Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mega robota cymek :slina:

Opublikowano
:hi:

Pora odgrzebać kotleta:wink:

Weekend zapowiada się wolny wiec jest trochę rzeczy do ogarnięcia przy audio.Położenie nowej wiązki, montaż głośników,wyciszenie tylnych drzwi.

Nowe gadżety:decayed:

Głośnik do bagażnika JBL 1222

Głośniki drzwi Hertz HSK 165

Okablowanie Hollywood 52mm2

http://img23.imageshack.us/img23/7014/is34.jpghttp://img69.imageshack.us/img69/1215/km7l.jpg

Tak będą wyglądać boczki na gotowo:wink:

http://img194.imageshack.us/img194/8986/dv1n.jpghttp://img197.imageshack.us/img197/5656/ezrl.jpg

co j**any odpierdala :kox::facepalm::naughty::decayed:

co za radyjko? :naughty:

Pionierek Andrzeju:wink:AVH 4400BT

ale to drugi czy tamten co miales?
Opublikowano

No spoko to wygląda i pewnie jeszcze lepiej gra nie porównując już do oryginału. :kox:

Opublikowano

Jest elegancko:kox:

czemu nie obiłeś dystansu głosnika czarnym materiałem, ten kremowy tam nie pasuje moim zdaniem:wink:

Opublikowano

Jak zwykle w tym temacie za każdym up-em gwarantowany opad szczeny:kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Pora odgrzebać kotleta:wink:

Weekend zapowiada się wolny wiec jest trochę rzeczy do ogarnięcia przy audio.Położenie nowej wiązki, montaż głośników,wyciszenie tylnych drzwi.

Nowe gadżety:decayed:

Głośnik do bagażnika JBL 1222

Głośniki drzwi Hertz HSK 165

Okablowanie Hollywood 52mm2

http://img23.imageshack.us/img23/7014/is34.jpghttp://img69.imageshack.us/img69/1215/km7l.jpg

Tak będą wyglądać boczki na gotowo:wink:

http://img194.imageshack.us/img194/8986/dv1n.jpghttp://img197.imageshack.us/img197/5656/ezrl.jpg

co j**any odpierdala :kox::facepalm::naughty::decayed:

co za radyjko? :naughty:

Pionierek Andrzeju:wink:AVH 4400BT

ale to drugi czy tamten co miales?

Ten stary.Ale Alpina mi po głowie chodzi.

Jest elegancko:kox:

czemu nie obiłeś dystansu głosnika czarnym materiałem, ten kremowy tam nie pasuje moim zdaniem:wink:

Piotr miałem czarne ale lipa było.

Opublikowano

52mm2?? :shock3: Agregat prądotwórczy montujesz?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
52mm2?? :shock3: Agregat prądotwórczy montujesz?? :decayed:

Miało być 35mm2 ale wolę na zapas dać wiecej.Nie wiadomo co do głowy strzeli.

Opublikowano

bardzo estetycznie to wyszło,szacun za umiejetności i wkład pracy:wink:

Opublikowano
  • Autor
bardzo estetycznie to wyszło,szacun za umiejetności i wkład pracy:wink:

Dzięki:wink:Byłem kiedyś w takiej firmie chciałem cos takiego zrobić to mi powiedzieli 600 zł:facepalm:.Wyglądało tragicznie.Dawałem kiedyś linka na BT.

Opublikowano

ja sie ostatnio dowiadywałem tak z czystej ciekawości przez kumpla to za przygotowanie przednich drzwi pod 1x16 1000zł:decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja sie ostatnio dowiadywałem tak z czystej ciekawości przez kumpla to za przygotowanie przednich drzwi pod 1x16 1000zł:decayed:

Za zabudowanie całego bagażnika 4000 tys.Do tego 2 wzmacniacze JL Audio,głośnik JBL 1222,okablowanie.

Opublikowano

Dlatego warto czasami coś zrobić samemu,mi akurat ten rodzaj dłubania ciężko idzie więc chyba zostanę przy 13 w drzwiach:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja muszę jeszcze wymyślić jakąś zabudowę fajna.Później do obszycia dam tapicerowi:wink:

Coś takiego.

gz49.jpg

Opublikowano

Całkiem przyjemnie to wygląda a i do bagażnika można coś wsadzić,Nie to co w sedanie obojętnie czy pusty czy nie i tak nic nie włożysz większego:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi:Elo.Zabudowa bagażnika już gotowa teraz tylko muszę ogarnąć kabelki i muza będzie hulać.

riqr.jpgly3e.jpg50li.jpg

Opublikowano
:shock3::shock3::shock3::shock3::slina::slina::slina::slina::slina: jak dla mnie na 6, pogratulować
Opublikowano

Cymek każdy up w Twoim wykonaniu rozpie....:slina: Wyszło mega smakowicie:jerk:

Opublikowano

oszzz kurwaaa ja pindole :slina: Cymek coś pięknego gratulacje pomysłu i wykonania, teraz nic tylko słuchać pięknego brzmienia :naughty:

Opublikowano

fajna:kox::kox::kox::kox:

gdybym nie musiał od czasu do czasu wozić glazury i innych długich elementów to też bym sobie cos takiego wyrzeźbił, a takto najwyzej we wnęce koła moge:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

a jak z dostępem do zapasu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.