Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Często w Łodzi nie bywam:wink:

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 08:55 ----------

Setup letni na aucie:wink:

k7fi.jpgk9cq.jpgcsjg.jpgibap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowo :wink: jak nie lubie tych felg bo pchają je wszędzie ( ostatnio widziałem takie na alfie... ) to w tym aucie naprawdę dają rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowo :wink: jak nie lubie tych felg bo pchają je wszędzie ( ostatnio widziałem takie na alfie... ) to w tym aucie naprawdę dają rade :wink:

Dokładnie Krycha.Ten sezon jeszcze na nich pośmigam a później się zobaczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przelecialem calego tematu bo za duzo stron:). Ale jedna z ladnieszych b5 na 4um.

Graty:) i wytrwalosci w takim ciekawym modyfikowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega dobrze wyglada. Niechcesz może sprzedac felg w tym sezonie a nawet tym miesiacu?

Ten sezon muszę przelatać jeszcze.Brak kasiory:facepalm: żeby dołożyć na coś sytego.

Cymek wysylaj zdjecia do kalendarza bo sa mega

Muszę coś wysłać zastanawiałem się nad tymi dwoma zdjęciami.Ale jadę dzisiaj w dzień może jeszcze coś ustrzelę.

1knm.jpgh7h2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kumam za bardzo tych wszystkich ustawień w aparacie a na fotografii się nie znam. Robię parę fotek w rożnych ustawieniach i później wybieram które jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj gniecie i w tym sezonie,spas masz syty:jerk: wygodne to nie jest,ale jak wygląda:naughty:

Przód siadł ładnie a z tyłem było trochę zabawy żeby wyglądał jak wygląda.Jak ładnie d*pa siadła to sprężyna lekko tarła o felgę.Musiałem skrócić sprężynę aby nakrętki poszły w górę.Wtedy zostało wypchnąć błotniki i gotowe.

j3jc.jpgt8jy.jpgaq5a.jpg16pf.jpg8mag.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to co w niej robisz miało by być obojętnie w jaki sposób oceniane to za każdym razem za brakło by skali .Każdy mod jest:kox:

Jakie et uzyskałes z przodu mam do kupienia 4x9 " własnie z x5 i zastanawiam sie czy to nie bedzie lepsze rozwiązanie niz 2x9 i 2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozaczek Panie a tyl jak w porsche:kox:, niech tylko ktos cos wymysli w osce zeby wieksze tarcze zayebac bo gina w 18' i 19'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj gniecie i w tym sezonie,spas masz syty:jerk: wygodne to nie jest,ale jak wygląda:naughty:

Przód siadł ładnie a z tyłem było trochę zabawy żeby wyglądał jak wygląda.Jak ładnie d*pa siadła to sprężyna lekko tarła o felgę.Musiałem skrócić sprężynę aby nakrętki poszły w górę.Wtedy zostało wypchnąć błotniki i gotowe.

no i powiedz mi gościu, ile Ty zamierzasz nagród w tym roku na OEMia zgarnąć? :dziura: jest kosa Piotruś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to co w niej robisz miało by być obojętnie w jaki sposób oceniane to za każdym razem za brakło by skali .Każdy mod jest:kox:

Jakie et uzyskałes z przodu mam do kupienia 4x9 " własnie z x5 i zastanawiam sie czy to nie bedzie lepsze rozwiązanie niz 2x9 i 2x10

Hiszpan poszło PW.

do kalendarza :naughty:

Wyśle coś na 100%

kozaczek Panie a tyl jak w porsche:kox:, niech tylko ktos cos wymysli w osce zeby wieksze tarcze zayebac bo gina w 18' i 19'

Robiłem teraz hamulce i myślałem nad 312 ale one i tak zgina w 19 calach.Minimum żeby tu zapodać to jest 320 nie wspomnę o zaciskach z Porsche.

aj gniecie i w tym sezonie,spas masz syty:jerk: wygodne to nie jest,ale jak wygląda:naughty:

Przód siadł ładnie a z tyłem było trochę zabawy żeby wyglądał jak wygląda.Jak ładnie d*pa siadła to sprężyna lekko tarła o felgę.Musiałem skrócić sprężynę aby nakrętki poszły w górę.Wtedy zostało wypchnąć błotniki i gotowe.

no i powiedz mi gościu, ile Ty zamierzasz nagród w tym roku na OEMia zgarnąć? :dziura: jest kosa Piotruś!

Nagrody powiadasz. Najważniejsza będzie zabawa.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...