Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
moje boczki Ci też podeśle :decayed:

Skończę wszystko to zobaczymy jak wyjdzie.:wink:

Opublikowano
moje boczki Ci też podeśle :decayed:

Skończę wszystko to zobaczymy jak wyjdzie.:wink:

Brawo za pomysł pewnie wyjdzie mega :decayed:

PS.Ja wszystko wyjdzie cacy to po godzinach będziesz rezał boczki pod 16 dla kolegów z klubu hehe

Opublikowano
  • Autor

Dystans od kierowcy gotowy.Udało się tak zrobić ze wycina się otwór w boczku,wkłada dystans a od spodu przykleja.Teraz została druga strona i ładnie to obić.

pgtv.jpgn0gp.jpgyysa.jpgnlx3.jpgnlq2.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

robi się mega ciekawie :wink: koniecznie zrób potem opis będzie dla potomnych rezaczy:wink:

Opublikowano
  • Autor

Muszę kupić jeszcze boczek od pasażera i zrobić drugi dystans. Później na gotowca swoje.:wink:

Opublikowano

działaj działaj jak ładnie wyjdzie to widze,ze będziesz miał kolejkę do połowy przyszłego roku bo ja też sie pisze:grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dalsza walka z drzwiami i dystansami.

edmn.jpg1vsz.jpg99lm.jpgu66d.jpgweha.jpgil2y.jpg

Opublikowano

a co z wygluszeniem blachy w sierodku? poszycia dzwi?

Opublikowano

Też czekam na efekt finalny tej zabudowy. Choć sam uważam, że prościej jest po prostu wsadzić płytkie głośniki np. GROUND ZERO GZRC 165FX

Opublikowano
  • Autor
a co z wygluszeniem blachy w sierodku? poszycia dzwi?

Poszycia nie wygłuszałem.Mam zamiar zrobić tak aby głośnik był w takiej zabudowie jak kolumna.

Też czekam na efekt finalny tej zabudowy. Choć sam uważam, że prościej jest po prostu wsadzić płytkie głośniki np. GROUND ZERO GZRC 165FX

Prościej jest ale cała muzyka gra w boczek drzwi.Przerabiałem obydwa sposoby i uważam że tak jest zdecydowanie lepiej:wink:

Tak miałem wcześniej

dscf5344.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

CYMEK I JAK TAM Z TYM modzeniem boczka pod głosnik 16? juz skonczyłes masz foto jak to wyglada z zgłosnikiem juz zamontowane?:hi:

Opublikowano
  • Autor

Mam skończone tylko muszę kupić jeszcze jakieś głośniki.W lutym oddaje prawdopodobnie auto i będzie robiona zabudowa bagażnika.

Opublikowano

No to audio bedzie konkret, ale to zdejmie co wstawiłeś tez ładnie wyglądało.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pora odgrzebać kotleta:wink:

Weekend zapowiada się wolny wiec jest trochę rzeczy do ogarnięcia przy audio.Położenie nowej wiązki, montaż głośników,wyciszenie tylnych drzwi.

Nowe gadżety:decayed:

Głośnik do bagażnika JBL 1222

Głośniki drzwi Hertz HSK 165

Okablowanie Hollywood 52mm2

is34.jpgkm7l.jpg

Tak będą wyglądać boczki na gotowo:wink:

dv1n.jpgezrl.jpg

Opublikowano

ładnie te boczki wyszły, lubie to! :kox:

Opublikowano
:hi:

Pora odgrzebać kotleta:wink:

Weekend zapowiada się wolny wiec jest trochę rzeczy do ogarnięcia przy audio.Położenie nowej wiązki, montaż głośników,wyciszenie tylnych drzwi.

Nowe gadżety:decayed:

Głośnik do bagażnika JBL 1222

Głośniki drzwi Hertz HSK 165

Okablowanie Hollywood 52mm2

http://img23.imageshack.us/img23/7014/is34.jpghttp://img69.imageshack.us/img69/1215/km7l.jpg

Tak będą wyglądać boczki na gotowo:wink:

http://img194.imageshack.us/img194/8986/dv1n.jpghttp://img197.imageshack.us/img197/5656/ezrl.jpg

co j**any odpierdala :kox::facepalm::naughty::decayed:

co za radyjko? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Pora odgrzebać kotleta:wink:

Weekend zapowiada się wolny wiec jest trochę rzeczy do ogarnięcia przy audio.Położenie nowej wiązki, montaż głośników,wyciszenie tylnych drzwi.

Nowe gadżety:decayed:

Głośnik do bagażnika JBL 1222

Głośniki drzwi Hertz HSK 165

Okablowanie Hollywood 52mm2

http://img23.imageshack.us/img23/7014/is34.jpghttp://img69.imageshack.us/img69/1215/km7l.jpg

Tak będą wyglądać boczki na gotowo:wink:

http://img194.imageshack.us/img194/8986/dv1n.jpghttp://img197.imageshack.us/img197/5656/ezrl.jpg

co j**any odpierdala :kox::facepalm::naughty::decayed:

co za radyjko? :naughty:

Pionierek Andrzeju:wink:AVH 4400BT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.