozrządu gates 5569XS : 140 zł

rolka napinająca skf VKM11142 : 130 zł

rolka prowadząca skf VKM 21142 : 80 zł

pompa wody skf zależy od nr nadwozia : 210 zł lub 230 zł

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze ci ceny tych elentów zebys miała jakis odnosnik cenowy

pasek rozrządu gates 5569XS : 140 zł

rolka napinająca skf VKM11142 : 130 zł

rolka prowadząca skf VKM 21142 : 80 zł

pompa wody skf zależy od nr nadwozia : 210 zł lub 230 zł

Sokolnh, napisz proszę skąd masz takie ceny na te elementy, bo są wyjątkowo dobre ?.

Pasek wziąłbym CONTITECH'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...