Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki za dobre słowo.Rezamy dalej.:wink:Jeżeli chodzi o zapas to wszystko idzie do góry.

Opublikowano

no powiem, że nawet mi się to widzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Teraz trzeba kompletować graty do Aira chciał bym wszystko zmieścić w kole zapasowym.Nie znam dokładnie wymiarów butli 15L i czy wejdzie w miejsce koła.

Opublikowano

Rozyebales system,Twoje to foto było na fb?

Opublikowano
  • Autor
Rozyebales system,Twoje to foto było na fb?

Moje:wink:

Opublikowano
:oklasky::oklasky::oklasky:
Opublikowano
:slina::naughty::kox:
Opublikowano

:slina:

jest prze dobrze, cymek widze, że robótki ręczne to twoja dziedzina :wink::decayed:

Opublikowano

kolego mega auto ze smakiem i wogóle :banan: ,pomysł bardzo dobry

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

człowiek chciałby tak zrobić lecz funduszów brak no i rodzina mi się powiększa dlatego braki w chajsie

Opublikowano
:hi:Elo.Zabudowa bagażnika już gotowa teraz tylko muszę ogarnąć kabelki i muza będzie hulać.

http://img691.imageshack.us/img691/5771/riqr.jpghttp://img577.imageshack.us/img577/448/ly3e.jpghttp://img138.imageshack.us/img138/1516/50li.jpg

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::slina:

Opublikowano
Teraz trzeba kompletować graty do Aira chciał bym wszystko zmieścić w kole zapasowym.Nie znam dokładnie wymiarów butli 15L i czy wejdzie w miejsce koła.

W b6 wszystko się mieści w zapasówce, butla kompresor i reszta gratów:wink:

Opublikowano

dobrze fc**j:kox:

niektóre show-cary mają gorszy bagażnik niż Ty w daily:decayed:

Opublikowano

Szykownie :naughty:

Opublikowano

Jest bardzo fajnie.

Jedynie te maskownice w drzwiach mi się nie widzą.

Ale to ma się podobać Tobie :wink:

Super projekt !

Opublikowano
  • Autor

W drzwiach za bardzo nie ma pola manewru.Może kiedyś okiełzna się coś innego.

quote_icon.png Zamieszczone przez cymek28 viewpost-right.png

Teraz trzeba kompletować graty do Aira chciał bym wszystko zmieścić w kole zapasowym.Nie znam dokładnie wymiarów butli 15L i czy wejdzie w miejsce koła.

slepy user-online.png

W b6 wszystko się mieści w zapasówce, butla kompresor i reszta gratów:wink:

I własnie o to mi chodzi żeby wszystko weszło mi w miejsce koła zapasowego:wink:

Opublikowano

kozacko Ci to wyszło:naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Obudowę i skrzynię robiła mi firma zajmująca się car audio.Ja nie bylem w stanie przeskoczyć niektórych elementów nie mając narzędzi a chciałem zeby to to jakoś wyglądało.

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 04:44 ----------

:hi::hi::hi:

Trochę gratów do upchnięcia w weekend:wink:

oiv4.jpg

-Wymiana termostatu

-Wymiana płynu

-Wymiana zbiorniczka

-Wymiana oleju i filtra

-Wymiana klocków przód-tył

-Wymiana płynu hamulcowego

-Tarcze przetoczone-montaż

-Zaciski wypiaskowane-malowanie montaż

07tu.jpgruv3.jpg

Odnośnie hamulców mam pytanie.Tylne tarcze jak wiadomo max. mają 10mm a min 8mm.Moje po przetoczeniu mają 9mm,czyli jest ok.Natomiast przednie po przetoczeniu mają 23 mm czyli minimum.Panowie co robić:eusathink: zmieniać czy jeszcze nie.Jaki to będzie miało wpływ na skuteczność hamowania.

Opublikowano

Całość jest przekozacka :shock3: wszystko w pełni przemyślane i w pełni profesjonalnie zrobione

Jak to się stało, że nigdy nie widziałem Cie w Łodzi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.