Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Felgi 17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obydwa wzory w 17 roboty nie będą robic roboty tymbardziej w budzie b7, przysiadź na spokojnie i pomyśl nad 18ką

Opublikowano

jeżeli kolego celujesz w siedemnastkę to poszukał bym coś mniej bijącego po oczach, bo te co pokazałeś zaczynają przyzwoicie wyglądać od osiemnastki, a przy dziewiętnastce jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wiem ale na drogi jakie panują w Polsce i w woj. Śląskim to nie ma co szaleć z większym calem ;(

Opublikowano

Chłopaki mają racje - będą ginąć :thumbdown: Ale jeśli miałbym już wybierać z tych dwóch wzorów to nr 1 :good:

Opublikowano

czarne pomniejsza a przy 17'' to ci znikną w b7 ,ja przeskoczylem z 16'' na 18'' a komfort praktycznie sie nie zmienił:))

Opublikowano
  • Autor

Ja się najbardziej boje ,że na dziurach się poniszczą :/

Z talentem mojej narzeczonej każda dziura jej :P

Opublikowano

:hi:

Mi osobiście bardziej podobają się te drugie ale tak jak pisali już moi poprzednicy w 18" byłyby :kox:

Opublikowano

Ja się najbardziej boje ,że na dziurach się poniszczą :/

Z talentem mojej narzeczonej każda dziura jej :P

pogrozic narzeczonej palcem :decayed:

nie badz jeszcze przed slubem pantoflarzem i pokaz kto rzadzi

tak jak wyzej wspomniali, wybierz 18 cali :good:

Opublikowano

zdecydowanie te 1-wsze mi sie bardziej podobaja :good:

Opublikowano

nr1, ale czarna fela w 17" nie halo :thumbdown:

Opublikowano

Jak chcesz 17'' to nie czarna, bo jak koledzy wyzej napisali, zginie

Opublikowano

Wiem ale na drogi jakie panują w Polsce i w woj. Śląskim to nie ma co szaleć z większym calem ;(

eeee tam :D nie jest tak źle :D

miałem 17 cali, było mi mało. teraz mam 18 cali i jest git :D

17 cali i do tego ciemne w B7 zginą, będą jak 15-16 wygladac

a narzeczonej wbij do głowy omijanie dziur, postrasz wymianą wahaczy, prostowaniem felgi itp ale z jej kieszeni - ja tak swoja postraszyłem i jeździ ostrożnie :D

Opublikowano

Do avanta zdecydowanie 2 wzór a najlepiej to RS4 18' będzie super. Sam mam grafiowe auto i grafitowe RS4 i dla mnie najlepsza możliowść. Przesiadłem się z 16 na 18 i róznica niewielka.

Opublikowano
  • Autor

Ja 18 na dzien dzisiejszy nie biore pod uwage tylko 17

Opublikowano

Pózniej bedziesz załował tymbardziej ze i na 17 i na 18 mozesz założyc opone 225 a komfort powaznie duzo się nei zmienił.

Opublikowano
  • Autor

A kwestia spalania?

Dziura krzywa felga?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.