Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też sie wogóle nie widzą takie dokładane światła do jazdy dziennej.:kwasny: Ja u siebie bd zakładał moduł dzienne na 30% długich. Mi wydaje sie to jeszcze najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o wygląd auta z przodu... Jedynie co to nie zawsze może sie to miśkom podobać, ale co tam...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Twój moduł może się nie spodobać miśkom, ja mam swoje światełka razem z homologacją ;) Wg. mnie naprawdę ciekawie się komponują, ale jak już pisałem wcześniej - kwestia gustu. W każdym bądź razie coraz poważniej zaczynam myśleć nad soczewkami, trochę młodziej by było z przodu... Tylko brak halogenów :kwasny:

---------- Post dopisany 10-01-2013 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 23:10 ----------

Orientuje się może ktoś, czy aby zdjąć wszystkie spinki naokoło szkła w reflektorze Bosch trzeba go wykręcać z auta? Chciałem psiknąć ramki w lampach na czarny połysk, ale nie wiem czy koniecznie muszę demontować całe lampy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze musisz sciagac lampy z auta, duzo roboty nie ma, spinki pewnie masz ze 4 albo 6 i jak dojdziesz do tych dolnych jak zderzak bedzie przeszkadzal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak dzisiaj ogladalem dokladniej jak to wyglada z przodu i bez demontazu sie nie obejdzie niestety. Trudno, mus nie ochota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 srubek i lampy nie ma na aucie:wink: wywal te hallo z kratek i daj ori bo te to:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie wiem czemu aż tak na anty jesteście na te lampki :facepalm::decayed: Na żywo naprawdę jest całkiem ładnie.

Jak będę miał przypływ gotówki, to obiecuję - zderzak z przodu będzie liftowy i halogeny wtedy się pojawią. Plus soczewice oczywiście. Zderzak z tyłu i tak jest do zmiany, wiec od razu kupię lifta. I po krzyku. Natomiast prędzej trzeba w techniczne sprawy zainwestować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie właśnie zastanawiam odnośnie tego grilla - zostawiłem sobie ori chromowaną ramkę przy nim. Jak sądzicie, lepiej będzie zmienić na satynę, taką jak szła seryjnie w RS4 (mam możliwość przełożyć bez problemu), czy może czarny mat? Albo w ogóle nie ruszać i zostawić jak jest? Robiłem wcześniej wizualizacje z czarnym grillem, ale im dłużej na to patrzę, tym większego wsparcia potrzebuję, aby się do tego przekonać...

---------- Post dopisany 19-01-2013 at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 13:41 ----------

Wujek wpadł w odwiedziny i korzystając z okazji podmieniłem ramkę grilla na ori satynową z RS4. Wcześniej była oryginalna chromowana, wydawała mi się lepiej pasować do tego grilla:bag: Na szczęście się nawróciłem i wracamy do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, ale jeszcze wiele, wiele rzeczy jest do poprawki :bag:

Pewnie, ze mam VAGa ;) Będę od poniedziałku w Koszalinie, więc bez problemu możemy podpinać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie właśnie zastanawiam odnośnie tego grilla - zostawiłem sobie ori chromowaną ramkę przy nim. Jak sądzicie, lepiej będzie zmienić na satynę, taką jak szła seryjnie w RS4 (mam możliwość przełożyć bez problemu), czy może czarny mat? Albo w ogóle nie ruszać i zostawić jak jest? Robiłem wcześniej wizualizacje z czarnym grillem, ale im dłużej na to patrzę, tym większego wsparcia potrzebuję, aby się do tego przekonać...

---------- Post dopisany 19-01-2013 at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 13:41 ----------

Wujek wpadł w odwiedziny i korzystając z okazji podmieniłem ramkę grilla na ori satynową z RS4. Wcześniej była oryginalna chromowana, wydawała mi się lepiej pasować do tego grilla:bag: Na szczęście się nawróciłem i wracamy do oryginału:

http://www2.picturepush.com/photo/a/11996750/1024/Audi-A4-Klub-Polska/fullrs4.jpg

fajny grill:kox:

ostatnio kupiłem s4 grillik i jadę sobie z nim w aucie zafascynowany:grin: podejeżdżam na parking a tu taka obskórna taxa stoi identyko kolor jak mój i pacze a tam grill rs4:kwasny: to mi mina zrzedła - szkoda mi było - tego grilla:grin:

dlatego dobrze że dbasz o auto i mody idą w dobrym kierunku:kox: (no moze jedynie te lampy do jazdy dziennej bym ori halo zastąpił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze chyba zrobie na przekor wszystkim i zostawie te Helle na dole. Malo tego, lampy Boscha tez zostawie, tyle ze pomaluje je na czarny polysk. W poniedzialek bede moze cos juz wiedzial w sprawie kierunkowskazow amerykanskich, ktore tez chcialem psiknac na czarno i wtedy mialbym jedynego w swoim rodzaju przedlifta :-) Niedlugo ciezko bedzie spotkac auto na forum bez soczewek, a tak byloby inaczej niz maja wszyscy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że co byś nie zrobił to te lampy będą wyglądały kupowato przypominajac lata 90te:wink: jak juz chcesz inaczej niz wszyscy to moze poszukaj takich:naughty:

ext39_rs4_front_finished.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, do b4 takich lamp szukalem, w a4 mi sie nie podobaja. Czemu chce byc inny niz wszyscy? Bo taki juz jestem. Chociaz w sumie ciezko byc oryginalnym, bo wiekszosc na forum idzie w podobna strone :-)

Wysłane z mojego X10i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zostajć z takim lampami nie jest oryginalny ponieważ poła uzytkowników A4 spotykanych na drogach ma takie lampy:grin: nie muszą być malowane na czarno, wystarczy ze są brudne:decayed: to juz sa ciemne, zawsze mozesz polifty maznac w jakis oczojebny kolor i juz będzie inaczej:banan:

147db43e3cc729d1gen.jpg

made by gwerty

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jak sobie pomyślę, że mam ciąć błotniki :whistling: Niby nic strasznego, ale jakoś na samą myśl nie mam odwagi by się za to zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jak sobie pomyślę, że mam ciąć błotniki :whistling: Niby nic strasznego, ale jakoś na samą myśl nie mam odwagi by się za to zabrać...

To nie jest cięcie błotników, to odcięcie dwóch niewielkich kawałków blachy.

Żadna filozofia:

P1080233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbyś mi znalazł lampki kompletne za 300zł i klienta na moje za 200zł to bym od razu ogarnął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...