Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich audimaniakow i nie tylko :hi:

Ostatnio przegladajac allegro i natknalem sie na gotowe listwy chromowane do naszych audiczek, ale sam nie jestem pewien czy taki myk fajnie sie bedzie prezentowal? Cena naprawde niezla jak za dobrej jakosci, juz gotowe z instrukcja nawet listwy. Prosze o jakies precyzyjne opinie oto link:

A4 B7

http://allegro.pl/show_item.php?item=1587210438

a4_1.jpg

a4_3.jpg

Dziekoweczka :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

to jest chrom na metry, lecz w kształcie litery U - RANTOWA - KRAWEDZIOWA więc można go nałożyć na belki grilla. równie dobrze możesz kupić rolke i samemu zrobić/dociąć

Opublikowano

Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie tragedia. Nie zrobiłbym tego mojej A4.

Opublikowano

Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie tragedia. Nie zrobiłbym tego mojej A4.

Popieram przedmówcę :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
:thumbdown: nie rób tego ale to tylko moje zdanie :wink4:
Opublikowano

kwestia gustu....ale dla mnie to tandeta... :thumbdown:

Opublikowano

Nie szpeć tego co dobre :)

Opublikowano

Jak dla mnie słaby pomysł, ale jak Ci się będzie podobało to rezaj :naughty:

Opublikowano

Ładnie by wyglądały pionowe ale takie wąskie:)

A tak skoro mowa o listwach mam białe A4 B5 tył będzie przyciemniony i zastanawiam sie czy zmaina grila na czysty bez emblematów doda autku charakteru :):) co myslicie o tym ??? :)

Opublikowano

Ładnie by wyglądały pionowe ale takie wąskie:)

A tak skoro mowa o listwach mam białe A4 B5 tył będzie przyciemniony i zastanawiam sie czy zmaina grila na czysty bez emblematów doda autku charakteru :):) co myslicie o tym ??? :)

Moim zdaniem odpuść ten pomysł z grillem. Daj obwódkę w czarny mat a logo Audi zostaw w spokoju :good:

Opublikowano

Jeżeli Ci się to podoba to ok, zakładaj, sam się nad tym zastanawiałem ale po obejrzeniu z bliska na kilku autach takiego chromu "na metry" odechciało mi się :sick3: po zimie to one nie będą już wyglądały normalnie :thumbdown: powyginają się i chrom będzie odchodził :thumbdown: no chyba że te są inne :wink4:

Opublikowano

Lepiej kup grill s-line lub S4 :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:07_________________________________________________Albo :kox: RS4

Opublikowano

Lepiej kup grill s-line lub S4 :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:07_________________________________________________Albo :kox: RS4

tak jak kolega wyżej lepiej coś kupić normalnego. NIŻ "wieś-tuning" robić

Opublikowano

Ładnie by wyglądały pionowe ale takie wąskie:)

A tak skoro mowa o listwach mam białe A4 B5 tył będzie przyciemniony i zastanawiam sie czy zmaina grila na czysty bez emblematów doda autku charakteru :):) co myslicie o tym ??? :)

Moim zdaniem odpuść ten pomysł z grillem. Daj obwódkę w czarny mat a logo Audi zostaw w spokoju :good:

Najlepszy pomysl sam tak zrobilem :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mialem takie listwy w swojej 80 B4 -wiecej tego nie popelnie :wink4:

Opublikowano

Lipa ten chrom z metra, odbarwia sie i odkleja, potem klej zostaje i trzeba sie namęczyć zeby to sczyścić, nie warto na to wydawać kasy.

Opublikowano

Lipa ten chrom z metra, odbarwia sie i odkleja, potem klej zostaje i trzeba sie namęczyć zeby to sczyścić, nie warto na to wydawać kasy.

:facepalm: tak jak wyzej :blink: nie rob tego...w dodatku po zimie bedziesz mial ten "swoj" chrom bialy bo folia ochronna tej listwy bedzie schodzila :wallbash:

Opublikowano

Ja osobiście skusiłem się na chrom, ale w nieco innej formie -->

grill.jpg

Obecnie już trochę go poprawiłem, bo dodałem na te pierwsze, górne szczebelki kawałeczki listwy... Jeśli się ta taśma nie sprawdzi, to po prostu ją zdejmę...

Opublikowano

Obecnie już trochę go poprawiłem, bo dodałem na te pierwsze, górne szczebelki kawałeczki listwy... Jeśli się ta taśma nie sprawdzi, to po prostu ją zdejmę...

Murdzi...wyszlo Ci to :wink4: , ale niestety na krotka mete :kwasny:. Bo przy odcinanyh koncowkach jeszcze w takim miejscu, bedzie sie zbierala i "stala" woda, ktora bedzie podchodzila pod ta ochronna folie tego chromu i bedzie Ci to bielec. Wiem, bo mialem takie cus :blink: a potem najgorzej sie ten klej usuwa :wallbash:

Opublikowano

Jeżeli będzie tak jak mówisz, założy się grill od RS4 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.