Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:wink:

n7eDs27.jpg?1

Opublikowano

Jeździłbym… :decayed: piękne B5!:thumbup1: i kolor prze kozak.. coraz bardziej zastanawiam się nad oklejeniem mojego właśnie w czerwień.. ale najpierw pełen sline! :decayed:

Opublikowano
Jeździłbym… :decayed: piękne B5!:thumbup1: i kolor prze kozak.. coraz bardziej zastanawiam się nad oklejeniem mojego właśnie w czerwień.. ale najpierw pełen sline! :decayed:

Jaki sline? :>

Opublikowano
Jeździłbym… :decayed: piękne B5!:thumbup1: i kolor prze kozak.. coraz bardziej zastanawiam się nad oklejeniem mojego właśnie w czerwień.. ale najpierw pełen sline! :decayed:

Jaki sline? :>

Zrobie dokładke przód sline, porezam tył z dokładką z b7, listwy drzwiowe i wtedy będę oklejał :decayed: to miałem na myśli :naughty: ale to nie miejsce żeby pisać na temat moich planów :facepalm:

Opublikowano
Jeździłbym… :decayed: piękne B5!:thumbup1: i kolor prze kozak.. coraz bardziej zastanawiam się nad oklejeniem mojego właśnie w czerwień.. ale najpierw pełen sline! :decayed:

Jaki sline? :>

Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling:

Cymek kiedy jakaś sesja??

Opublikowano
Jeździłbym… :decayed: piękne B5!:thumbup1: i kolor prze kozak.. coraz bardziej zastanawiam się nad oklejeniem mojego właśnie w czerwień.. ale najpierw pełen sline! :decayed:

Jaki sline? :>

Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling:

A to przepraszam ;) na taptalku uja widac a sprawdzac sie kazdego nie chce

Opublikowano
  • Autor
Jeździłbym… :decayed: piękne B5!:thumbup1: i kolor prze kozak.. coraz bardziej zastanawiam się nad oklejeniem mojego właśnie w czerwień.. ale najpierw pełen sline! :decayed:

Jaki sline? :>

Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling:

Cymek kiedy jakaś sesja??

Sesja była w sobotę do magazynu VW Trends.Jak wszystko będzie ogarniete zaktualizuje wątek.

Opublikowano

No wreszcie :D

Opublikowano
Jeździłbym… :decayed: piękne B5!:thumbup1: i kolor prze kozak.. coraz bardziej zastanawiam się nad oklejeniem mojego właśnie w czerwień.. ale najpierw pełen sline! :decayed:

Jaki sline? :>

Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling:

Cymek kiedy jakaś sesja??

Sesja była w sobotę do magazynu VW Trends.Jak wszystko będzie ogarniete zaktualizuje wątek.

Wow, to gratuluje i czekam an efekty:kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co z tymi zdjeciami :naughty:

Opublikowano

sr** na foty, jak za 3 tygodnie obadamy lajf :kox::banan:

Opublikowano
  • Autor
Co z tymi zdjeciami :naughty:

Chyba wcześniej ich nie dostanę.Pierw będzie magazyn a później fotki.Ku.....a na nic nie mam czasu.Urlop się skończył i po 12 w robocie:facepalm:

sr** na foty, jak za 3 tygodnie obadamy lajf :kox::banan:

Dokładnie:wink:

Opublikowano

Jakąś sesje wspólną sie zrobi ;)

Opublikowano
  • Autor
Jakąś sesje wspólną sie zrobi ;)

Pewnie że sie zrobi:wink:

Tymczasem kilka fotek mojego autorstwa.

0RV5yes.jpg?1GTLLIrU.jpg?1PWHzKbc.jpg?1qJVjAMG.jpg?1

Opublikowano

za***isty mimo czerwonego koloru:decayed:

Opublikowano

Czerwony jest szybszy :wink:

Opublikowano
za***isty mimo czerwonego koloru:decayed:

za***isty czerwony kolor

Opublikowano

za***iste to są te światła :kox: Ogólnie świetna fura :slina::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siemka, jeszcze musze Ci lekko zespamić w temacie;)

Czy listwy z omegi skracałeś na długość i wysokość czy tylko na długość?
Wklejone są na klej do szyb czy rezałeś jakieś mocowania?

Opublikowano

grubas :jerk: co masz na lakierze położone?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.