Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, pan do Ciebie!

Andrzeje nie kuście mnie.Muszę ogarnąć te błotniki boczek mam rozebrany i będę przerabiał pod głośniki,jakaś fajna zabudowa w bagaju by się przydała i wymieniać można dużo.W boczku udało mi się wywalić z tylu ta całą kieszeń teraz tylko wpasuje dystans 16 mm i cała kieszeń będzie przesunięta w lewo.Mam nadzieje ze to jakoś wyjdzie.

http://img713.imageshack.us/img713/9243/wrh7.jpg

Dajcie fotkę tych lamp.

ty daj fote Anrzeju tego boczku to z audi boczek? jak kieszen usunales ze nie ma sladu? :shock3:

Od spodu szpachelka i unosiłem ten plastik do góry.Wszystko ładnie puszczało.Można lekko podgrzewać opalarką wtedy będzie plastik bardziej elastyczny.Tak będę robił już na baczkach tych co siedzą w aucie.

0bcp.jpgwtvx.jpgm37g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wlożyc 2,7 to tez kasy trzeba nie wiele mniej, wiec ja wolę 4.2 i sprzedaję swoje radio ;)

wiadomo ze 2.7 lepiej bedzie jechać po modach i bardziej rozwojowy, ale np do a4 albo 80 pakują 4.2 do osiek w PL i Guzior na racingforum pisze ze spokojnie objeżdza porszaki z rolki przy FWD i z misjca z Q

co do silnika to ładują głównie ABZ - smieszne pieniądze, za 1200 można cały silnik wyrwać tylko dochodzi zamach,inne mocowanie motoru, inne wydechy zapewne Vems i masa innych pierdół, co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od spodu szpachelka i unosiłem ten plastik do góry.Wszystko ładnie puszczało.Można lekko podgrzewać opalarką wtedy będzie plastik bardziej elastyczny.Tak będę robił już na baczkach tych co siedzą w aucie.

http://img845.imageshack.us/img845/3766/0bcp.jpghttp://img850.imageshack.us/img850/1592/wtvx.jpghttp://img826.imageshack.us/img826/1303/m37g.jpg

no czaje, zle cos pokumalem myslalem ze kieszen jest na zewnatrz :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymek a jaki masz pomysł na te boczki?

Mam zamiar wpasować dystans tak aby był lekko skierowany do góry. Jak go dopasuje do boczka to od spodu przykręce i przykleje. Kieszeń wtedy trochę skrocę i pomaluje czarnym matem i wkleję od spodu.Zobaczymy jak wyjdzie wszystko w trakcie rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem tego miejsca to wyprofilowanie wklęsłe boczka przy głosniku, gdyby tam nie było tego wklęśnięcia to 16ki by jak ulał wchodziły, a tak po idealnym spasowaniu zawieszenie membrany potrafi drapać po boczku podczas gry:kwasny: jak bede demontował teraz głsoniki to zrobie zdjecie jak u mnie poszarpało tą gume głosnikową:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem tego miejsca to wyprofilowanie wklęsłe boczka przy głosniku, gdyby tam nie było tego wklęśnięcia to 16ki by jak ulał wchodziły, a tak po idealnym spasowaniu zawieszenie membrany potrafi drapać po boczku podczas gry:kwasny: jak bede demontował teraz głsoniki to zrobie zdjecie jak u mnie poszarpało tą gume głosnikową:whistling:

Dokładnie. Druga sprawa to glośnik gra prosto w boczek a powinien być lekko ustawiony do góry. Dlatego zrobię tak zeby głośnik był przykręcony na zewnątrz boczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak orientacyjnie ile masz od nadkola z przodu? bo mam plan tylko informacji mi brakuje:naughty: Co z tymi fotkami w dzień? bo pięknie siedzi:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak orientacyjnie ile masz od nadkola z przodu? bo mam plan tylko informacji mi brakuje:naughty: Co z tymi fotkami w dzień? bo pięknie siedzi:naughty:

Od nadkola do ziemi przód i tył 60,5 cm. Przód jeszcze chyba zjadę trochę ale to muszę się najpierw zając błotnikami.Co do fotek to mam tylko te cyknięte dzisiaj na szybko:wink:

trcb.jpg

e0fu.jpg95vm.jpg8xu2.jpg70yz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest idealnie:kox: I nic nie dobija ?? U mnie był ten problem że jak dodałem odboje to auto nei schodziło tak nisko jak chciałem a jeden za mało i targa nadkola:facepalm: Ale widać seryjne są za miękki i będzie trzeba pomyśleć o tych jajach:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest idealnie:kox: I nic nie dobija ?? U mnie był ten problem że jak dodałem odboje to auto nei schodziło tak nisko jak chciałem a jeden za mało i targa nadkola:facepalm: Ale widać seryjne są za miękki i będzie trzeba pomyśleć o tych jajach:kox:

Twarde.Nawet dzisiaj jeździłem po dziurach i nic. Myślę żeby zapodać też na przód bycze jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...