Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to mówią : "Nie bądź łosiem, wsadź v8"

a potem lej 20l/100km ;p

Opublikowano
jak to mówią : "Nie bądź łosiem, wsadź v8"

a potem lej 20l/100km ;p

to nie są tanie rzeczy... :decayed:

Opublikowano

taka sytuacja...

Opublikowano

2.7 też potrafi dobrze zaryczeć przy odpowiednim wydechu, myślę żę MGMotorsport by zrobiło coś dobrego :naughty: No i silnik bardziej rozwojowy a i spalanie mniejsze :wink:

Opublikowano

nic nie zaryczy jak v8, co nie znaczy ze 2,7 nie zaryczy pięknie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Elo:hi:

Dzisiaj było trochę czasu to zapodałem do auta gumowe odboje na tył.Autko zeszło trochę niżej i jest bardziej twarde.Miałem trochę problem ze sprężynami ponieważ przy zjechaniu nakrętkami do dołu sprężyna tarła o felgę na nierównościach.Więc wziąłem flexa i uciąłem sprężynę o dwa zwoje akurat jej budowa na to pozwalała.W ten oto sposób zyskałem dobre 3 cm i nakrętki od gwintu są nad rantem felgi.Odboje dorobiłem zapodałem na gwint i oto efekt.

18eh.jpg1bze.jpgdzae.jpgmaqy.jpg6k94.jpgn38r.jpg

Opublikowano

Czyżby pocięte bycze jaja:naughty:?? Ja czekam na foty w dzień bo zapowiada się syto:kox:

Opublikowano
  • Autor
Czyżby pocięte bycze jaja:naughty:?? Ja czekam na foty w dzień bo zapowiada się syto:kox:

Dokładnie bycze jaja.Twarde jak ch..j.

Opublikowano
Czyżby pocięte bycze jaja:naughty:?? Ja czekam na foty w dzień bo zapowiada się syto:kox:

Dokładnie bycze jaja.Twarde jak ch..j.

pocoś obniżał tak te dupe? tak sie nie da jezdzic synu :grin:
Opublikowano

Czekam na fotki w dzień bo zapowiada się nie głupio :kox::kox:

:jerk:

Opublikowano
  • Autor
Czyżby pocięte bycze jaja:naughty:?? Ja czekam na foty w dzień bo zapowiada się syto:kox:

Dokładnie bycze jaja.Twarde jak ch..j.

pocoś obniżał tak te dupe? tak sie nie da jezdzic synu :grin:

Andrzeju trzeba było. Bo lipa była.Teraz jak zrobię maszynkę to tył i przód na maxa pójdzie.Kupie nowe błotniki i będę dłubał.Ma być szeroko:wink:

Opublikowano

przecież to jest chore...

ale podoba mi się:kox::decayed:

Opublikowano

Lubie to! :D coraz niżej!

Opublikowano

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

Opublikowano

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

+1000000 :kox::shock3::slina:

Opublikowano

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:
Opublikowano

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, pan do Ciebie!

Opublikowano
  • Autor

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, pan do Ciebie!

Andrzeje nie kuście mnie.Muszę ogarnąć te błotniki boczek mam rozebrany i będę przerabiał pod głośniki,jakaś fajna zabudowa w bagaju by się przydała i wymieniać można dużo.W boczku udało mi się wywalić z tylu ta całą kieszeń teraz tylko wpasuje dystans 16 mm i cała kieszeń będzie przesunięta w lewo.Mam nadzieje ze to jakoś wyjdzie.

wrh7.jpg

Dajcie fotkę tych lamp.

Opublikowano

Andrzeje nie kuście mnie....

...

Dajcie fotkę tych lamp.

:nabijasie: YEBŁEM!!

dscf6789.jpgDSC07802.jpgDSC07807.jpgDSC07809.jpg

już na ledach :hi:

Opublikowano

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, grubo! :shock3:

ja bym tu jeszcze widział na tym spasionym dupsku moje lampy jueseja co leżo u ryja w garażu z obrysufko z boku i klape juesej, chociaż customową :whistling: byłby gnój jak c**j! :slina:

leżo leżo :banan:

cymek, pan do Ciebie!

Andrzeje nie kuście mnie.Muszę ogarnąć te błotniki boczek mam rozebrany i będę przerabiał pod głośniki,jakaś fajna zabudowa w bagaju by się przydała i wymieniać można dużo.W boczku udało mi się wywalić z tylu ta całą kieszeń teraz tylko wpasuje dystans 16 mm i cała kieszeń będzie przesunięta w lewo.Mam nadzieje ze to jakoś wyjdzie.

http://img713.imageshack.us/img713/9243/wrh7.jpg

Dajcie fotkę tych lamp.

ty daj fote Anrzeju tego boczku to z audi boczek? jak kieszen usunales ze nie ma sladu? :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.