Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, pan do Ciebie!

Andrzeje nie kuście mnie.Muszę ogarnąć te błotniki boczek mam rozebrany i będę przerabiał pod głośniki,jakaś fajna zabudowa w bagaju by się przydała i wymieniać można dużo.W boczku udało mi się wywalić z tylu ta całą kieszeń teraz tylko wpasuje dystans 16 mm i cała kieszeń będzie przesunięta w lewo.Mam nadzieje ze to jakoś wyjdzie.

http://img713.imageshack.us/img713/9243/wrh7.jpg

Dajcie fotkę tych lamp.

ty daj fote Anrzeju tego boczku to z audi boczek? jak kieszen usunales ze nie ma sladu? :shock3:

Od spodu szpachelka i unosiłem ten plastik do góry.Wszystko ładnie puszczało.Można lekko podgrzewać opalarką wtedy będzie plastik bardziej elastyczny.Tak będę robił już na baczkach tych co siedzą w aucie.

0bcp.jpgwtvx.jpgm37g.jpg

Opublikowano
żeby wlożyc 2,7 to tez kasy trzeba nie wiele mniej, wiec ja wolę 4.2 i sprzedaję swoje radio ;)

wiadomo ze 2.7 lepiej bedzie jechać po modach i bardziej rozwojowy, ale np do a4 albo 80 pakują 4.2 do osiek w PL i Guzior na racingforum pisze ze spokojnie objeżdza porszaki z rolki przy FWD i z misjca z Q

co do silnika to ładują głównie ABZ - smieszne pieniądze, za 1200 można cały silnik wyrwać tylko dochodzi zamach,inne mocowanie motoru, inne wydechy zapewne Vems i masa innych pierdół, co kto lubi

Opublikowano

Od spodu szpachelka i unosiłem ten plastik do góry.Wszystko ładnie puszczało.Można lekko podgrzewać opalarką wtedy będzie plastik bardziej elastyczny.Tak będę robił już na baczkach tych co siedzą w aucie.

http://img845.imageshack.us/img845/3766/0bcp.jpghttp://img850.imageshack.us/img850/1592/wtvx.jpghttp://img826.imageshack.us/img826/1303/m37g.jpg

no czaje, zle cos pokumalem myslalem ze kieszen jest na zewnatrz :polew:
Opublikowano

Cymek jak zwykle KOSA!! Nie moge sie napatrzec na Twoja b5. Czy te felgi w oryginale wychodzily w 18'?

Opublikowano

!@#$%^&( :decayed: furka kosa :slina:

Opublikowano

Cymek a jaki masz pomysł na te boczki?

Opublikowano
  • Autor
Cymek a jaki masz pomysł na te boczki?

Mam zamiar wpasować dystans tak aby był lekko skierowany do góry. Jak go dopasuje do boczka to od spodu przykręce i przykleje. Kieszeń wtedy trochę skrocę i pomaluje czarnym matem i wkleję od spodu.Zobaczymy jak wyjdzie wszystko w trakcie rezania

Opublikowano

Cały problem tego miejsca to wyprofilowanie wklęsłe boczka przy głosniku, gdyby tam nie było tego wklęśnięcia to 16ki by jak ulał wchodziły, a tak po idealnym spasowaniu zawieszenie membrany potrafi drapać po boczku podczas gry:kwasny: jak bede demontował teraz głsoniki to zrobie zdjecie jak u mnie poszarpało tą gume głosnikową:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Cały problem tego miejsca to wyprofilowanie wklęsłe boczka przy głosniku, gdyby tam nie było tego wklęśnięcia to 16ki by jak ulał wchodziły, a tak po idealnym spasowaniu zawieszenie membrany potrafi drapać po boczku podczas gry:kwasny: jak bede demontował teraz głsoniki to zrobie zdjecie jak u mnie poszarpało tą gume głosnikową:whistling:

Dokładnie. Druga sprawa to glośnik gra prosto w boczek a powinien być lekko ustawiony do góry. Dlatego zrobię tak zeby głośnik był przykręcony na zewnątrz boczku

Opublikowano

a tak orientacyjnie ile masz od nadkola z przodu? bo mam plan tylko informacji mi brakuje:naughty: Co z tymi fotkami w dzień? bo pięknie siedzi:naughty:

Opublikowano
  • Autor
a tak orientacyjnie ile masz od nadkola z przodu? bo mam plan tylko informacji mi brakuje:naughty: Co z tymi fotkami w dzień? bo pięknie siedzi:naughty:

Od nadkola do ziemi przód i tył 60,5 cm. Przód jeszcze chyba zjadę trochę ale to muszę się najpierw zając błotnikami.Co do fotek to mam tylko te cyknięte dzisiaj na szybko:wink:

trcb.jpg

e0fu.jpg95vm.jpg8xu2.jpg70yz.jpg

Opublikowano

Jest idealnie:kox: I nic nie dobija ?? U mnie był ten problem że jak dodałem odboje to auto nei schodziło tak nisko jak chciałem a jeden za mało i targa nadkola:facepalm: Ale widać seryjne są za miękki i będzie trzeba pomyśleć o tych jajach:kox:

Opublikowano

liga:slina:

Opublikowano

osz kurwości... :slina:

Opublikowano
  • Autor
Jest idealnie:kox: I nic nie dobija ?? U mnie był ten problem że jak dodałem odboje to auto nei schodziło tak nisko jak chciałem a jeden za mało i targa nadkola:facepalm: Ale widać seryjne są za miękki i będzie trzeba pomyśleć o tych jajach:kox:

Twarde.Nawet dzisiaj jeździłem po dziurach i nic. Myślę żeby zapodać też na przód bycze jaja

Opublikowano

o ja pier**l* jest grubo i fest szeroko :D

Opublikowano

:kox:

podrozeja bycze jaja cos czuje:kox:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor
:kox:

podrozeja bycze jaja cos czuje:kox:

Te są do 4,5 tony a na przód można zapodać 6t.Nie będzie wtedy bujać.

Opublikowano

Zgłosiłem Cię Andrzeju na policje za szerzenie pornografi!!!!!! :slina:

95vm.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.