Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle co jest tych aukcji i instrukcji jak ominac immo to SZOK normalnie. Kazdy małolat jest teraz w stanie odpalic furke wracajac z dyskoteki zeby szybciej dotrzec do domku :/

Obcinac lapy złodzijom i tyle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma nic śmiesznego...

K...a ja p......e człowiek tyra żeby fajnym autkiem jeździć, wkłada kasę robi mody a taki uj zawinie spod domu auto. A jak mu się nie uda to zniszczy często celowo. W najlepszym wypadku zabiorą wkłady lusterek, dekielki, kratki zderzaka.

Pamiętam jak w B4 kolegi zawineli halogeny z kierunkami a śrubki które zmienił na nietypowe ustawili mu na masce...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem byłoby odkupienie od straży miejskiej autoblokady,ale i tą jakiś ciul może ukraść i ponieść do skupu złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tylko własne patenty typu bezprzewodowy czujnik ruchu pozostawiony w aucie w odpowiednim miejscu z powiadomieniem syreny w domu. Kto umie się zabezpieczyć ten wie że jest wiele sposobów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te "łamaki" dostępne są za psie pieniądze na dx.com u chinoli, a nasi ściagają to i opychają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie!!! Po próbie kradzieży Audi A4B7 2.0 TDI nie działają liczniki, klimatyzacja, wentylator cały czas się kręci i nie można nic zdiagnozować przez kompa. Co robić? Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uyebali gnoje sterowniki

jak masz AC oddaj do ASO, niech sie męczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam tylko mini AC

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Co więc zrobić w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini Ac tez chroni od kradzieży i dewastacji więc powinno zadziałać, dzwoń do ubezpieczyciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini AC jest tylko chyba od całkowitej kradzieży a nie jak uszkodzą ci auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini Ac jest też od dewastacji jak Ci np. ktoś na parkingu uszkodzi i nie znajdziesz sprawcy to też zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiniCasco w PZU chroni od zdarzeń niezależnych od kierowcy. (uderzenie w zwierzynę, włamanie, kradzież itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał znaczek s-line + quattro. Złodzieje strasznie zniszczyli mu tapicerkę i pozostawili samochód. Do dziś nie wiadomo czy nie umieli ukraść(nie miał dodatkowych zabezpieczeń) czy z zemsty za znaczki, które wprowadziły ich w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam- mam podobny problem- dziś w nocy próbowano mi ukraść samochód (mam go od 26.08.2013.) :P Na szczęście nieskutecznie niemniej jednak złodziej pozostawił po sobie delikatne spustoszenia. Wewnątrz jest wyłamana cała stacyjka- nie tylko bębenek ale też obudowa natomiast na zewnątrz nie pozostawił po sobie najmniejszego śladu. Szczęśliwie działo się to pod okiem kamer monitoringu i dość szybko zadziałała nasza policja :) Złodziej uciekł - pozostało naprawiać z AC.

Tutaj mam kilka pytań- rzeczoznawca będzie jutro i nie chciałbym aby mnie zrobił w balona. Co mogło zostać jeszcze uszkodzone podczas próby kradzieży poza stacyjką? Czy mogła pójść jakaś elektronika? Czy należy wymienić komplet kluczyków czy wystarczy dopasować stacyjkę? Czy mogła uelc uszkodzeniu blokada kierownicy? - co jeszcze mógł uszkodzić ten p i e r d o . . n y złodziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...